Ki állítja meg a Sparta-t ?

DeletedUser

Vendég
Na igen, azok a videók jók lettek, valami hasonlót várnék el a Spártától is. Vagy lehet túl nagyok az elvárásaim? :D
 

DeletedUser15784

Vendég
Nem történik túl nagy tragédia, ha a videók versenyében nem győzünk :)
Emlékszem, V5-ön Respii milyen jó kis videókat készített. Nem voltak kevésbé arcosak, ferdítettek is itt-ott, de a kidolgozás szebb volt. Aztán eltüntek az arcos harcosok... Én inkább lemondok a csudaszép videókról, megelégszem a győzelemmel.
 

DeletedUser

Vendég
Videó, videó... Átmentetek egy más témába. Amúgy, ha gyakorolsz és ügyes vagy moovie maker-el is eléggé pro videókat lehet készíteni
 

DeletedUser

Vendég
Nem történik túl nagy tragédia, ha a videók versenyében nem győzünk :)
Emlékszem, V5-ön Respii milyen jó kis videókat készített. Nem voltak kevésbé arcosak, ferdítettek is itt-ott, de a kidolgozás szebb volt. Aztán eltüntek az arcos harcosok... Én inkább lemondok a csudaszép videókról, megelégszem a győzelemmel.

Én nem rosszindulatból írtam amit írtam ,ahogyan itt azt valaki megemlítette :)
Csak hiányzik az az esztétikum, az az egyéniség ami egy ilyen videóban meg kéne hogy legyen.
kio szuper anyagot tett fel,melyet élmény nézni ,függetlenűl attól hogy montipapa reklámozásától is már teli van a szekrényem :D:D

Ha egy építő kritikát elfogadtok :
1. Igazi kemény,és aratós csatajelentések legyenek láthatóan persze , amiket mindenki imád, ne pedig 100 bárdos nemesezések :/
2. Valami jobb aláfestő zenét kántáljatok alá, mert ez a music looser-style :D
3. A térképen bekövetkezett változásokról sem ártana valamit oda biggyeszteni ,mint amit cactusék csináltak a v7-es POA videójukban,na azt élmény volt nézni , a nagy klánok változásaival a képen :)
 

DeletedUser

Vendég
nincs mit :)
asszem a progit letöltöm,,amit írtál ,és megcsinálom a WikinG videoját :p
 

DeletedUser

Vendég
hát lehetsz is .
Én ha már nekiállok hogy cisináljak valamit ,azt igényesen csinálom meg,nem olyan gagyira mint egyesek :D:D
 

DeletedUser

Vendég
Darki... Ha nem boldogulnál valamivel, kérdezz nyugodtan.. segítek szívesen :)
 

DeletedUser

Vendég
fritzyke az jó gyerek :)
Tisztelem becsülöm az ilyen játékost , mint emberileg is .

Fejet hajtok előtte :)

nem recskázza teli a nadrágját ha befigyelnek a kardok ,azért ez is ritkaság manapság :)
 

DeletedUser4544

Vendég
128.000 körül vezet az első, nekem 120.000 van, baxa meg hogy lemaradok a nap támadója címről:(
 
Fent