Klán megnyitás!

DeletedUser

Vendég
szerintem a tudasod meg nem erte el azt a szintet:p:D
talan nem erzed jol magad a multiplayerek kozott:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
jaj szabina ne hozz zavarba;)
miattad meg buntetnenek:D

Kedves Játékosaink,

A központtal egyeztetve az alábbi módosításokat jelenthetem be:

A V1 klánjait szombaton (2012-04-21) délben megnyitjuk, 120 fős klánlimittel.

Arra kérünk mindenkit, hogy készüljetek fel a változásokra. Amennyiben kérdésetek van a változtatásokkal kapcsolatban, a support csapata rendelkezésetekre áll.

További jó játékot,

gondolom tul sok level erkezett es lefagyott a rendszer:D
tenyleg a supportosok ezert a "munkaert" kapnak vmi kis tiszteletdijat?
 

DeletedUser

Vendég
Gabika15 mondta:
...ja es a support
vki feljohetne toletek ide leirni mit miert cselekedtetek
mert a levelota eltuntetetek mint f...ng a szelben:D
tuti ebbol is kimagyarazzatok magatokat ..fejetol buzlik a hal:p.../ ...gondolom tul sok level erkezett es lefagyott a rendszer:D
tenyleg a supportosok ezert a "munkaert" kapnak vmi kis tiszteletdijat?.../...lehet kovettek az mno peldajat es ok is offoltak:D
ez volt az utolso huzasuk ki tudja?:)
feltettek az eddgi munkajukra a koronat:D...

Hmm... értem a viccet. (remélem te is értékelni fogod a miénket :) )
Nos, itt vagyok és elmondom mit miért cselekszünk.
Mire vagy kiváncsi? Hogy miért küldtük el a körlevelet a központ utasítására?
Azért mert többet között ez a dolgunk.

A hozzászólásaid túlmentek azon a határon amit már nem tudunk tolerálni.
 

DeletedUser

Vendég
Hmm... értem a viccet. (remélem te is értékelni fogod a miénket :) )
Nos, itt vagyok és elmondom mit miért cselekszünk.
Mire vagy kiváncsi? Hogy miért küldtük el a körlevelet a központ utasítására?
Azért mert többet között ez a dolgunk.

A hozzászólásaid túlmentek azon a határon amit már nem tudunk tolerálni.

Szia Sytex!

Engem az érdekelne, hogy a központ mi alapján dönt, és változtatja meg az életünket a szerveren folyamatosan! A meg nem kérdezésünk nélkül!
Lehet ennek köze pl a tömeges törléshez amit az MNÖ klán követett el a napokban?
 

DeletedUser

Vendég
Nem tartom valószínűnek, hogy a központ egyáltalán tudna az MNÖ-s történetről.
Lássuk be őszintén, azon a szintén az egész magyar KH is csak egy kicsi szelet, nemhogy egy 40 fős klán.

Nem tudom megmondani, hogy mi alapján születnek ilyen döntések.

V1 -en alapvetően nem volt klánlimit és így az általános végjáték forgatókönyv nem volt kivitelezhető.
Lezárták a klánokat de ez túl korainak bizonyult.
A száraz területi adatok alapján a V1 jelenlegi helyzete patthelyzetnek tűnik.
A klánok megnyitásával a kicsi és esélytelen klánok tudnak mozogni és ezáltal talán látható életet visznek a világba.

Ez persze csak az én egyéni véleményem ami senkit sem érdekel, és egyáltalán nem biztos hogy köze van a valósághoz.
Nekem nem is tisztem, hogy megítéljem és nyomon kövessem a klánok vagy a világ életét.

A központ bizonyára azt látja, hogy a V1 hónapok óta be van ragadva és ezért léptek valamit.
 

DeletedUser8029

Vendég
Nem tartom valószínűnek, hogy a központ egyáltalán tudna az MNÖ-s történetről.
Lássuk be őszintén, azon a szintén az egész magyar KH is csak egy kicsi szelet, nemhogy egy 40 fős klán.

Nem tudom megmondani, hogy mi alapján születnek ilyen döntések.

V1 -en alapvetően nem volt klánlimit és így az általános végjáték forgatókönyv nem volt kivitelezhető.
Lezárták a klánokat de ez túl korainak bizonyult.
A száraz területi adatok alapján a V1 jelenlegi helyzete patthelyzetnek tűnik.
A klánok megnyitásával a kicsi és esélytelen klánok tudnak mozogni és ezáltal talán látható életet visznek a világba.

Ez persze csak az én egyéni véleményem ami senkit sem érdekel, és egyáltalán nem biztos hogy köze van a valósághoz.
Nekem nem is tisztem, hogy megítéljem és nyomon kövessem a klánok vagy a világ életét.

A központ bizonyára azt látja, hogy a V1 hónapok óta be van ragadva és ezért léptek valamit.

Arról kaphatunk esetleg infót , ha van egyáltalán , hogy ez a klánnyitás határozatlan idóre szól-e (igy marad akár hónapikig) , vagy behatárolható időn belül ujra zárulni fognak a klánok ?
Ha az utóbbi a helyzet , akkor kb. mennyi idő mulva?
 

DeletedUser

Vendég
Tévedni emberi dolog.
Sajnos páran a hibásakat keresik a probléma megoldása helyett.
Inkább tegyetek javaslatokat ahelyett, hogy a supportot becsmérlitek.
 

DeletedUser

Vendég
Nem tartom valószínűnek, hogy a központ egyáltalán tudna az MNÖ-s történetről.
Lássuk be őszintén, azon a szintén az egész magyar KH is csak egy kicsi szelet, nemhogy egy 40 fős klán.

Nem tudom megmondani, hogy mi alapján születnek ilyen döntések.

V1 -en alapvetően nem volt klánlimit és így az általános végjáték forgatókönyv nem volt kivitelezhető.
Lezárták a klánokat de ez túl korainak bizonyult.
A száraz területi adatok alapján a V1 jelenlegi helyzete patthelyzetnek tűnik.
A klánok megnyitásával a kicsi és esélytelen klánok tudnak mozogni és ezáltal talán látható életet visznek a világba.

Ez persze csak az én egyéni véleményem ami senkit sem érdekel, és egyáltalán nem biztos hogy köze van a valósághoz.
Nekem nem is tisztem, hogy megítéljem és nyomon kövessem a klánok vagy a világ életét.

A központ bizonyára azt látja, hogy a V1 hónapok óta be van ragadva és ezért léptek valamit.


Köszönöm szépen a választ, bár azért nem hiszem, hogy nem tudnának a magyar szerverről és nem látják, h mennyi ember törölt egyszerre!
Sztem pont ezért csinálták meg azt amit le is írtál, h felpörgessék a játékot és ne állóháború legyen!

Jah egy Köszönöm gomb lehetne itt is a hozzászólásoknál, ahogy az a KH-s fórumon belül meg lett csinálva :)
 

DeletedUser7967

Vendég
Hát igen, ha mondjuk a központ tartott volna egy felmérést arról, hogy mit látnak belülről a játékosok, valószínűleg le sem zárták volna a világot, mert nem szeretem ezt írni, de:

"MI MEGMONDTUK!" :)

Könnyebb kérdezni először, és utána cselekedni, mintsem rosszul dönteni és utána kijavítani (vagy próbálni) a hibát.

Arra még kíváncsi lennék, hogy a későbbiekben várható-e ismét klánzár?
 

DeletedUser8560

Vendég
Arról kaphatunk esetleg infót , ha van egyáltalán , hogy ez a klánnyitás határozatlan idóre szól-e (igy marad akár hónapikig) , vagy behatárolható időn belül ujra zárulni fognak a klánok ?
Ha az utóbbi a helyzet , akkor kb. mennyi idő mulva?

Szia,

A klánok nyitása végleges, a limit meghatározásával együtt.

sajt
 

DeletedUser8560

Vendég
Köszönöm szépen a választ, bár azért nem hiszem, hogy nem tudnának a magyar szerverről és nem látják, h mennyi ember törölt egyszerre!
Sztem pont ezért csinálták meg azt amit le is írtál, h felpörgessék a játékot és ne állóháború legyen!

Jah egy Köszönöm gomb lehetne itt is a hozzászólásoknál, ahogy az a KH-s fórumon belül meg lett csinálva :)


Szia,

Az az egy tucatnyi törlés alatt álló játékos még a magyar szerveren sem jelent nagy falatot, nemhogy nemzetközi szinten.
A döntésnek az MNÖ-höz semmi köze.
A világ kívülről nézve a következőképp néz ki:
- Inaktívok a klánokban, kitenni nem lehet őket, használni használhatjátok, de akkor megy a szabálytalanság miatt a ban - tehát még az aktívak is veszélyben vannak.
- Bármikor harcolni kezdtek, nem bírtok egymással, és jön a feljelentési hullám, mert mindenkire igaz, hogy nem tudja elképzelni másképp a győzelmet, ne ámítsátok magatokat, hogy a ti klánotok nem ilyen, mert de.
- Nincs mozgás, teljesen beragadt a világ
- A kis klánok a zárásnak (>> inaktívvá válásnak, törléseknek) köszönhetően csak még kisebbek, és önérzet ide vagy oda, a nagyok őket eszik meg, nem egymást ütik - így legalább lenne esélyük összefogni.. Bár nem hiszem, hogy ezt végiggondolták, de ahelyett, hogy felnevelik a fiókjaikat éveken keresztül azért, hogy valamelyik nagy hammbekapja, összeállhatnának egy nagy klánná, és lenne egy harmadik tengely.. 120-an könnyebben tudnak védekezni, mint 34-en. De biztos nincs igazam.
 

DeletedUser

Vendég
Szia,

Az az egy tucatnyi törlés alatt álló játékos még a magyar szerveren sem jelent nagy falatot, nemhogy nemzetközi szinten.
A döntésnek az MNÖ-höz semmi köze.
A világ kívülről nézve a következőképp néz ki:
- Inaktívok a klánokban, kitenni nem lehet őket, használni használhatjátok, de akkor megy a szabálytalanság miatt a ban - tehát még az aktívak is veszélyben vannak.
- Bármikor harcolni kezdtek, nem bírtok egymással, és jön a feljelentési hullám, mert mindenkire igaz, hogy nem tudja elképzelni másképp a győzelmet, ne ámítsátok magatokat, hogy a ti klánotok nem ilyen, mert de.
- Nincs mozgás, teljesen beragadt a világ
- A kis klánok a zárásnak (>> inaktívvá válásnak, törléseknek) köszönhetően csak még kisebbek, és önérzet ide vagy oda, a nagyok őket eszik meg, nem egymást ütik - így legalább lenne esélyük összefogni.. Bár nem hiszem, hogy ezt végiggondolták, de ahelyett, hogy felnevelik a fiókjaikat éveken keresztül azért, hogy valamelyik nagy hammbekapja, összeállhatnának egy nagy klánná, és lenne egy harmadik tengely.. 120-an könnyebben tudnak védekezni, mint 34-en. De biztos nincs igazam.


Köszönöm Sajtmacska!
Különben nem világonként nézik a dolgokat, hanem nemzetenként nézik az összes szervert egyben?

A "kis klánokról" annyit, h ha akartak volna augusztusban is olvadhattak volna :)

Na, de hát ez van, a lényeg, h akkor nyitva maradnak a klánok és 120 fős limit lesz!
 

DeletedUser

Vendég
egyetértek sajtmacskával . ez teljesen így van. nem kell hogy mindenki jöjjön az én nem ilyen vagyok szöveggel,mert ő még jobban megteszi a feljelentést ^^
 

DeletedUser7967

Vendég
Örömmel olvasom a sorokat. :)

De még mindig szeretném ha elismerné a Support hogy mi megmondtuk, hogy hülyeség lezárni a klánokat :p

De amúgy köszönjük a nyitást, igaz így kicsit módosítani kell a haditerven, de még talán így jobb is lesz. :)
 

DeletedUser

Vendég
Szabina,kérlek kukázz pár régi levelet mert nem tudok küldeni üzit :)
 
Fent