Klán megnyitás!

DeletedUser

Vendég
han te elhiszed ezt a sok hulyeseget ami irsz??
ugy szidod a cotr mintha ti kulonb lennetek:D
toltsetek fel a klant a jelszoval vitt accokat dobjatok ki
es adjatok halat istennek hogy nektek megint kedvezo dontest hozott a support:p

ja es a support
vki feljohetne toletek ide leirni mit miert cselekedtetek
mert a levelota eltuntetetek mint f...ng a szelben:D
tuti ebbol is kimagyarazzatok magatokat

fejetol buzlik a hal:p
 

DeletedUser7967

Vendég
Isten nem ver bottal, tudtad ? :) Nincs több barát akit még behúzhatnának, bár most tapsoltak az MNÖ végéhez (persze csak a hátuk mögött), így majd most őket is húzzák. Már Már majdnem elcsípték a BFK (ingyen falu Vs harcban szerzett mennyiségre), már már dörzsölték a tenyeret, leírta, nem számít honnan van a falu, a lényeg, hogy több legyen.....(bár büszke ember ezt nem hangoztatná) Kedves Cactus, látom nem érted a lényeget, a BFK-nak fontos honnan van a falva, harcban szerezze, szóval ezen már csak nevetni tudok, milyen jól jött ki a helyzet ! Szegény Cotr, újra 1-2év ingyen falu húzás, jah, hogy már nincs annyi ? ohh fene, harcolni kell...

Az MNÖ kitartott harcolt, nem adták fel, hanem inkább a szövetségese hagyta cserben ! Lehet szándékosan ? Csak azért, hogy ismét ingyen falukra tegyen szert és beérje a BFK bármi áron. Most jött ez a nyitás, keresztbe húzva minden számításukat....

Azt az 1 tényt ne felejtsd el, ha MI nem állunk a MNÖ elé és nem mondjuk azt hogy bocs, de itt a háború ideje mai napig játszanának, és nektek sem lenne ingyen falu... miden védő ott van fent Nálatok, és nem tudtatok mit kezdeni a MNÖ-val.

Azért Nektek sem kell ennyire verjétek a mellényt. Inkább tegyétek össze a kélt kezetek és foglaljátok azokat a kib...ott falukat, ha már ennyi idő alatt nem tudtátok behúzni Őket, és most sír a szátok, mert nem hagyom, hogy a CotR (remélem örültök) behúzza az orrom előtt Őket!

[SPOIL]Side 1:
Tribes: BFK
Side 2:
Tribes: MNÖ

Timeframe: 01/04/2012 00:00:01-tól ől16/04/2012 23:59:59

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 596
Oldal 2: 117
Különbség: 479

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 5,993,141
Oldal 2: 1,183,825
Különbség: 4,809,316

chart


[/SPOIL]

És 17.-én léptünk mi be a háborúba

[SPOIL]Side 1:
Tribes: BFK
Side 2:
Tribes: MNÖ

Timeframe: 17/04/2012 00:00:01-tól ől21/04/2012 23:59:59

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 212
Oldal 2: 7
Különbség: 205

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 2,087,214
Oldal 2: 67,515
Különbség: 2,019,699

chart


[/SPOIL]

Nos, csak hogy mindenki értse:

-ahhoz, hogy a BFK összefoglalja az 500 falut a MNÖ-tól, kellett 17 nap (ekkor mi még sehol nem voltunk)
-ami után beléptünk a háborúba a 200-as mennyiség már ment 3 (mert ugyebár a mai napból még nem sok telt el) nap alatt is :eek: Fura, nem? :eek:

Szóval mellényt a szögre, és menjetek foglalni... úgyis erre vártatok már rég.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Misinek:

Folyton ellent mondasz magadnak.A játékban való teljesítményed alapján mindig azt hiszem, egy intelligens ember vagy(bár fényévekre vagy Misi59-től!!!), de amikor itt olvaslak az valami katasztrófa, de komolyan...Egymás mellé raknánk az összes írásod, mind olyan, mintha más-más írná...Lényegében mindig próbálod beállítani a magad igazát, ami elég vicces, hiszen hol ezt állítod, hol az ellenkezőjét:)
A topic nyitása jó ötlet volt, de miért mentek el olyan irányba folyton, ahová mentek???Kinek van nagyobb szerszáma versenybe??

Cactus és Gabika!

köszönjük az okos írásokat, de semmi közötök a dologhoz, nem vagytok V1-esek...Ha mégis, akkor ne álarcban osszátok meg a gondolataitokat, elvégre vége a farsangi időszaknak már.

Support!

Kérnénk szépen egy állásfoglalást, hogy mit miért tettetek az üggyel kapcsolatban.Előre is köszönöm!

BFK-sok!

Már megint ostoba vitákba mentek bele...Miért csodálkozunk, ha lenézik a klánunk, miközben csak ezt LÁTJÁK!?!????Nem tudják ki mennyit gürizik, a kívülállók és a support is csak azt látja, hogy megy az ostoba veszekedés, aminek nem hogy vége, de eleje sincs soha.Ti is tiszta "misik" vagytok, a klánban teszitek a dolgotok, értelmes emberként, itt meg mint valami cirkuszi bohóc villogtok és járatjátok le folyton magatok és ezzel a KLÁNUNKAT is!

Soha nem láttam a fórumon itt kinn sem BRUTALITÁST sem FANATIZMUST!
Pedig asszem erről szól a BFK, nekem ezt tanították 4 éve az "iskolapadban"...
 

DeletedUser

Vendég
És megjött a kedves Le0na drága is, aki szintén elbeszél a tárgy mellett, villogtatja harciasságát...

Leírja, hogy a védők nálunk vannak északon majd veri a mellét, hogy ők mennyit foglalnak délen.
Rakd már össze a kettőt, édes istenem...

Komolyan, melyik klán az a V1-en(vagy akár a teljes magyar kh-ban) ahol nem paradox írások tömkelege van folyton???

Végülis, már csak a Revoból kellene valakinek emeletes baromságokat írni és meg lenne a V1 teljes kis kötete...Ja, hogy nekik van más dolguk is, mert JÁTSZANAK!!Hmm....elgondolkodtató...

Én csak nevetek tovább csendben a dolgokon.
 

DeletedUser7967

Vendég
És megjött kopi aki véletlenül sem azt olvassa amit oda leírtam. :)

Hol láttad, hogy azt írtam, hogy mi milyen sokat foglaltunk?
Idézd kérlek.

De igazad van, ahhoz képest, hogy Nektek is foglalni kellene, Ti sem teszitek, hanem inkább ide írtok "emeletes baromságokat".
 

DeletedUser7967

Vendég
De örülj inkább, hogy ide írok, legalább hagyok időt, hogy foglaljátok K67-et... bár.. ahogy elnézem most sem túlzottan nagy a tolongás.

Ne pucoljam fényesre a falvakat?

Hátha úgy gyorsabban menne...
 

DeletedUser

Vendég
Ragadjak ide a székhez, ha nem ez előtt 4 nappal beszélgettem erről 2 régi ismerősömmel.... de sőőőőőt még viccelődtem is, hogy mekkora lenne már, ha megnyitnák a klánokat... komolyan mondom elsírtam magam amikor megláttam a levelet :eek:

Lottón nyernék így legalább :eek:

Az a vicc, hogy most még Én sem tudom, hogy mi a f...t kezdjek, mert eddig minden simán ment :eek:

Amikor sírtunk, meg rinyáltunk hogy még hagyjanak 1-2 napot a klánzárig, azt ugyebár nem lehetett... ha ennyire le akarja zárni a support a világot, akkor mondja azt és ne csináljanak belőlünk komplett idiótákat, mi a fenéért nem tud a support ennyi idő után (eltelt pár hónap a klánzár óta) a fenekén nyugton maradni... komolyan mondom, hogy ez vicc.
Arról volt szó, hogy ilyet nem lehet! Nem így van? Keressek vissza a fórumokban, és idézzem, hogy hány ember kérte anno ezt?
Elismerem AKKOR Én is kértem, de mára megtaláltuk a módját, hogy így is játszunk... komolyan mondom vicc ez a játék.


Nem sok mindenben értettünk egyet és ez után se hiszem, h sok mindenben fogunk, de ebben az egyben igen :)
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Misinek:

Folyton ellent mondasz magadnak.A játékban való teljesítményed alapján mindig azt hiszem, egy intelligens ember vagy(bár fényévekre vagy Misi59-től!!!), de amikor itt olvaslak az valami katasztrófa, de komolyan...Egymás mellé raknánk az összes írásod, mind olyan, mintha más-más írná...Lényegében mindig próbálod beállítani a magad igazát, ami elég vicces, hiszen hol ezt állítod, hol az ellenkezőjét:)
A topic nyitása jó ötlet volt, de miért mentek el olyan irányba folyton, ahová mentek???Kinek van nagyobb szerszáma versenybe??


Igen kopi, elmegyünk folyton, de ez nem feltétlenül az én hibám, és ha végig olvastad az összes hozzászólást azt is láthattad, h én állítottam azt le :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok V1 lakók!


Ugye ez most csak vicc!
Amikor mindenki könyörgött, akkor le voltunk szólva, megoldotta mindenki ahogy tudta erre most megnyitjátok a klánokat és 120-ra csökkentitek a klánlimitet?
Az a vicc, h ez megint egy klánt érint negatívan és az nem más mint a Cotr, akik a 120-as határ felett vannak, így nem h nem tud felvenni senkit, de két játékostól még meg is kell szabadulnia?
Komolyan mondom ez most már tényleg nevetséges!

Gondolom most minden más klán örül mint majom a farkának mert megint húzhatnak be játékosokat, olvadhatnak, meg amit éppen szeretnének!

Azonban, ha van bennük annyi tisztesség akkor minden marad úgy ahogy van most!
Ne így nyerjen egyik klán se plusz falukat, és ezzel előnyt!

Tisztelettel: Misi59

Gondolom akkora Nálatok a hyper-aktív átlag ,hogy ennek a két játékosnak az elbocsájtása a csapat teljesítményének lényeges rovására menne :)
mit kell ezen hisztizni ? :D
Fel kell tenni a mércét,és aki a leggyengébb az menjen,és alapítson egy Akadémiát közös fórummal .
Ennyi .
 

DeletedUser

Vendég
Isten nem ver bottal, tudtad ? :) Nincs több barát akit még behúzhatnának, bár most tapsoltak az MNÖ végéhez (persze csak a hátuk mögött), így majd most őket is húzzák. Már Már majdnem elcsípték a BFK (ingyen falu Vs harcban szerzett mennyiségre), már már dörzsölték a tenyeret, leírta, nem számít honnan van a falu, a lényeg, hogy több legyen.....(bár büszke ember ezt nem hangoztatná) Kedves Cactus, látom nem érted a lényeget, a BFK-nak fontos honnan van a falva, harcban szerezze, szóval ezen már csak nevetni tudok, milyen jól jött ki a helyzet ! Szegény Cotr, újra 1-2év ingyen falu húzás, jah, hogy már nincs annyi ? ohh fene, harcolni kell...

Az MNÖ kitartott harcolt, nem adták fel, hanem inkább a szövetségese hagyta cserben ! Lehet szándékosan ? Csak azért, hogy ismét ingyen falukra tegyen szert és beérje a BFK bármi áron. Most jött ez a nyitás, keresztbe húzva minden számításukat....


Így van HAN, teljesen szándékosan hagytuk őket cserben, hogy nekünk több falunk legyen és ezzel még nagyobb frontunk legyen mert az eddigi nem volt még elég!
Okos meglátás! :p
Kopi azt írta, h itt nem mindig vagyok intelligens, de ezt te se mondhatod el magadról!
Az MNÖ kb azt várta, h védjünk be náluk 3-4000 falut ellenetek, de ez lehetetlen feladat, és miután az Angels megtámadta őket hátul ahol tök üresek, így értelmetlennek tartották a további harcot!
Ennyi a történet és nem több!


A játékot meg máshogy is lehetne gyorsítani, de ez a megoldás nektek nem igen tetszene, de azért leírom:
A VÉGLEGESEN KIZÁRT JÁTÉKOSOKAT NEM KELL VISSZAENGEDNI!

Ugye, kb fele ennyien nem lennétek most, ha ezt a support megcsinálja!



Ui: Sajnálom, hogy megint eltértem a tárgytól!!! :(

Üdv: Misi59
 

DeletedUser

Vendég
Gondolom akkora Nálatok a hyper-aktív átlag ,hogy ennek a két játékosnak az elbocsájtása a csapat teljesítményének lényeges rovására menne :)
mit kell ezen hisztizni ? :D
Fel kell tenni a mércét,és aki a leggyengébb az menjen,és alapítson egy Akadémiát közös fórummal .
Ennyi .

Nem az a lényeg, hanem, hogy már megint átírták a szabályt a megkérdezésünk nélkül!
Te kívülállóként nem érzed át ennek a súlyát, de akik játszunk többségében sztem igen!
 

DeletedUser

Vendég
Elnézést hogy bele mertem szólni már megint olyanba amihez kevés közöm :)
Nálunk volt két klán, egy főklán és egy alklán ,ahonnan a reményteljesebb játékosok áthívást nyerhettek a főklánba ,mihozzánk :)
Bocsássanak meg nekem ha valótlant állítok,de én még nem láttam olyan közösséget ITT A KH-n ahol mind a 100 ember kivette volna a részét a csapat-,fórum- illetve klánmunkából, nemhogy még 120-an ??
Valld be őszintén,egyszerűen a szelektálás fáj,mert nem szoktál hozzá hogy mérce alapján mérd az emberi teljesítményt itt a játékban.
Am. ezt a klánzárást én úgy emlékszem még sajtos előre be is harangozta.
Akkor mi itt a gond ?
Nem készűltél fel :)
 

DeletedUser7967

Vendég
De az elég gáz, hogy nem tudják eldönteni, hogy most zárják a klánt vagy nyissák :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Elnézést hogy bele mertem szólni már megint olyanba amihez kevés közöm :)
Nálunk volt két klán, egy főklán és egy alklán ,ahonnan a reményteljesebb játékosok áthívást nyerhettek a főklánba ,mihozzánk :)
Bocsássanak meg nekem ha valótlant állítok,de én még nem láttam olyan közösséget ITT A KH-n ahol mind a 100 ember kivette volna a részét a csapat-,fórum- illetve klánmunkából, nemhogy még 120-an ??
Valld be őszintén,egyszerűen a szelektálás fáj,mert nem szoktál hozzá hogy mérce alapján mérd az emberi teljesítményt itt a játékban.
Am. ezt a klánzárást én úgy emlékszem még sajtos előre be is harangozta.
Akkor mi itt a gond ?
Nem készűltél fel :)


Dark le vagy maradva!
Az a klánzárás már régen megtörtént!
Augusztusban, akkor még 150 fős limittel, és elvileg véglegesen lezárta a klánokat!
Ennek ellenére tegnap kaptunk egy levelet, h ma délben megint megnyitják a klánokat de 120 fős limit lesz!
De azt se írták meg, h le lesz megint zárva vmikor, vagy marad így véglegesen, hogy ha 120 fő alá megyünk akkor mindig hívhatunk új játékost stb stb...!


Jah és mivel eddig le voltak zárva a klánok és se ki se belépni nem lehetett sehova se, így hiába van akadémiája bármelyik nagy klánnak is, ha nem tudja áthozni a fiókot!
 

DeletedUser

Vendég
lehet kovettek az mno peldajat es ok is offoltak:D
ez volt az utolso huzasuk ki tudja?:)
feltettek az eddgi munkajukra a koronat:D
 
Fent