Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser8560

Vendég
1. Hely: =M.S.=
Taglétszám: 77 fő
Faluszám: 23,673
A legjobb 40 játékos pontja: 168,179,910
Összes Pont: 237,728,461
Százalékos arány: 33%

2. Hely: AS
Taglétszám: 96 fő
Faluszám: 23,732
A legjobb 40 játékos pontja: 149,227,281
Összes Pont: 237,365,300
Százalékos arány: 32%


V13 területi arányai, a két legnagyobb klánt másoltam ki...
Ugyan a mostani adatok frissebbek, de engem érdekelne, hogy hogy sikerült kihozni azt, hogy az első helyezett klánnak 33%-a van 23.673 faluval, a második helyezettnek pedig 1%-al kevesebb területe van, de úgy van 1%-al kevesebb területe, hogy az közben 59 faluval többet birtokol. :)



1. Hely: =M.S.=
Taglétszám: 79 fő
Faluszám: 24,511
Százalékos arány: 33%

2. Hely: AS
Taglétszám: 96 fő
Faluszám: 23,935
Százalékos arány: 32%


1 perccel ezelőtti adatok.
 

DeletedUser

Vendég
Update

Sziasztok

Grafikai update nem várható a közeljövőben? A város épületeinek szépítése, mégtöbb animáció?
Nagyon sokat tudna dobni...
 

DeletedUser

Vendég
Lassítaná a szerókat és sok falu mellett már egyébként sem érdekel a grafika...

teljesen igaz, addig buli amíg van 1,2,3,4,5 falvad, de a fölött már lényegtelen, 50-75 falu fölött már gyakorlatilag lehetetlen komolyan akciózni, vagy fejlődni, prémium nélkül (ha nem vagy egésznap fent, de még akkor is max 150 falu) és akkor már szinte sosem lépsz be faluba mindent max térképről szervezel, áttekintés, stb, most kell az hogy akadjon a játék azért az első hónapért cserébe? :(
 

DeletedUser16038

Vendég
Hellóka.
Az lenne a kérdésem, hogy miért nem működik az eszköztár Firefox 15-tel? :)
Csak a végén kidobja a beállítások menüt... De azt se nem lehet megnyitni... :(

Előre is köszönöm...
 

DeletedUser

Vendég
ezt tegyük már helyre először légyszi, mert tényleg kezdem a hajamat tépni...azzal indokoltátok Sipos urnak a hosszabbitást, h mostmár nemcsak 96 órát utazhatnak végre a nemesek.

ÓRIÁSI. Ki a francot érdekel, mennyit utazhatnak a nemesek?? majd nemeselek közelről. A távolabbi falvakból meg csinálok védőfalut.

Nem ez a baj. Hanem az, h akinek eddig 48 opcionálisan választható órája volt arra h kiválassza mikor megy alvásba, annak most van 72 órája rá. Egész klánok élnek meg abból a v12őn már hosszú hónapok h állandóan alvásba menekülnek. Ahogy haladunk, egyre messzebbről kell a nukokat inditani, gyakorlatilag azok amik kossal 48 órán kivül vannak a célponttól, azokat már elinditani sem érdemes. Ugyis bealszanak az ellenfelek. A minimumot kell emelni, de az a legfurcsább nekem, h ezt egyáltalán magyarázni kell.

Ne hirdessetek végjátékot, ha azzal párhuzamosan meg lassitjátok az alvómód miatt már amugy is csigalassúságra lehúzott szervert ezekkel a meggondolatlan változtatásokkal.

Kérlek titeket, gondoljátok át: ha tényleg végjátékot akartok, akkor el kell törölni végre ezt a szerencsétlen alvómódot - vagy legalábbis csökkenteni a lehetőségét annak h 48 óránként szunditson az ellenfél. Mondjuk azzal, h megnövelitek a minimumalvás időtartamát. 72-re, vagy akár 96ra is.

Lehet itt felezni-harmadolni-tizedelni a nemesköltséget, persze...tökjól hangzik. Csak ezzel senki nincs beljebb.
Erre szeretnék kérni ismételten vmi megoldást:

maradjunk annyiban, h több száz ember osztja drága barátnőm fenti hozzászólását.

a maximális ébrenléti idő kitolása a minimális ébrenléti idő meghosszabítása nélkül mit sem ér.
Ha valakinek ezzel a játék felgyorsítása volt a célja, hát akkor ezzel nem is lőhetett volna jobban mellé.


Még egy apró észrevétel: ha legközelebb ilyen volumenü változtatások lesznek, lenne egy nagy-nagy kérésem - és gondolom itt nem csak az én kívánságomat tolmácsolom.

Mikor változtattok egy ilyen, szervert alapvetően érintő dolgon, kérlek, ha egy mód van rá jelezzétek előre, pontosan, és dátum megadásával, mikortól várható.

Pl 20-ikán irhatnátok, h "kedves játékosok, 27-étől bevezetésre kerül ez meg ez..."
ahogy egyébként általéábaN korrektül szoktátok is.

ennyi falunál, ilyen távolságokbóül nem egyszerü sem a klánszintü akciók kivitelezése, pláne nem az alvásmód kiszámolása.

Ez a hirtelen változtatás jelen pillanatban azt jelenti, h olyan 1500 nuke csapódik TELJESEN FELESLEGESen alvó módban, 2-3 napi távolságból.

Kösz
 

sipos1979

Member
A reakció pontszáma
17
ezt tegyük már helyre először légyszi, mert tényleg kezdem a hajamat tépni...azzal indokoltátok Sipos urnak a hosszabbitást, h mostmár nemcsak 96 órát utazhatnak végre a nemesek.

ÓRIÁSI. Ki a francot érdekel, mennyit utazhatnak a nemesek?? majd nemeselek közelről. A távolabbi falvakból meg csinálok védőfalut.

Nem ez a baj. Hanem az, h akinek eddig 48 opcionálisan választható órája volt arra h kiválassza mikor megy alvásba, annak most van 72 órája rá. Egész klánok élnek meg abból a v12őn már hosszú hónapok h állandóan alvásba menekülnek. Ahogy haladunk, egyre messzebbről kell a nukokat inditani, gyakorlatilag azok amik kossal 48 órán kivül vannak a célponttól, azokat már elinditani sem érdemes. Ugyis bealszanak az ellenfelek. A minimumot kell emelni, de az a legfurcsább nekem, h ezt egyáltalán magyarázni kell.

Ne hirdessetek végjátékot, ha azzal párhuzamosan meg lassitjátok az alvómód miatt már amugy is csigalassúságra lehúzott szervert ezekkel a meggondolatlan változtatásokkal.

Kérlek titeket, gondoljátok át: ha tényleg végjátékot akartok, akkor el kell törölni végre ezt a szerencsétlen alvómódot - vagy legalábbis csökkenteni a lehetőségét annak h 48 óránként szunditson az ellenfél. Mondjuk azzal, h megnövelitek a minimumalvás időtartamát. 72-re, vagy akár 96ra is.

Lehet itt felezni-harmadolni-tizedelni a nemesköltséget, persze...tökjól hangzik. Csak ezzel senki nincs beljebb.
Erre szeretnék kérni ismételten vmi megoldást:



Továbbra is az a véleményem,V12-re kell az alvómód.De jó volt az úgy ahogy volt.
 

DeletedUser

Vendég
akkor már tényleg, inkább maradjon az eredeti felállás. Még az is jobb mint most
 

sipos1979

Member
A reakció pontszáma
17
akkor már tényleg, inkább maradjon az eredeti felállás. Még az is jobb mint most

Tény hogy ez így most nagyot fog lassítani a szerveren.Az eredeti felállást már mindenki megszokta,megtanultunk számolni vele.Úgy volt jó ahogy volt.Ez a magyarázat,hogy a nemes hatótávja akkorra legyen mint a többi szerveren,ennek semmi értelme.Minden világ különbözik a többitől,miért pont a nemes hatótávjának kell egyezni?A dolog lényege ugyanaz,nem kellett volna V12 jellegzeteségeibe,és egyediségébe ilyen szinten belenyúlni.Részemről lezártam a témát,csak a véleményem írtam le.
 

DeletedUser8560

Vendég
Nem nemesek hatótávját igazítottuk más világokéhoz, hanem a világon eredetileg beállított nemes-távolságot hoztuk szinkronba az alvással. Ennek oka az volt, hogy a nemes a maximálisra beállított távot nem tudta megtenni, mert hamarabb ment aludni a fiók. Ezt rendezni kellett.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok, lenne egy kérdésem lehet hogy hülyeségnek tűnik de mivel eddig sose figyeltem így nemtudom de mos érdekel hogy a pontszerző jutalmak mikor "aktiválódnak" az új világokban?
 

DeletedUser

Vendég
most indult, még semmivel sem vagy lemaradva, sokszor jobb a térkép széléről beküzdeni magad mint a közepén a husdaráloban kezdeni, én az inno helyében idén nem inditanék már újat.
 

DeletedUser

Vendég
Ez könnyűre sikeredett, tehát ha most elkezdted 2 héten belül foglalsz és három hét alatt megvan 4-5 falu.
 

DeletedUser

Vendég
Két (falu) csoport metszetét, hogyan tudom megnézni?:confused: Mondjuk ha csak a K44-es támadókat szeretném megjeleníteni.
Lehet csak én vagyok hülye, de nem megy.
 

DeletedUser

Vendég
Két (falu) csoport metszetét, hogyan tudom megnézni?:confused: Mondjuk ha csak a K44-es támadókat szeretném megjeleníteni.
Lehet csak én vagyok hülye, de nem megy.

csinálj külön csoportot nekik, fiokkezelőt nem használok, ugyhogy nem tudom ott van-e ilyen lehetőség.
 
Fent