Játékkal kapcsolatos kérdések

Uncas23

New Member
A reakció pontszáma
20
Ha a klánok záródtak és az egyetlen alapító tag törlődik, akkor az egész klán megszűnik?

bArNNNi

REBELS
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
249
Végjáték: Dominancia

Hogy ha a klán elér a 70%-ot (ami ki van szabva) a világ megnyeréséhez, elkezdödik az egy hetes vissza számlálás.

Kérdés: Ahogy meglett a 70%-ék, a klánok ZÁROD-nak, vagy aktívan meg maradnak egész a 7. napig, míg kihírdetik a győztest?

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Lehetséges lenne olyan szerver indítása, netán volt e már rá példa külföldön, hogy az éjszaki bónusz helyett egységes alvás üzemmód lenne minden fiókban?

Kikerülve ezzel, hogy armánál alvásban legyen a fiók, mégis nem igényelne egész napos figyelmet a fiók.
Nem kéne izgulni egy jó alvás miatt. Mert 22:00-6:00 között mondjuk nem lehetne belépni a fiókba.

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.365
Lehetséges lenne olyan szerver indítása, netán volt e már rá példa külföldön, hogy az éjszaki bónusz helyett egységes alvás üzemmód lenne minden fiókban?

Kikerülve ezzel, hogy armánál alvásban legyen a fiók, mégis nem igényelne egész napos figyelmet a fiók.
Nem kéne izgulni egy jó alvás miatt. Mert 22:00-6:00 között mondjuk nem lehetne belépni a fiókba.
ennyi erővel legyen hozzá templom,farmlimit,őrtorony,0.8 as sebesség,íjász,morál a végtelenségig,aztán az unokák befejezik majd a világot.

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.107
Nyomtam egy újrakezdést V-63-on (email cím kód beillesztése..stb..sikerült ) Viszont a régi falum aminek barbárnak kellett volna lennie..egyszerűen eltünt!
A kérdésem az hogy ez hiba? vagy egy újítás? köszi előre is a választ!

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.393
Nyomtam egy újrakezdést V-63-on (email cím kód beillesztése..stb..sikerült ) Viszont a régi falum aminek barbárnak kellett volna lennie..egyszerűen eltünt!
A kérdésem az hogy ez hiba? vagy egy újítás? köszi előre is a választ!
Ez ha jól emlékszem mintha olvastam volna már, hogy eltünik, hogy ha valaki csak azért regelne valaki közelébe, hogy barbárokat gyartson akkor ne jöjjön össze. De lehet hülyeséget mondok amúgy .

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.107
Nem akartam barbárokat gyártani, pusztán szar volt a kontin a tőzsde! Az újrakezdés után akkor ezek szerint eltünik a régi falu!

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.393
Nem akartam barbárokat gyártani, pusztán szar volt a kontin a tőzsde! Az újrakezdés után akkor ezek szerint eltünik a régi falu!
De nem biztos, hogy így van, lehet ha meghivnak a vilagra, vagy passz, valamikor biztos téma volt már, csak nem érdekelt annyira, hogy részletesen megjegyezzem

Syntex

Co-Community Manager
A Klánháború Csapata
Community Manager
A reakció pontszáma
784
Világbeállítás függő. Van olyan beállítás, hogy a kezdővédelem alatti újrakezdésnél eltűnik a falu, vagy van olyan amikor barbárosodik. V63-on el fog tűnni.

Close Your Eyes

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
15.696
Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy a magyar support többször azt a tájékoztatást adta, hogy normál világról a tárolós nemesrendszert kivezették, viszont nemzetközin mégis indítanak olyannal normál szerót. Nem lehetne rá mód itt is?

Fent