Ki állítja meg a Sparta-t ?

DeletedUser

Vendég
Mivel manapság jött egy sztár mody, aki még akkor is bannol ha valakire aztmondom kiskanál, így innen kell véleményt nyílvánítsak.

Skulls: Komolyan mondom szégyen az egész banda. Ráadásul még pofátlanok is.Nembaj, folytassátok csak a szervezett lejáratási kampányotokat.Ha lenne bennetek kis becsület, már rég le vettétek vollna a Skulls nevet, de úgy látom még annyi sincs bennetek!Tisztelet a kivételnek, mert ugye van az is.


Vigyori:A fröcsögésnek te Doktora vagy, nem is értem, hogy nem írtál még belőlle szakdogát, és nem vagy Dr Vigyori.BAD az olyan kispályások gyülekezete, hogy én arra nem is vagyok büszke, hogy halomra gyalulom őket.Már a 2. 100k körüli játékosukat fogom ki ütni, úgy hogy a környékemen vannak 400k-s játékosaik is, de megtámadni nem mernek!Akkor te, a nagy, erős rettenthetetlen vigyori miért vagy olyan büszke rá?:confused:

Az a baj, hogy nemhiszek abban, hogy valaha lessz is egy értelmes szerver.Talán a v10 volt az utolsó olyan szeró, ami értelmesnek volt mondható.Mostmár kevésbé.
Az első 2-3 hónap izgalmas, aztán jön egy új szerver, és elszivárog szépen mindenki.......

Csatlakozom az előttem szólóhoz minden pontban :) :) :D

vigyorinak meg feltennék egy kérdést .
mond csak , neked nem szégyen az ,hogy mások pucolnak helyetted ? :)
A múltkor azzal doboltál a mellkasodon, hogy védőaccot gyártasz ,hogy tudjál segíteni a klánodnak :)
Vajon sohasem érezted hogy példával kéne előljárnod ? :eek:
Szar lehet csak tologatni és állandóan az SOS fórumot bámulni a külső fórumon meg más befutott klánokat ócsárolni :p
Legyünk őszinték,ha nem futott be volna a 300 c. film,most valami más néven futnátok, mondjuk "Pistike és a villanyvasút" klán :rolleyes: :D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Vigyori annyit tett a spártáért,mint én v9en az mhc-ért,semmit :D
Ja de,küldött támogatásba 200 lándzsást az egyik titkos faluba,bocsi :D :D
 

DeletedUser

Vendég
a nagy ömlengésben vigyori elfelejti megemlíteni,hogy a Spárta klán "azok a spártaiak akik úgy gondolkodnak ahogy említi" a klán csekélyke részét alkotják csupán :)

Akikkel a Spárta most arat ,azok nem mások,mint a Namacs , a POA ,és még tucatnyi más világon megfordult klán más elit játékosai , köze sincsen nekik a Spártai hitvalláshoz , csupán most ott játszanak ,oda kerűltek be mindenféle demagógia nélkűl és kész.


ennyi...

6a00d8341c03bb53ef013485580d9b970c-800wi
 

DeletedUser15970

Vendég
Vigyori annyit tett a spártáért,mint én v9en az mhc-ért,semmit :D
Ja de,küldött támogatásba 200 lándzsást az egyik titkos faluba,bocsi :D :D

Te amúgy a Spártában is játszottál?:confused: Én úgy tudom 15 ön kétszer futottál neki..Skulls-os színekben. /te magad is erre hivatkoztál több helyen.:)/Tehát vigyori még ott van, te viszont max másoktól hallasz arról mi van és mi nincs ott.
A másik, hogy nem az a lényeg, hogy régi Spártások esetleg új tagokkal frissített klánról van e szó. A lényeg az eredmény, ami magáért beszél..
Amúgy pedig lényegtelen ki kinek takarít. A Klánháború lényege, hogy az egy klánban lévő tagok egymást segítsék.. védővel és támadóval egyaránt. Mi fáj nektek? A csapatmunka és az összjáték köztük?
 

DeletedUser

Vendég
A Spárta jó klán , de mint azt az előbb is leírtam , rebornfreee és Lioniss SOHA nem voltak ős-Spárta tagok ,és akkor még nem mondtam itt Zorn nevét ,aki a v4-en csinált egy jól működő klánt, majd a v7-en a VHL alapítója is volt egyben.... Lehet válogatni.
mindazonáltal ez a spártás reklám csak egy zsoldosokból álló haderőnek szól, az hogy most ott vannak Nálatok, vigyorinak térdre kéne esnie, és mindegyiküknek kezet csókolnia, hogy egyáltalán ilyen játékosokkal hozta össze a sors ! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Valójában itt már mindenki tisztában van azzal, (főleg a régi játékosok), hogy miről szól a klánháború nevű játék.. elcsépelt már a folyamatos kioktató szöveg.. Igazából a Spárta klánnal nem is lenne semmi gond, ha Vigyori nem járatná le őket a folyamatos órási reklámkampányokkal, amit úgy felpuffaszt valótlan állításokkal, és megspékeli más klánok fikázásával, hogy az ember a hasát fogja a röhögéstől a sok öngól láttán, valamint elgondolkodik rajta, hogy vajon mitől álmodott ekkorákat... nekünk is kéne belőle (((:)
 

DeletedUser15970

Vendég
hogy Neked személy szerint mi a lényegtelen, nos EZ A lényegtelen ! :D

Itt MÁR MEGINT nem rólad van szó !

A lényeg az ,hogy van valaki aki nem bírja elviselni önmagát csöndben és békességben és állandóan reklám kell neki és felhajtás :)
Erről van itt KONKRÉTAN szó .

hibát meg mindenkiben lehet találni, az igazi kérdés az ,hogy vajon akiben Te a hibát keresed, megadta rá az okot ?

A Spárta meg jó klán , de mint azt az előbb is leírtam , rebornfreee és Lioniss SOHA nem voltak ős-Spárta tagok ,és akkor még nem mondtam itt Zorn nevét ,aki a v4-en csinált egy jól működő klánt, majd a v7-en a VHL alapítója is volt egyben.... Lehet válogatni.
mindazonáltal ez a spártás reklám csak egy zsoldosokból álló haderőnek szól, az hogy most ott vannak Nálatok, vigyorinak térdre kéne esnie, és mindegyiküknek kezet csókolnia, hogy egyáltalán ilyen játékosokkal hozta össze a sors ! :)


Igen, hiba mindenkibe van. Az általad felsorolt játékosok pedig valóban a krémje.. az pedig hogy valaki büszke arra, hogy egy ilyen klán tagja, alapítója vagy a vezetői között lehet szerintem nem meglepő. Jó csapatot hoztak össze...
 

DeletedUser15970

Vendég
Valójában itt már mindenki tisztában van azzal, (főleg a régi játékosok), hogy miről szól a klánháború nevű játék.. elcsépelt már a folyamatos kioktató szöveg.. Igazából a Spárta klánnal nem is lenne semmi gond, ha Vigyori nem járatná le őket a folyamatos órási reklámkampányokkal, amit úgy felpuffaszt valótlan állításokkal, és megspékeli más klánok fikázásával, hogy az ember a hasát fogja a röhögéstől a sok öngól láttán, valamint elgondolkodik rajta, hogy vajon mitől álmodott ekkorákat... nekünk is kéne belőle (((:)

Semmi kioktató jellege nem volt a megjegyzésemnek, csak felesleges olyan dolgokat felhánytorgatni akárkinek ami szabályos, sőt egy jól működő klánban teljesen természetes...
A reklámkampányról én lemaradtam annyira nem követem nyomon a dolgokat.
 

DeletedUser

Vendég
nézd vissza vigyori88 összes hozzászólását, szerintem az 5-iknél már unni fogod :D

Igen, hiba mindenkibe van. Az általad felsorolt játékosok pedig valóban a krémje.. az pedig hogy valaki büszke arra, hogy egy ilyen klán tagja, alapítója vagy a vezetői között lehet szerintem nem meglepő. Jó csapatot hoztak össze...

Ez így van :)
Nagyon jó csapatot hoztak össze ,de a büszkeség egészen más :)
 

DeletedUser15970

Vendég
hogy Neked személy szerint mi a lényegtelen, nos EZ A lényegtelen ! :D

Itt MÁR MEGINT nem rólad van szó !

Ami kimaradt, ha azt akarom, hogy rólam legyen szó alapítok egy klánt ami a nevemet viseli és nyitok neki egy ilyen kis beszélgetős, veszekedős fórumrészt :D véleményt akkor is írok, ha neked nem tetszik:D
Eddig sem írtam bántón ezután sem teszem, mert ilyen jó fej vagyok:D

hibát meg mindenkiben lehet találni, az igazi kérdés az ,hogy vajon akiben Te a hibát keresed, megadta rá az okot ?

Igen bár ez meg rá és rám tartozik.:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Semmi kioktató jellege nem volt a megjegyzésemnek, csak felesleges olyan dolgokat felhánytorgatni akárkinek ami szabályos, sőt egy jól működő klánban teljesen természetes...
A reklámkampányról én lemaradtam annyira nem követem nyomon a dolgokat.

Ahogy Darki is írta, olvasd vissza a régebbi hsz-eket, ahol döngeti a mellkasát, hogy a Spárta így meg úgy, a klán, akik legyőzték a V9-es elsőként szervert nyert =MHC=-t (höhö)..

Félre értés ne essék.. nekem végképp semmi bajom nincs a Spárta klánnal, soha egy világon sem futottam össze velük, ahol játszottam... már csak arra leszek kíváncsi, hogy a V1-es Skulls legyőzését hogy fogják megvalósítani, mert erről is írt valamit néhány hete.. :D
Amiatt meg, hogy létezik a KH-n időutazás, és teleportáció, határozottan fel vagyok háborodva, hogy én miért nem tudtam róla.. Bezzeg a Spárta.. hmm.. LOL
 

DeletedUser

Vendég
Elég gagyi video lett :)

minőségileg is, és tartalmilag is :D

jelentéseket példáúl egyáltalán nem , vagy normálisan kellett volna felrakni, ne úgy hogy öreganyám nagyítóját kelljen előszednem :)
Más dolog az,hogy sok értelme volt felrakni a jelentést a 10 darab fake felderítőről,mert elég cinkes hogy egy ekkora klán ezt mutogatja :D
Nektek már rég el kellett volna felejteni a fakét ,mint olyat ! :)

De haladjunk tovább :)

v1 Skulls-t Ti már sosem fogjátok legyőzni, asszem erre már kio megadta a választ .
Ha ott lenneétek mellettük,akkor és ebben az állapotban ,na az lenne a jó meccs :)
Bár egyedűl még így is kevesek lennétek hozzájuk ,mert amit itt összehoztok az csak ebben a világviszonylatban nézve jó., azt a rengeteg támadást egy kiépületlen klán ellen, az nem több ,mint amit a WikinG csinált a szinte ellenállást ki nem fejtő Dr.H ellen a 7-esen még a világ kezdetén :) barbizás

Menjünk tovább...

TiSa már nem is kell ? :eek:
Ez nem prüszkölés volt :p :D
Egyelőre ennyi :)
A minimális méretű képekhez meg sorsoljatok ki ingyen nagyképernyős monitorokat ,máskülönben az unokáink sem fogják látni ! :D
 

DeletedUser

Vendég
Lol

Iszonyatos képzavarok vannak egyes fejekben :) Be sem merek regelni sehová, mert ha véletlenül kiütne valaki, azt hirdetné, hogy legyőzte az elsőként szervergyőztes =MHC=-t és a Skulls V1-et egy személyben LOOL

A vidi valószínűleg windows live movie maker-el készült, bár azzal is lehet jobb minőségűt készíteni. Netről már különféle ingyen letölthető programok, hozzájuk tartozó effektek vannak .. a youtube-ról nem is beszélve. Szerintem ugorjatok neki újra, vagy kérjetek meg valakit, akinek van hozzá érzéke, ideje és türelme.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Elég gagyi video lett :)

minőségileg is, és tartalmilag is :D

jelentéseket példáúl egyáltalán nem , vagy normálisan kellett volna felrakni, ne úgy hogy öreganyám nagyítóját kelljen előszednem :)
Más dolog az,hogy sok értelme volt felrakni a jelentést a 10 darab fake felderítőről,mert elég cinkes hogy egy ekkora klán ezt mutogatja :D
Nektek már rég el kellett volna felejteni a fakét ,mint olyat ! :)

De haladjunk tovább :)

v1 Skulls-t Ti már sosem fogjátok legyőzni, asszem erre már kio megadta a választ .
Ha ott lenneétek mellettük,akkor és ebben az állapotban ,na az lenne a jó meccs :)
Bár egyedűl még így is kevesek lennétek hozzájuk ,mert amit itt összehoztok az csak ebben a világviszonylatban nézve jó., azt a rengeteg támadást egy kiépületlen klán ellen, az nem több ,mint amit a WikinG csinált a szinte ellenállást ki nem fejtő Dr.H ellen a 7-esen még a világ kezdetén :) barbizás

Menjünk tovább...

TiSa már nem is kell ? :eek:
Ez nem prüszkölés volt :p :D
Egyelőre ennyi :)
A minimális méretű képekhez meg sorsoljatok ki ingyen nagyképernyős monitorokat ,máskülönben az unokáink sem fogják látni ! :D


Az ital meg a fodball Máunika,az a baj!
 

DeletedUser

Vendég
Elég gagyi video lett :)

minőségileg is, és tartalmilag is :D

jelentéseket példáúl egyáltalán nem , vagy normálisan kellett volna felrakni, ne úgy hogy öreganyám nagyítóját kelljen előszednem :)
Más dolog az,hogy sok értelme volt felrakni a jelentést a 10 darab fake felderítőről,mert elég cinkes hogy egy ekkora klán ezt mutogatja :D
Nektek már rég el kellett volna felejteni a fakét ,mint olyat ! :)

De haladjunk tovább :)

v1 Skulls-t Ti már sosem fogjátok legyőzni, asszem erre már kio megadta a választ .
Ha ott lenneétek mellettük,akkor és ebben az állapotban ,na az lenne a jó meccs :)
Bár egyedűl még így is kevesek lennétek hozzájuk ,mert amit itt összehoztok az csak ebben a világviszonylatban nézve jó., azt a rengeteg támadást egy kiépületlen klán ellen, az nem több ,mint amit a WikinG csinált a szinte ellenállást ki nem fejtő Dr.H ellen a 7-esen még a világ kezdetén :) barbizás

Menjünk tovább...

TiSa már nem is kell ? :eek:
Ez nem prüszkölés volt :p :D
Egyelőre ennyi :)
A minimális méretű képekhez meg sorsoljatok ki ingyen nagyképernyős monitorokat ,máskülönben az unokáink sem fogják látni ! :D

Ezt támogatom. Szerintem is kicsit gagyi lett és ezt nem rossz indulatból írom mint te.
Amilyen jelentéseket feltettek (persze összevissza, hol kicsi hol nagy méretben)...
Az az én véleményem, hogy kicsit beképzelt videó lett. Oh My God, ha ezzel akarod képviselni a klánt szerintem addig vedd le amíg a megtekintések száma 100 alatt van és próbálj meg egy normálisat kevésbé beképzeltet jó és normális jelentésekkel, statokkal feltenni.
Meg lássunk már azért valamit vereségből is, ne csak a győzelemről, unalmas egy videó lenne, ha csak azt a 10-15 jelentést és 4-5 falu foglalást látjuk amit véghezvittetek az 1.100-1.500-ból.
A zene címét meg biggyeszd oda legközelebb, úgy szokás mostanában minden videónál. :)
 

DeletedUser

Vendég
Egyébként meg javaslok egy normális videó szerkesztőt és egy olyan embert aki ért a videó szerkesztéséhez.
Valami régi CoD2 kocka aki mostanában klánháborún nyomja biztos van köztetek. Azok szoktak általában normális HD minőségű videót összerakni Sony Vegas-al, szép effektekkel és rá tudja hangolni a háttérzenét a képekre.
 

DeletedUser

Vendég
Sony Vegas progival hasonló videókat lehet készíteni:

[SPOIL][YOUTUBE]vOpukYTkyKE[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]3dbWWbxP8UE&feature=relmfu[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]hzvjH066g0A[/YOUTUBE][/SPOIL]

...és jelzem, csak ismerkedtem a progival, idővel, türelemmel sokkal jobbak is készíthetőek...
 
Fent