Ki állítja meg a Sparta-t ?

DeletedUser15182

Vendég
Sziasztok

Köszönöm az elismerő szavakat, de azok nem csak engem illetnek, hanem a klánomat is!

Ami téged illet vigyori, jól benézted, mert sok helyen falat sem karcoltál :) Tudtam én, h nem jön össze neked a nap támadója cím :)
 

DeletedUser

Vendég
Klán ide, vagy oda, az én elismerésem Téged illett ,csakis Téged ;)

garfield1_www.kepfeltoltes.hu_.gif
 

DeletedUser

Vendég
Vannak emberek,akikhez nem érdemes, nem lehet szólni, mert egyből félreértik minden szavad :)
Íme az egyik élő példa rá :)

mod by cons
:):)
Na ezt megnézem :D

és ha már most "teli a gatyó" ahogy állítja az Istencsászár ,akkor ennél mennyire lehetett teli ? :eek:

Bej_v__3868_b_www.kepfeltoltes.hu_.png


Ja ,hogy ezt már nem is éreztem ? :eek: :p
Bocsi :D
majd szóljatok amikor már teli kéne hogy legyen :D:D

De a másik tudós is megmondhatja ,hogy minek kéne lennie :D:D:D
Íme :

[SPOIL]agressiveinline profilja :
@ WildCat @ nagyon unatkozik. :)

Számára élvezet, ha elindít néhány katapult sort. Csak nem félsz, hogy megszedlek titeket jobb oldalról? :) Sebaj. Majd vissza fog nyalni a fagyi egyébként is, hiszen tudod, hogy körbe vagytok véve minden oldalról és már csak hetek vannak hátra a WikinG klánból. Kíváncsi vagyok mi lesz a reakciód, ha már csak te maradsz fent az egész klánodból. Ugyanis végig fogod nézni a saját klánod bukását. :))))
Madár! ^^


Cannabis # 015 # (578|353)
Komolyan templomot csináltál a mellettem lévő faluba? Hogy lehetsz ekkora amatőr? :D:D:D


Sosem alszom, szóval mielőtt megtámadsz, ezt kérlek vedd figyelembe.
Tehát az aktivitásom: Non-Stop
[/SPOIL]

Tényleg nem alszik :D
A templom meg tényleg nem kell :D:D

[SPOIL]
0d4e29b3b2.png
[/SPOIL]

NYEKKK :D

De én bizakodom :rolleyes:
Amíg ezek az ellenség sorait ezek erősítik addig jó esélyünk van a győzelere :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Annyi történt kaptál x bejővőt a Skullstól telelett a gatyád, rámírtál intézzek védőt én kiröhögtelek, te rögtön azzal jöttél hogy majd akkor szerzel toborzol játékosokata skullsba, meg ingyen átadod a falvaid. Erre írtam ezt a választ. Azért jól lejáratod magad, leis írtam teis úgyanolyan vagy mint a többi huszár, nagy pofa és semmi tartalom mögötte. Ha jön x bejővő meg sírsz mint egy gyerek. Jót kacagtam ahogy kuncsorogtál védőket. De azon is ahogy fényesre próbáltad fritzike hátsóját, dehát nemvagyunk egyformák. Ja és továbbra is aztmondom elvileg a Skullstól kaptad a fiokod, szerintem illene visszaadni nekik, nempedig ellenük játszani, ha már segítettek, dehát gerince válogatja......
 

DeletedUser

Vendég
Értem .
Tehát ha én a Skullstól kaptam a fiókom, akkor valóban ki az a Sunshine Boy ? :D
bemutatnád nekem magamat ? :D
Tudod feltaláltak már a világ elején egy olyan dolgot hogy névváltoztatás 500 pp-ért.
látszik hogy ennyire nem vagy képben még a játékban sem
Dehát én ezt mindig tudtam is.
Elcsöpögtettem néhány infot ,lássam kivel állok szemben ,hát bevált :D megláttam :eek:

fritzyke nyalásáról meg annyit ,mi nem vagyunk egyformák ahogyan azt említetted is.
Én megválogatom a szvaimat ellenben veled,és a tetteimet is.

A válaszlevelemben megírtam neked CSAK MOST ,(azért mert annyira nem érdekelnek a válaszaid, unalmamban elolvastam :D )
de le is vagy tiltva ,mert egyszerűen egy ilyen alak véleménye nekem kevesebbet ér a semminél !


321 már csak a bejövő pörög lefelé ,és meglesz a nap védekezője cím is. :rolleyes:
mindez azért tudod,mert teli lett a gatyám .
Ekkora védekező ponttal már csak tudod :rolleyes: :rolleyes: :D

Legyőzött ellenfelek Védekezőként: 98.061 (1396.)

:D
tehát mr. sehányadik :D
majd ha felkúsztál hozzám LEV-ben akkor oktass....
köszcsi
Addig meg foglalgasd csak be a szövetségesek inaktívjait másra nem vagy jó. :D


mod by cons
És hogy tudd kivel beszélsz így ,én 39 éves vagyok, többet konyítok az élethez ,mert tuti hogy nem vagy még 20 sem ,és a játékhoz is,mint egy ilyen , alkalmi árus mint te, aki megkapott valami tisztséget,és azt hiszi magáról hogy ő az Atya isten.
Ilyen klánban már alapból nem játszana senki akinek van 1 csepp esze , inkább nyomok egy offot hogy a Skullsban legyek :D de a helyzet az ,hogy inkább egy golyót a fejbe mintsem a sprtában legyek :D
A kihasználásról meg mindent tudsz .
Nem tudom,megfigyelted e már,hogy egy 6 milliós TOP 11-es klánnal szállok széllel szemben . Amihez te már rég kevés lennél. mert beállnál ide-oda, csak hogy a helyed megtartsad :p

Ezért vagytok szövetségben a legfőbb ellenségetek szövetségeseivel is :D Gratulálok.
Reménykedjetek csak hogy egyszer TALÁN majd beállnak hozzátok sharpék, de abból nem lesz semmi :D
Ők is,mint minden más jóérzésű ember, a saját pecsenyéjüket sütögetik,és tudod mit mondok ?
Addig jó amíg ilyenek vannak a táblán.
Mert amint teret nyer ez a stílus amit te képviselsz ,akkor vége mindennek ami szép és jó volt ebben a játékban .

A v1 Skulls-os balának is megvolt a stílusa,de te túlteszel azon jócskán.
Benne legalább volt ráció,benned semmi.
Gondolom ez abból is fakad, hogy a 14. szülcsinapodra megkaptad papitól a merdzsót :D

fritzykére visszatérve ÉN ELISMEREM a jó játékost .
És hogy ki mit nyal, erről majd akkor beszéljünk,amikor elárulod azt,hogy MIÉRT hívtad be a klánba ???

Mondcsak Mister

fúúúú,de felidegesített EZ a makákó :mad: :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Vannak emberek,akikhez nem érdemes, nem lehet szólni, mert egyből félreértik minden szavad :)
Íme az egyik élő példa rá :)

mod by cons
:):)
Na ezt megnézem :D

és ha már most "teli a gatyó" ahogy állítja az Istencsászár ,akkor ennél mennyire lehetett teli ? :eek:

Bej_v__3868_b_www.kepfeltoltes.hu_.png


Ja ,hogy ezt már nem is éreztem ? :eek: :p
Bocsi :D
majd szóljatok amikor már teli kéne hogy legyen :D:D

De a másik tudós is megmondhatja ,hogy minek kéne lennie :D:D:D
Íme :

[SPOIL]agressiveinline profilja :
[/SPOIL]

Tényleg nem alszik :D
A templom meg tényleg nem kell :D:D

[SPOIL]
0d4e29b3b2.png
[/SPOIL]

NYEKKK :D

De én bizakodom :rolleyes:
Amíg ezek az ellenség sorait ezek erősítik addig jó esélyünk van a győzelere :D

Hozzátenném, ahhoz a templomos dologhoz, hogy a bent lévő sereg annak a játékosnak a klánjáé volt akitől foglaltam.
És mielőtt profilból ítélsz nézd meg a térképet. Ugyanis Zubov barátom a közvetlen mellettem lévő faluba rakott templomot, bár ez nem tudom hogyan kapcsolódik ehhez a témához.
De látom megint okosabb vagy mindenkinél és osztod a nemlétező eszed a Spártának is. :D:D
 

DeletedUser

Vendég
Hozzátenném, ahhoz a templomos dologhoz, hogy a bent lévő sereg annak a játékosnak a klánjáé volt akitől foglaltam.
És mielőtt profilból ítélsz nézd meg a térképet. Ugyanis Zubov barátom a közvetlen mellettem lévő faluba rakott templomot, bár ez nem tudom hogyan kapcsolódik ehhez a témához.
De látom megint okosabb vagy mindenkinél és osztod a nemlétező eszed a Spártának is. :D:D

A profilra azt mondanák mifelénk, hogy a stílus maga az ember :D
Ez az egyik :)

De hogyis mondtad ?
Hogy Zubov rakott melléd templomot ,akkor már a falvaid vallás alatt lesznek ? :eek:
Szerintem ismerkedned kéne még a játékkal :D
Másfelől meg nem hinném,hogy ennyi védő majd pont egy kis név nélküli klánból kerűlt elő :D

De engem nem zavarsz :)
Ugyanis Neked örülök a legjobban ezen a világon hogy vagy ;)
 

DeletedUser4544

Vendég
Elnézést kérek hogy felbosszantottam a 39 éves, mindent megélt, aki a klánháború übergigája, mivel 300 bejővőtől nem rakta össze magát, sőt még védekezett is és elérte a nap védője címet. Nemtudom hova kapjak, életemben nemláttam még ilyen jóképességű játékost mint ami tevagy.
Meghajolok nagyságod előtt Dark nagyúr.
 

DeletedUser

Vendég
3 millió LEVhez azért már többnek kéne lenni mint 300 nemgondolod ? :D
Amúgy nem tartom magam nagyobbnak senkinél sem, de igyekszem nem lekezelősködni másokkal.
Mondcsak miért lehet más VEZÉRekkel elbeszélgetni mindenről normálisan,és veled miért nem ?
Kicsit sztem nézz magadba egy cseppet mielőtt psycho-analítist állítasz ki másokról :D
 

DeletedUser

Vendég
Egy vicc jut eszembe:
Öreg papi elmegy az orvoshoz, aki a diagnózis megállapítása után így szól az öreg Úrhoz:
- Bácsika, naponta csak 6 szál cigi, 1 féldeci és 2 kis sör.
Pár hónap múlva visszamegy a papi az orvoshoz, aki megkérdi tőle, hogy érzi magát azóta..
Papa így válaszol:
- A két kis sört és a felest is elég nehéz volt megszoknom, mert antialkoholista voltam, de a 6 szál cigi odab@**ott, mivel életemben sosem dohányoztam :D


la rébusz :D
 

DeletedUser

Vendég
A profilra azt mondanák mifelénk, hogy a stílus maga az ember :D
Ez az egyik :)

De hogyis mondtad ?
Hogy Zubov rakott melléd templomot ,akkor már a falvaid vallás alatt lesznek ? :eek:
Szerintem ismerkedned kéne még a játékkal :D
Másfelől meg nem hinném,hogy ennyi védő majd pont egy kis név nélküli klánból kerűlt elő :D

De engem nem zavarsz :)
Ugyanis Neked örülök a legjobban ezen a világon hogy vagy ;)

Én konkrétan arra gondoltam, hogy 25 perc az a falu nemes vonattal, és a többi a körzetében 1 órán belül van nemessel.
De látom megint probléma van a szöveg értelmezési készségeddel. Tovább magyarázkodni nem fogok neked, ha hülyén halsz meg akkor így jártál.
fucku.gif
 

DeletedUser

Vendég
Ne egymást szídjátok minden egyes topicban. Inkább beszéljetek a Spártáról, a 11 titokról, a több mint 200 Mil LET-ről :)))
 

DeletedUser

Vendég
Hát az pocsék :D

Egy vicc jut eszembe:
Öreg papi elmegy az orvoshoz, aki a diagnózis megállapítása után így szól az öreg Úrhoz:
- Bácsika, naponta csak 6 szál cigi, 1 féldeci és 2 kis sör.
Pár hónap múlva visszamegy a papi az orvoshoz, aki megkérdi tőle, hogy érzi magát azóta..
Papa így válaszol:
- A két kis sört és a felest is elég nehéz volt megszoknom, mert antialkoholista voltam, de a 6 szál cigi odab@**ott, mivel életemben sosem dohányoztam :D


la rébusz :D

Hát ez ott van :D
 
Fent