Klán megnyitás!

DeletedUser

Vendég
Sziasztok V1 lakók!


Ugye ez most csak vicc!
Amikor mindenki könyörgött, akkor le voltunk szólva, megoldotta mindenki ahogy tudta erre most megnyitjátok a klánokat és 120-ra csökkentitek a klánlimitet?
Az a vicc, h ez megint egy klánt érint negatívan és az nem más mint a Cotr, akik a 120-as határ felett vannak, így nem h nem tud felvenni senkit, de két játékostól még meg is kell szabadulnia?
Komolyan mondom ez most már tényleg nevetséges!

Gondolom most minden más klán örül mint majom a farkának mert megint húzhatnak be játékosokat, olvadhatnak, meg amit éppen szeretnének!

Azonban, ha van bennük annyi tisztesség akkor minden marad úgy ahogy van most!
Ne így nyerjen egyik klán se plusz falukat, és ezzel előnyt!

Tisztelettel: Misi59
 

DeletedUser

Vendég
ugy tudom eddig is mi vezettünk pedig csak 112 tagunk van amiböl az uccso tizen egypärnak alig van pontja!
evvel a döntessel megint borul minden.
 

DeletedUser5605

Vendég
Jól beszélsz de mi 50-en is elsők lennénk:)))) waow mekkora arcom van:D
 

DeletedUser

Vendég
fogalmazzunk ugy 49 en es te is ott lennel Citromos!:)
ja es ne arcoskodj!:)
 

DeletedUser

Vendég
Jól beszélsz de mi 50-en is elsők lennénk:)))) waow mekkora arcom van:D

Teljesen mindegy Nápolyi!
De azért ez nem éppen így van!
15000 falu különbség volt köztünk az elején most már 6000 sincsen!
Nem ezért dolgoztam, dolgoztunk, hogy most egy ilyen lépéssel megint elléphessetek előlünk 20-30ezer faluval!
 

DeletedUser

Vendég
ha jol emlekszem Misi ti jutottatok elönyhöz amikor a Bn olvadt a cotr be!
de nem hiszem hogy valaki örülne a klän nyitäsnak nälunk!
 

DeletedUser

Vendég
ha jol emlekszem Misi ti jutottatok elönyhöz amikor a Bn olvadt a cotr be!
de nem hiszem hogy valaki örülne a klän nyitäsnak nälunk!


Tomika, azért nehogy már egy 10 fős klánhoz mérjed a teljes BFK-t!
Mi 10en tartjuk évek óta a frontot ellenetek, és amikor a BN volt akkor kb 50 falu pluszba ha voltatok, ami hát, hogy is mondjam neked.....

Amióta meg itt vagyunk ez eléggé a visszájára fordult!
 

DeletedUser5605

Vendég
Teljesen mindegy Nápolyi!
De azért ez nem éppen így van!
15000 falu különbség volt köztünk az elején most már 6000 sincsen!
Nem ezért dolgoztam, dolgoztunk, hogy most egy ilyen lépéssel megint elléphessetek előlünk 20-30ezer faluval!

jó mert mint a hiénák mentek a koncra!!Nézd már meg hogy miket foglaltok!!! Harc 0!!!!!Erre vagy büszke???????????? gratula!
 

DeletedUser

Vendég
lacikam azert nem kell menoznotok itt:)
eddig toletek pont olyanok beszelnek a harcrol aki ......


anno mikor toroltem semmi esely nem volt a klan nyitasra
most meg ahogy hallom egybol a jatekosok feje folott dontotok
talan par supportos erdeke ezt kivanja?

ha meg ugy lessz visszaallitjatok a moralt?
meg mindenkinek adtok ezer nemest csak ugy?:D

komolyan ez itt mar inkabb kabarenak kellene hivni nem 1 jateknak:p:D
 

DeletedUser

Vendég
Na mert ti, h befoglaltátok az akadémiátok egy részét, meg én is tudnám azért sorolni, h kiket!
Hozzáteszem én minden falut ürítek és nem ürítik nekem!
Az meg, hogy hogyan szerez vki falut tök mindegy, a lényeg, h minél több legyen!

A háború statsot meg sztem te is látod, hogy tőletek ki mennyi falut foglalt, akkor nézd majd meg, h én pl mennyit hoztam tőletek!
 

DeletedUser

Vendég
szeritem erre a döntesre senki nem volt felkeszülve.nem is gondolt senki erre!
de a körüzenetben nincs is benne az hogy zärolva is lesz a viläg csak azt irtäk hogy megnyitjäk a tagfelvetelt.lehet nyitva is marad!
 

DeletedUser5605

Vendég
Misi.Igaz.Most mondjam azt hogy egy 900falus accot tudnék behúzni bármikor?! mert lehetne de az aztán nagy izgalom! Nézd már meg az utolsó 3 foglalásom! tényleg arról vagyok híres hogy csak pofázok....? a piros tenger közepébe és jó harc van! Ez játék! És igen majd eldől a végén ki nyer...a BFK :D
 

DeletedUser8029

Vendég
" MÁRPEDIG ITT REND LESSZ , ORDITOTTA A NAGYMAMA ÉS BERUGTA A SZART AZ ÁGY ALÁ "


Ez a dolog a klánok ujranyitásáról kb. ugyanez a kategória.
Személy szerint a leghatározottabban ellenzem a dolgot , de gondolom ez fikarcnyit sem számit.
A minimum az lett volna , hogy ha már felvetődött a dolog a support részéről , legalább egy felmérést kellett volna végezni a V1-en jelen levő játékosok körében , hogy mit gondolnak erről.
 

DeletedUser

Vendég
Tudom, h hol foglalsz!
Nagyon ügyesen be tudtál foglalni a piros tengerbe egy barbár falut, ami Chaosé volt!
jah és a Barbáron van a hangsúly! :p
 

DeletedUser5605

Vendég
Ez genyaság:) az előtte lévő 2 falu??:)) arról se halgass!már várom hogy veled csatázzak egyszer:) juj...:D megy majd a cinkelés:)
 

DeletedUser

Vendég
Ez genyaság:) az előtte lévő 2 falu??:)) arról se halgass!már várom hogy veled csatázzak egyszer:) juj...:D megy majd a cinkelés:)

a Jezabel foglalásokra gondolsz? :D
azt hittem vmi komoly ellenféltől foglaltál, hogy annyira akartad, h lássam a foglalásod :D
Meg van egy körtefa-tól, aki a társad :)
Aztán meg van egy akadémiás, meg a sok barbár :)
 

DeletedUser5605

Vendég
Érdekes hogy 1110 bejövő erősítés jön a gyenge jazabelhez tőletek:D nahát?:) A körtefa féle barbi meg csak azért hogy közel legyek hozzád ugrónak jó:)) De te nagyokat csatázhatsz az üres mnö falukért:D
 

DeletedUser8029

Vendég
a Jezabel foglalásokra gondolsz? :D
azt hittem vmi komoly ellenféltől foglaltál, hogy annyira akartad, h lássam a foglalásod :D
Meg van egy körtefa-tól, aki a társad :)
Aztán meg van egy akadémiás, meg a sok barbár :)

Az előbb még mintha azt mondtad volna hogy tökmindegy ki hogyan szerez falut , a lényeg , hogy minél több legyen....
.....legalább a saját véleményeddel legyél tisztában :)
 
Fent