Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser11845

Vendég
Azt megtaláltam, csak az "Új hivatkozás megadása" dolgot nem találom a játékban!
 

DeletedUser

Vendég
A scriptek használatához prémium fiókra van szükséged. Ha esetleg nincs, akkor nem tudsz scripteket használni.
 

DeletedUser12064

Vendég
Új hivatkozást a beállítások/gyorsgombok szerkesztése menüpontban találhatod meg.
 

DeletedUser

Vendég
Prémium

A prémiummal kapcsolatos topikoknál nem találtam megfelelőt, ezért itt kérdezném meg.
Mit jelent ez a szöveg:
"Prémium pontok továbbítása akkor lehetséges, ha legalább 0 pontot elértél már egy általad játszott világon."
 

DeletedUser12064

Vendég
Ne vedd figyelembe, ez egy bug, aminek a javítása még folyamatban van.
 

DeletedUser

Vendég
Értem. Köszönöm a választ.
Sajnos nem tudtam nem figyelembe venni, mert nem engedett pp-ot átadni, így áthidaló megoldással oldottam meg a helyzetet.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !

Régen csináltam egy olyan topicot ,amelynek ilyesmi volt a címe : képek feltöltése a fórumra...
ebben le volt minden írva hogy hogyan tehetünk fel színes képeket ,megszerkesztve stb....

Ezt szeretném megkérdezni,hogy hova tettétek,mert sehol nem találom,és szükségem lenne rá !

Köszöntem
 

DeletedUser

Vendég
Lenne 1 elgondolkodtató kérdésem .


Ha egy 800.000 pontos játékos megtámad egy egyfalvas 8.000 pontos játékost ,akkor miért 49% a morálja ??

Holott amikor 250.000-esként támadtuk a kétfalvas 5.000-eseket,emlékszem a morál 35% körűl volt.

A szorzó az utóbbi esetében kisebb különbséget mutat ,mégis....

Erre szeretnék egy értelmes magyarázatot :)

[SPOIL] [/SPOIL]

A jelentésre kattintva láthatóak a játékos pontok
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12732

Vendég
szeretném megtudni sajtmacska hogy miért nem az első naptól vannak a napi jutalmak...
Mikor lesz v16-on a nap nagyhatalma díj?
 

DeletedUser7641

Vendég
Lenne 1 elgondolkodtató kérdésem .


Ha egy 800.000 pontos játékos megtámad egy egyfalvas 8.000 pontos játékost ,akkor miért 49% a morálja ??

Holott amikor 250.000-esként támadtuk a kétfalvas 5.000-eseket,emlékszem a morál 35% körűl volt.

A szorzó az utóbbi esetében kisebb különbséget mutat ,mégis....

Erre szeretnék egy értelmes magyarázatot :)

[SPOIL] [/SPOIL]

A jelentésre kattintva láthatóak a játékos pontok

A morált az idő is befolyásolja.

Például ahol én vagyok, ott 3.5 millió ponttal és 50%-os morállal támadok egy 10.000 pontos játékost.

PS: Ha jól tudom akkor a faluszám nem befolyásolja a morált.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akkor lehet hogy világviszonylatban határozza meg a százalékos arányt.
 

DeletedUser8560

Vendég
szeretném megtudni sajtmacska hogy miért nem az első naptól vannak a napi jutalmak...
Mikor lesz v16-on a nap nagyhatalma díj?

Szia,

már több mint egy hónapja van.
Azért nincs azonnal bevezetve, mert az eléréséhez szükséges feltételek így tudnak rendszerhibák nélkül szépen teljesülni.
 

DeletedUser12732

Vendég
Szia,

már több mint egy hónapja van.
Azért nincs azonnal bevezetve, mert az eléréséhez szükséges feltételek így tudnak rendszerhibák nélkül szépen teljesülni.

A nap fosztogatója
Foszd ki a legtöbb falut ezen a világon ma éjfélig!

A nap fosztogatója
Szerezd meg te fosztogatás útján éjfélig a legtöbb nyersanyagot ebben a világban!

A nap támadója
Győzd le támadóként a legtöbb egységet ezen a világon ma éjfélig!

A nap védekezője
Győzd le védekezőként a legtöbb egységet ezen a világon ma éjfélig!

csak ezeket látom.mikor lesz már a nap nagyhatalma díj?
 

DeletedUser15803

Vendég
Akkor lehet hogy világviszonylatban határozza meg a százalékos arányt.

Morál aktív (időalapú)

Nem függ éghajlattól, világviszonylattól és időjárástól sem.


[SPOIL]
2012-07-10_121147_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

Anélkül, hogy elmélyednél a függvények közt, a morálkalkulátor segít, hogy megértsd milyen összefüggés van a morál és a játékidő közt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent