Klán megnyitás!

DeletedUser

Vendég
Az előbb még mintha azt mondtad volna hogy tökmindegy ki hogyan szerez falut , a lényeg , hogy minél több legyen....
.....legalább a saját véleményeddel legyél tisztában :)

Sipi, én azért szóltam be, mert ő is beszólt! :p
Engem nem érdekel különösebben!
Nincs olyan ember egyik szerveren se, aki nem a könnyű falatot keresi, mivel erről szól a játék, h a gyengék elhullnak az erős meg fennmarad!



Nápolyi üres falukat?
Szted a LET pontom növekedne, ha üres falukat ütnék?
De hát tuti így van!
 

DeletedUser

Vendég
De már megint elmentünk személyeskedésbe, pedig rohadtul nem ezért nyitottam ezt a topicot!
Szóval inkább csak a support ismételt érdekes döntéséről írjuk csak ide a véleményünket inkább ha lehetséges!

Köszi!
 

DeletedUser

Vendég
na itt lehet beszelni ki mit foglal
de ez a dontes kinek kedvez megint??
a bfkbol repulnek a jelszoval vitt fiokok
es fellehet tolteni ujra a rendszert
igaz mar csak selejtek maradtak de ha aktiv az is jo:D

lassan kezdem azt hinni hogy mar a bfk iranyitja a v1 menetet:rolleyes:
de hogy sok sza...sagot megusztok az tuti (multkor is csak fenyegetozni kellett es lekerultek a lakatok)
 

DeletedUser8029

Vendég
na itt lehet beszelni ki mit foglal
de ez a dontes kinek kedvez megint??
a bfkbol repulnek a jelszoval vitt fiokok
es fellehet tolteni ujra a rendszert
igaz mar csak selejtek maradtak de ha aktiv az is jo:D

lassan kezdem azt hinni hogy mar a bfk iranyitja a v1 menetet:rolleyes:
de hogy sok sza...sagot megusztok az tuti (multkor is csak fenyegetozni kellett es lekerultek a lakatok)

Fogadjunk te már az utcára gyalog is csak visszapillantóval mersz kimenni ???
 

DeletedUser8029

Vendég
De már megint elmentünk személyeskedésbe, pedig rohadtul nem ezért nyitottam ezt a topicot!
Szóval inkább csak a support ismételt érdekes döntéséről írjuk csak ide a véleményünket inkább ha lehetséges!

Köszi!

Igen ez lenne az ideális dolog.
Véleményemet az előbb már leirtam , szerintem a klánok ujranyitásának még a lehetőségének sem kellett volna felmerülnie.
 

DeletedUser

Vendég
ki se merek menni:p

emlekszem rad voltal asszem 1-2orat anno a bfkban:)
akkor meg volt 1 bizonyos szint de utana....:D
 

DeletedUser8029

Vendég
ki se merek menni:p

emlekszem rad voltal asszem 1-2orat anno a bfkban:)
akkor meg volt 1 bizonyos szint de utana....:D

Huhha , te vagy nem az a Gabika vagy akit én ismertem , vagy a szellemi leépülés végső fázisának tüneteit produkálod .
Én 2009 március 2.-a óta BFK-s vagyok....és maradok a V1 végéig.
 

DeletedUser6473

Vendég
A V1 a legjobb szerver az összes közül... és miért? azért mert még mindig lehet rajta játszani ... ennek végét akarja support felgyorsítani ez egyértelmű. Hogy miért jó az ha a játékosok ellen tesznek valamit azt nem tudom, de azt sem értem miért nem mondja meg valaki egyszerűen...hogy figy.. van 3 hónap a V1 végéig.. aki akkor a legtbbet birtokolja az nyer... ennyi erővel azt is lehetne :)

Van egy hivatalos végjáték menetrend és akkor most hirtelen átírják :) Ez kezd hasonlítani a sorozatos szabályzat átírására. :confused:

Misinek meg igaza van, mert nyilván ha BFK-nak áll a zászló akkor sokkal csábítóbb lesz mások számára hogy most beférnek oda...azaz sima ügy több ezer falu pluszt szerezni...ezzel akár 15%-os előnyre is szert tehetnek. Igazságtalan és etikátlan így átírni a kihirdetett végjátékot... Ezek alapján az is megkérdőjelezhető hogy ha 1 év múlva se ér véget a játék V1-en, akkor nem hoznak egy újabb szabályt.

Da ha BFK és Cotr meg a többi klán is ellene van a dolognak, akkor egyszerűen fricskát lehet mutatni supportnak... mégpedig úgy hogy mindenki hagyja a klánját ugyanúgy ... sajnos akinél van pár plusz tag annak ki kell tenni 1-2őt... de szerintem biztos vannak nagyon kis acc-ok, amik nem kellenek... azok adios, többi marad ugyanúgy.. support keze máris meg van kötve.. gondolkodhatnak egy újabb végjáték módosításon hogy sikerüljön ügyesen szervert zárni :) Mert ugye nehogy már az ott lévő játékosok tudják harcokkal eldönteni... supportnak feltétlen bele kell avatkozni folyamatosan :) Lol :D
 

DeletedUser

Vendég
Én örülök, mert Misiéknek újra 30-40 K ingyen falut kell varázsolniuk valahonnan :) Látod látod Misi, könnyen jött könnyen megy :D
 

DeletedUser6473

Vendég
Én örülök, mert Misiéknek újra 30-40 K ingyen falut kell varázsolniuk valahonnan :) Látod látod Misi, könnyen jött könnyen megy :D

Ha tovább nézel az orrodnál akkor észrevennéd, hogy ez itt komolyabb kérdés mintsem elviccelje bárki is... itt arról van szó hogy support bármikor változtathat önkényesen akár negatív hatással is...itt is és bármelyik szerveren...de ha te hibázol akkor keményen behajtják a szabályzatot. Ilyenkor nincs szabályzat? Vagy amit szabad Jupiternek nem szabad a Kisökörnek? :)
 

DeletedUser6473

Vendég
Meg lehet nézni az angol 1-es vagy 4-es világot... nah itt olyan sosem lesz...csak azért nézze meg akit érdekel hogy lássa milyen az, ahol support nem arra törekszik minél hamarabb zárjanak be egy szervert. :)
Magyar szervereket 1 évre kellene nyitni csak... ezek a titkos végjátékok is csak erre vannak :) Fél év után 14-en végjáték.. hát vicces :D Lassan már elég felmenni speed-re :D
 

DeletedUser

Vendég
Isten nem ver bottal, tudtad ? :) Nincs több barát akit még behúzhatnának, bár most tapsoltak az MNÖ végéhez (persze csak a hátuk mögött), így majd most őket is húzzák. Már Már majdnem elcsípték a BFK (ingyen falu Vs harcban szerzett mennyiségre), már már dörzsölték a tenyeret, leírta, nem számít honnan van a falu, a lényeg, hogy több legyen.....(bár büszke ember ezt nem hangoztatná) Kedves Cactus, látom nem érted a lényeget, a BFK-nak fontos honnan van a falva, harcban szerezze, szóval ezen már csak nevetni tudok, milyen jól jött ki a helyzet ! Szegény Cotr, újra 1-2év ingyen falu húzás, jah, hogy már nincs annyi ? ohh fene, harcolni kell...

Az MNÖ kitartott harcolt, nem adták fel, hanem inkább a szövetségese hagyta cserben ! Lehet szándékosan ? Csak azért, hogy ismét ingyen falukra tegyen szert és beérje a BFK bármi áron. Most jött ez a nyitás, keresztbe húzva minden számításukat....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6473

Vendég
Én ismerem a BFK-t hidd el nekem.. és belátok az álarc mögé is ;)
Cotr-nak meg vannak barátaik (segítőik) ezt hidd el nekem ;) Fordul még itt a kocka ha support leáll azzal az elképzelésével hogy minden áron zárja a szervert.
 

DeletedUser8262

Vendég
Isten nem ver bottal, tudtad ? :) Nincs több barát akit még behúzhatnának, bár most tapsoltak az MNÖ végéhez (persze csak a hátuk mögött), így majd most őket is húzzák. Már Már majdnem elcsípték a BFK (ingyen falu Vs harcban szerzett mennyiségre), már már dörzsölték a tenyeret, leírta, nem számít honnan van a falu, a lényeg, hogy több legyen.....(bár büszke ember ezt nem hangoztatná) Kedves Cactus, látom nem érted a lényeget, a BFK-nak fontos honnan van a falva, harcban szerezze, szóval ezen már csak nevetni tudok, milyen jól jött ki a helyzet ! Szegény Cotr, újra 1-2év ingyen falu húzás, jah, hogy már nincs annyi ? ohh fene, harcolni kell...

Az MNÖ kitartott harcolt, nem adták fel, hanem inkább a szövetségese hagyta cserben ! Lehet szándékosan ? Csak azért, hogy ismét ingyen falukra tegyen szert és beérje a BFK bármi áron. Most jött ez a nyitás, keresztbe húzva minden számításukat....


Jaj de drága valaki, gondolom a Chaos falukat is harcban szereztétek :D ja nem. Azért támad minden más klánt a Bfk mert pont a Cotr ellen nem megy és kel az a +
 

DeletedUser7967

Vendég
Ragadjak ide a székhez, ha nem ez előtt 4 nappal beszélgettem erről 2 régi ismerősömmel.... de sőőőőőt még viccelődtem is, hogy mekkora lenne már, ha megnyitnák a klánokat... komolyan mondom elsírtam magam amikor megláttam a levelet :eek:

Lottón nyernék így legalább :eek:

Az a vicc, hogy most még Én sem tudom, hogy mi a f...t kezdjek, mert eddig minden simán ment :eek:

Amikor sírtunk, meg rinyáltunk hogy még hagyjanak 1-2 napot a klánzárig, azt ugyebár nem lehetett... ha ennyire le akarja zárni a support a világot, akkor mondja azt és ne csináljanak belőlünk komplett idiótákat, mi a fenéért nem tud a support ennyi idő után (eltelt pár hónap a klánzár óta) a fenekén nyugton maradni... komolyan mondom, hogy ez vicc.
Arról volt szó, hogy ilyet nem lehet! Nem így van? Keressek vissza a fórumokban, és idézzem, hogy hány ember kérte anno ezt?
Elismerem AKKOR Én is kértem, de mára megtaláltuk a módját, hogy így is játszunk... komolyan mondom vicc ez a játék.
 

DeletedUser

Vendég
ez nem csak a két nagy klán ügye, hanem az egész V1-é, akik itt játszunk 4. éve!
 
Fent