Ki állítja meg a Sparta-t ?

DeletedUser4544

Vendég
9 titkunk van, és 3ból kettő.
Ezenkivül folyamatosan növekszik a területünk és közelítünk a hiányzó 3 titokhoz.
Aztse felejtsétek el, hamarosan osztodni is fog....Egyenlőre seholsincs barikád, ott törünk át ahol akarunk, és ahogy látjuk a jővőt seholsem lesz komoly ellenállás, mivel rettentő nagy előnyre tettünk szert....
Ha annyira akarnánk holnap lezárhatnánk a szervert, mertmár annyi ajánlatot kaptunk beolvadásra. De azért mi megpróbáljuk emlékezetesség tenni ezt a világot, mégha nemis volt komoly méltó ellenfél ezen a szerveren nekünk.....
5 napja tart mégcsak a szerver, és ekkora területet birtoklunk, szerintem magáért beszél...
http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=map&ti0=288&tc0=f2e9f2&ti1=1307&tc1=fafafa&zoom=200&centrex=500&centrey=500&fill=000000
 

DeletedUser

Vendég
Igen?:D:D

ahoz képest brooky egy 500k pontos emberkére ráküldte az összes nukját, és ő vesztett falut, igen, még több ilyen nagy spártai harcost :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
9 titkunk van, és 3ból kettő.
Ezenkivül folyamatosan növekszik a területünk és közelítünk a hiányzó 3 titokhoz.
Aztse felejtsétek el, hamarosan osztodni is fog....Egyenlőre seholsincs barikád, ott törünk át ahol akarunk, és ahogy látjuk a jővőt seholsem lesz komoly ellenállás, mivel rettentő nagy előnyre tettünk szert....
Ha annyira akarnánk holnap lezárhatnánk a szervert, mertmár annyi ajánlatot kaptunk beolvadásra. De azért mi megpróbáljuk emlékezetesség tenni ezt a világot, mégha nemis volt komoly méltó ellenfél ezen a szerveren nekünk.....
5 napja tart mégcsak a szerver, és ekkora területet birtoklunk, szerintem magáért beszél...
http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=map&ti0=288&tc0=f2e9f2&ti1=1307&tc1=fafafa&zoom=200&centrex=500&centrey=500&fill=000000

Az első két mondat elég volt,köszönöm :)

osztódik ?
A titkok osztódni fognak ? :eek: :p

Ha annyira akarnánk holnap lezárhatnánk a szervert, mertmár annyi ajánlatot kaptunk beolvadásra.

Gondolom a BÉLÁK volt az egyik :D és ki a másik ? :eek: Netán a Skulls ? :eek: :( :D
Tőlünk nem kaptok semmit,azt garantálom,max. egy tortát a képedbe :D
Az majd helyretesz :D
 

DeletedUser

Vendég
csuhaitól 1falut vett vissza, de 2 bukott :) vagy csak én nézem rosszul ?:D
 

DeletedUser

Vendég
Az első két mondat elég volt,köszönöm :)

osztódik ?
A titkok osztódni fognak ? :eek: :p



Gondolom a BÉLÁK volt az egyik :D és ki a másik ? :eek: Netán a Skulls ? :eek: :( :D
Tőlünk nem kaptok semmit,azt garantálom,max. egy tortát a képedbe :D
Az majd helyretesz :D

az amg és a frd lehet csak, mert ott van az a 3 titok, ami hiányzik :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Az 1 hónapja volt, és ha megnéznéd te nagytudású playmantől foglalta azt a 2 falut brooky 11kor és 17kor ráfoglalt, amiből 1et megis tudott tartani.
Mostmeg támadás után ott könyörgött napokig hogy ugyanmár vegyük fel....
Azért megnéztem volna ha klánszinten mozdulunk meg mennyi falva maradt volna, brooky kicsit elszámolta magát, azthitte egyedül is megy neki, ezért a többiek http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=player&id=1239342-t foglalták.
De ez legyen a legnagyobb örömötök, hogy csuhai2 1 támadást visszatudott verni ellenben a mellette lévő társai 20asával bukják a falvakat, ezenkivül gondolom tudsz róla de már az Amg se a szövetségesünk és az ő területükön is közelítünk a Skulls keménymaghoz, hamarosan többirányból kell majd védekezniük, remélem azért jobban megy mint a délieknek, mert azok kaptak 1000 bejővőt és nyomták is a delete-t mint a kisangyal :D
 

DeletedUser

Vendég
hmmm....

Tehát egy Spártai nem bukhat egyetlen falut sem :)

Akkor ez MI ? :D

//////////////////////////////////////

Side 1:
Tribes: Sparta
Side 2:
Tribes: AMG, AMG-A

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 82
Oldal 2: 18
Különbség: 64

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 644,170
Oldal 2: 167,877
Különbség: 476,293

chart
 

DeletedUser4544

Vendég
18/17 falut egy beépített kém bukta.
Winters őrnagy, akinek azvolt a feladata hamis infokkal lássa el a Skullst. Egyszóval félrevezetés. Viszont bepirosodott eltünt, így nem védekezett és elbukta a falvait. Mi nem kidobtuk ahogy mások szokták, minket nemérdekel a stat....
 

DeletedUser4544

Vendég
Ők rakták be kémnek közénk....Csak nemtudták hogy V10es tanítványom..
 

DeletedUser2772

Vendég
Igen?:D:D

ahoz képest brooky egy 500k pontos emberkére ráküldte az összes nukját, és ő vesztett falut, igen, még több ilyen nagy spártai harcost :D:D:D

60 nuke-ot kapott csak(az nem az össz... ;) ),és nemest egyet sem küldtem...
Buktam új foglalást...és akkor mi van?nézd majd meg pár hét múlva,hány falva marad annak a játékosnak :D

Egyébként te ki vagy?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2772

Vendég
íme a nagy sparta, a fair play megtestesítője, ugye?:D

Ha másnak szabad,nekünk miért nem? stratégia játék... röviden: túl kell járni a másik eszén...igaz sokszor nem is muszály... izomból is le lehet nyomni sok játékost...
Winters ... hát ezen sírtam a röhögéstől :)))
Kért egy fiókot töllem,a kezdetekkor itt volt a Spártába...és vissza akart térni...
Akkor nem volt üres fiók,így gondoltam egy próbát megér,h kérjen a Skulls-tól...
Mit ad Isten,kap fiókot,közel hozzánk,és ráadásul a Spártába :)))) (ezzel még egy kémtől is megszabadultunk :D )
Nah de inaktív lett...befoglalták...ez van...
 

DeletedUser

Vendég
Ha elértek hozzám, -ha 1x elértek- , majd akkor, addig nincs jelentősége, nemde?:)

de azért látom megint buktál falut :D:D
 

DeletedUser2772

Vendég
Remélem amig oda érünk,nem buksz el :D Igaz ami késik nem múlik... ;)

Örülhetsz annak a pár falunak :))) 20-szor többet hoztam el töllük...
120-6 foglalt -elvesztett falvak Skulls,Skull,BAD ellen...(*Skull...nem a mostani,hanem a régi,amelyik Jedi-re keresztelődött át...) + még 24 falut foglaltam az után amiután kidobtak pár játékost a Skullsból ...
1 olyan játékost mondj közüllük ,vagy közüllünk ,aki többet foglalt,vagy több LET-et szerzett a háborúknál... :D

Más szemébe a szálkát...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent