Ki állítja meg a Sparta-t ?

DeletedUser

Vendég
látod? Meg tudod te beszélni saját magaddal is a dolgokat;)

neked valami problémád lehet oda fent:)

elöször lehercegnözöl...... pedig nem az van a lábam között mire te gondolsz....
aztán belsőzésel vádolsz....hát nézd meg a foglalásaimat nem éppen belsőzés.... bár volt pár de nem sok( ami hextor faluit illeti ő törölt és amugy is én ajándékoztam neki 2 falut anno)

és fogd fel a fiokomból eltávozott archangel játékos duál fiok megszünt létezni.... de azt nem kötöm az orrodra mejik fiokba ment arch....bár a felhasználo név még mindig 2-önk neve szerepel de nem dobok ki 500 pp hogy megváltoztassam....
 

DeletedUser

Vendég
Igaz sas van a hátamra varrva de a szárnyaim még nem nőttek ki keress másik madarat :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem is kell,a stílus is ugyanaz mindhárom regnél,neveletlen tahó kölök :p
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Neveletlen az te vagy,de mit várjunk egy árvaházból jött kis senkitől? :D
Tünjél már el aludni kisbimbó :D
 

DeletedUser

Vendég
komoly témák mennek itt :)

Onyx nyiss egy újat , az Al-Kaidát lelövik ugye ? :D címmel :D
 

DeletedUser

Vendég
Neveletlen az te vagy,de mit várjunk egy árvaházból jött kis senkitől? :D
Tünjél már el aludni kisbimbó :D

Az egyébként,hogy egy netes játékban egy számodra ismeretlen karakter enyire fel tud idegesíteni téged valóban szegényes érzelmi világra és eléggé szűk látókörre utal,ki kéne néha mozdulnod otthonról ismerkedni emberekkel párt keresni magadnak.Talán jobban éreznéd magad,és ki tudja talán még a kh is jobban menne egy kicsit.Nem azt mondom,hogy most nem megy jól mert egyre jobb accokat veszel át (ügyike vagy).Még 1 jó tanács :Ne úgy közeledj az emberekhez mintha Te lennél Hádész a szerény valódat próbáld meg előadni és talán elfogadnak majd :p
Viccet félretéve nem ismerlek nekem csak egy karakter vagy de szívesen megismernélek személyesen is;) Talán ki tudnánk beszélni mi nyomja a lelked.
Üdv:A Furkász:cool:
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Nem ismersz,épp azért mondod ezeket :)
De tőlem ismerkedhetünk,de aztán ide fogod kiirni a véleményed,és bocsánatot kérsz mindenkitől :D

Meg milyen accokat veszek át? :eek: Fogd már fel,hogy csak v16on játszok,és ezzel a névvel...
Japánul mondjam? tudom úgy is,csak akkor tiltanak :D
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Na hozzuk össze a talit :p Jóli15.-én megyek haza Pesten leszek 1 vagy 2 hétig az idő alatt összefuthatnánk,de kezdjük ott,hogy leányka vagy e vagy fiúcska?Aztán privátban adok tel számot :) De nem kérnék tőled elnézést nyilvánosan mert itt úgy viselkedsz a külsőn,hogy szerintem az én kommentjeim amik hozzád vannak címezve kedvesek és szépek:eek:
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Haha,majdnem szépek :)
Tali? Nekem Pest sincs valami közel,üdv Vajdaságból :D
Fiú vagyok :D
Jah,Rockmaratonra lehet elnézek,most azt tervezem,ottmaradhatok utána nálad :D
 

DeletedUser

Vendég
:D Azért írtam 15.-ét és a azt követő egy vagy két hetet mert akkor leszek szabin otthon :) 3 havonta ennyi jár nekem is:cool: Nálam csak akkor aludhatsz a rockmaraton után ha foglalsz magadnak Te is szobát Boráros Téren a Marriot-ban 107 ercsi 1 éjszaka;) (Reggeli nélkül :D )
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem a játék adta lehetőségeken belűál Arch annyi accot vállalhat el amennyit éppen nem szégyell ;)
Erre az engedélyt megadom :D:D
 
Fent