Klán megnyitás!

DeletedUser7967

Vendég
hmmm ez most picit fogalom zavaros:p fogtok még ti is máshol lenni;) tényleg amit írtam neked és a srácnak +sem próbáltátok?

Ha Te mondod akkor biztosan -_-
Csak azért mert 1x közös volt az érdekünk, ne ess tévedésbe.... nem éppenséggel úgy lesznek a dolgok ahogyan "Te akarod".... :)


Fogalmam sincs hogy miről beszélez :eek:
 

DeletedUser15174

Vendég
nekem csak saját érdekeim vannak;):) de nem szoktam irányítani

elnézést..+szokhattam volna már ilyen öregen,hogy lánytól csak konkrétan kérdezni,mert amúgy necces:D
 

DeletedUser7967

Vendég
Aham persze.... :D
Saját érdek :D

Ha beszélgetni akarsz húzd fel magad skype-ra, másképpen felejtős. :)
 

DeletedUser

Vendég
Dobos tortának (mert kemény a feje) még egy jóslata se jött be, nem vetted észre Szabina :) jó hallgatni az elmélkedéseit, terveit, szépek is...csak épp sose úgy alakul :) Folyton kifelejti az emberi tényezőt ! Mert sokszor helytállóak a meglátásai, csak ez nem egy számítógép program ahol minden úgy történik ahogy megírtuk :) nem robotok vagyunk, kiszámítható lépésekkel, így a valóságtól igen elrugaszkodottak az eszmefuttatásai :)
 

DeletedUser7967

Vendég
Én sosem mondtam, hogy bárkinek is hittem/hiszek... Engem sem ejtettek a fejemre, csak azért mert egy dolgot mondok, attól függetlenül még gondolhatok mást és tehetek mást... amiért bólogatok még nem biztos, hogy el is hiszem amit mondanak.... volt aki tapasztalta ezt :)
Ha kicsit nyersen akarok fogalmazni, az Én szavam nem mindig biztosíték, hogy úgy is lesz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
még igazat is adnék neked Han,de van 1kis bibi..Szabina tudja,hogy nem úgy kezdem mi fog történni...én úgy kezdem milyen lehetőségeitek vannak...merre kéne indulnotok a célok felé...esetleg úgy indítok,hogy nekem az jönne be ha ez és ez történne:)

kimondottan olyat én még nem láttam magamtól,hogy x és y klán azt fogja csinálni amit én most itt írok...bár az MNÖ dolog nagyon betalált szó mi szó:D

G-s dolog elcsesződött,de hát tudat alatt tisztában voltam azzal,hogy G-vel nem lehet hosszan számolni

+mondtam Cotr ellen ne harcoljatok /értelmetlen ..én Revot pl nem vittem volna cotr ellen..3-4hónapot vártam volna legalább,mert a K.L kezdett rogyadozni és minek kockáztatni,hogy cotr-val párt alkossanak csatáknál:)/...szépen a kicsiket kell bekebelezni és törekedni 1valamire amiben majd +látom mennyiben akarok szerepelni..bár 1-2 rosz hír jött és lehet majd lépni kell..+nevelem a kislányt:D

ui: rég nem magamtól írok...kb valaki mindig +kérdezi min agyalsz mostanság

Most azon agyalok mennyire basszak be a 30.scudetto után:-DDD
 

DeletedUser7967

Vendég
Én a G-s történetet teljesen másképpen csinálnám.... nem arra értve hogy helyettesítettem, hanem, hogy nem szóltam abba bele, hogy mit csinál... voltak idióta lépései, amiket lehet meg tudtam volna akadályozni, ha egy kicsit elbeszélgetek Vele.
Bár kétlem, hogy hallgatott volna Rám. :)
 

DeletedUser

Vendég
G fiók valóban várakozáson alul hozott...sajnos...oda tőlünk kellett volna valaki helyettesbe és mingy nem ez lett volna :) Voltak ott valami csincsi csajok folyton cserélődve önös érdekeket előtérbe helyezve vagy nem is tudom, nem tudtam követni az eseményeket meg hát te is jártál bent ugyi :) (én csak később tudtam meg, azt hittem G-vel beszélek) szóval ott inkább ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor 100 nő klimaxol +1 fütyi :D Követni nem lehetett :) 10 ember 10 felé vitte volna a dolgot, nem volt egyértelmű koncepció, miközben meg lett beszélve egy egyértelmű, aztán ebből szinte semmi nem lett :) így utólag már talán értem mi miért.

Bírom, hogy így kezded folyton :)

,de van 1kis bibi..

ezután jön az okfejtés rész, ezt szokta követni amit elcseszett valaki, aztán jön a tömjénezős rész és végül valami nagyon félre érthető hogy kételyeket ébressz :)
 

DeletedUser7967

Vendég
Ha nem tudsz semmiről jobb ha inkább csöndben maradsz. :)

De amúgy senki nem volt elég tökös Tőletek, hogy bevállalja a fiókot, volt valaki?
Ugyan ugyan...
 

DeletedUser

Vendég
Hát igen, ez a fórum is értelmét vesztette, mivel nem is arról beszéltek amiről kellene!
Meg nagyon nincs is miről már beszélni, mivel természetesen nemes ellenfelünk azt tette, amire számítani lehetett tőlük!
Szóval No Comment!
A selejteket kiszórják, majd befoglalják, ahogy ezt mindig is szokták csinálni!
Csak nem értem, hogy miért jár a szájuk, hogy mi hogy szerezzük a falukat, amikor ők sem különben, sőt ...


Ui: Azt hittem a Revo ennél gerincesebb és nem megy át a BFK-ba, de hát tévedni emberi dolog!
 

DeletedUser

Vendég
Mert talán én csesztem el a G accot mi:D

én voltam kb az egyetlen,aki a védelmét szervezte és szerezte másoktól is bakk...én max az 1ső 2hétben voltam a fiókban helyettesíteni,de akkor sem folyamatosan...nekem közöm nem volt a fiókhoz,mikor hanyatlásnak indúlt,de még csak fogalmam sem volt,hogy kik viszik és kb nem is izgatott.

aki ott elcseszett bármit is azon idő alatt amég jelen voltam,azok pont hogy ti vagytok...cotr ellen beszélitek a dolgokat és falvakat vesztek át,de csak akk jutott bármelyikőtök eszébe is a fiók védelme,mikor cotr látta az acc ellene fordúlt...ugye ezt akkor is szóvá tettem,hogy mi a francot csináltok,ha ti ezt hetekkel elötte lebeszéltétek:D



1valami meg nagyon nagy baromság..velem sosem beszéltél ott G nevében,mert levelet nem bontottam fel..ha valaki írt,akkor új levelezést indítottam és be is mutatkoztam,majd +kérdeztem bontható a levél,vagy valami személyes.;)

még Leona-val is így jártam el
 

DeletedUser7967

Vendég
Ugyan már Giga... hagyd már Han-t a kis álomvilágába, azt hisz amit akar, éppenséggel nem érdekel egy kicsit sem.
Csak az zavar, hogy "mindig annyira okos" és lila gőze sincs a dolgokról, főleg ha G-ről van szó, egyik BFK-s sem volt annyira tökös, hogy amikor mondtam, hogy dolgom van átvegye a fiókot Tőlem és vigye... no vajon miért?

Misi, igaz az, hogy amikor néztétek a fiókot, az esetek legalább 95%-ában Én voltam bent?

Nem is értem komolyan mondom, biztos Én vagyok annyira idióta, hogy vittem a fiókot bármennyi bejövője is volt és segítettem a BFK-nak, hogy ne bukjon el a fiók és ne tiporják le a tagokat akik a G fiók háta mögött voltak.... ha jól rémlik amikor visszaengedték is Én voltam bent és nem más és Én rendeztem a védelmet a fiók saját védőiből, amit meg kell hagyni hihetetlenül szétvertek.

Nem 1 embernek könyörögtem 2-3 napot, hogy küldjön védőt, és a végére meguntam.
Szóval ne pattogjon nekem senki sem a BFK-ból, mert semmi jogotok nincs hozzá

Jah és Han, amikor kaptad a falvakat G-től, ha ennyire profi vagy miért buktad el pár óran belűl?
Ugye hogy mert nem volt védő... na ezért bukott a G fiók is többek között, mert a NAGY SZÖVETSÉGES nem volt képes bevédeni normálisan.
Akkor kezdett a fiók hanyatlani, amikor niclas vagy napolyi nem tudom melyik visszavonta a védelmet a frontról, és furcsamód pont azokra a falukra indultak el a kotor-osok amelyikek nem voltak már bevédve, vajon miért?
Áruló lenne Nálatok? :eek: Húha milyen meglepő lenne....

Amelyik falu be volt védve, ezért is köszönet Gigának a SAJÁT VÉDŐIÉRT, az addig megmaradt ameddig G vissza nem küldte a védelmet.
Han, Te hol voltál? Hol voltak a védőid? És Te voltál az első aki rárepült G-re.... no comment.

Ha a klánokat akkor 1 nappal később zárják, egy k...szott falut nem kapott volna senki sem a fiókból. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
most nem vitáztam manó...csak felvilágosítottam a G acc-al kapcsolatban sötétségben élőket,hogy nekem nem sok közöm volt hozzá a kör védelem leszervezésén kívül;)

Misiék nem is nagyon tudtak mit kezdeni a fiókkal...többxör is írt,hogy miért nem hívom vissza és párszor már úgy is voltam vele +érdemelnék,hogy bukják a full accot,mert ott a cotr bőven tudta volna húzni,de akkor meg csak magamat járattam volna le más elött.
 

DeletedUser7967

Vendég
Meg az Én haragomat vívtad volna ki, de most utólag azt mondom, hogy jobb lett volna. :)
De elhiszed, hogy velem csesztél volna ki a legjobban? :eek: :D

De amúgy sem azt mondtam, hogy vitáztál... :D
 

DeletedUser

Vendég
tudom,hogy veled...kb tisztában voltam azzal,hogy az accot valójában kik védték-mozgatták és mondhat bárki bármit játék terén többre tartalak,mint sok olyat akire Han gondolhatott,hogy bárcsak az ő kezükben lett volna,de ugyebár neked is ott a suli stb..nem véletlenül írtam Tominak anno,hogy arra a fiókra legalább 3embert kell keresni,mert 24-ben kell figyelni rá..amit szerveztem védelmet arra volt jó,hogy 4-5órán belül lehetetlenség falut behúzni/pedig az acc fullra körbe volt ellenséggel..nem csak 1szakasz/ ergo arra törekedtem,hogy bárkinél is van időt kell neki teremteni...rendes hullámhoz meg van kb 100h felkészülni és az alap v-t erősíteni.

csak miattad nem hívtam vissza;) más nem játszott szerepet,mert akkoriban tudod nem érdekelt se Han se BFK,hogy mit szólna hozzá..pláne miután +tudtam még harc is megy a fiókért és falvakért... milyen fura..akár az acc 1/3-át is lazán húzhattam volna és szóltál is,hogy tegyem,de csak én nem húztam az acc-ról falut rajtad kívül,mikor ment a dicső foglalás sorozat:rolleyes:

annyiból jó volt,hogy az acc által sok ember +mutatta mire képes a hatalomért és 1kis területért... ja és,hogy itt senkibe se lehet bízni,még abban se aki az életben zsákból szórja a pénzt,mik kenyeret vesz.. / úgy tartják csak az elnyomott lehet cinkes kh-n:-D/
 

DeletedUser7967

Vendég
Köszi. :)

De amúgy igen, tanulságos kis kaland volt, elég sok embert megismertem a fiók által és meg kell hagyni hogy néhánytól felfordul a gyomrom... el sem hiszem, hogy a való életben is vannak ilyen emberek, be kellene zárni az ilyeneket egy konténerbe és lebodni a Titanic mellé Őket...

Szégyen!

Én sem vagyok tökéletes sem hibátlan, de azért a "gerincemet" és a büszkeségemet nem árulom kilóra....
 
Fent