Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser

Vendég
Én azt mondtam, hogy hibáztak és majd rájönnek.
Akkor sincs igóazam? ;(
 

DeletedUser15174

Vendég
nincs igazad rész a "nem lesz olyan ami mindenkinek +felel-re vonatkozott";):)

majd kiderül,hogy tényleg rájöttek,vagy csak rá fogják,hogy rájöttek /ha tényleg,akkor kötelesek korrigálni...részemről ez elvárható dolog lenne/
 

DeletedUser8560

Vendég
sűrűn játszom androidos telefonrol, most is, és már többször láttam a beállitások az iphone és androidot, de eddig még nem probáltam ki, most viszont ki szerettem volna, de csak egy iphone-hoz készült program linkje van ott. a kérdés az lenne hogy az iphone progi működik-e androidon? ha nem, akkor egy linket kérnék androidhoz, vagy ha nincs is androidho készült progi akkor miért van kiirva?

Az androidos fejlesztés folyamatban van, egészen pontosan tesztszakaszban. Türelem kell még, a bevezetés időpontját egyelőre nem ismerjük.
 

DeletedUser8560

Vendég
Direkt írom így,hogy jól látható legyen sajtmacska,vagy más support tagnak

v14-en modosítani kéne a győzelem alapját...ugyebár most 12 titok kell hozzá,de kérdem ha most 1klán +hív 12titokkal rendelkező egyént,akkor vége van a szervernek?!!! ez a magyar kh-t tekintve 1szégyen győzelem lenne

Lényeg

Kérvényezném,hogy a 12különböző titok mellett legyen területi feltétele is a győzelemnek...pl 55-60%-os

60% sem olyan nagy szám...messze elmarad az alap területi győzelemtől


gondoljátok át párszor,hogy milyen ciki lenne 1klánnal úgy világot nyeretni,hogy semmi harci teljesítmény nincs mögötte...csaupán annyi,hogy +hívom a titkos játékosokat:rolleyes:


Köszönöm, hogy kiemelted a kérdést, hiszen egyébként soha nem válaszolunk rá.
A titkos világok beállításait a központ határozza meg, és ez a fajta világ mint ahogy azt többször elmondtuk, másfajta stratégiát igényel, így a V14 beállításait menet közben nem változtatjuk meg.

További jó játékot!
 

DeletedUser

Vendég
Gyorsgombok

Sziasztok,

Érdeklődni szeretnék, hogy van-e arra mód, hogy a gyorsgombokat egy(-két) billentyűlenyomással el lehessen érni? Pl hasonlóan a böngésző menűkhöz, amelyeket az Alt+karakter megnyomásával is el lehet érni.
 

DeletedUser

Vendég
T-train

Sziasztok,

Egy másik kérdésem is lenne. Engedélyezett-e a T-train használata, azaz manuálisan előkészíteni a támadást, majd egy gomb megnyomásával és annak ismétlődésével indítani a támadásokat. Állítólag van aki még ennél is gyorsabban tud kézzel indítani :confused:
 

DeletedUser

Vendég
?

Lehet, hogy másik fórumon kellene feltennem a kérdéseim?
 

DeletedUser

Vendég
A T-train használata azt hiszem egyértelmű, bár én csak nemrég találkoztam ezzel a fogalommal. Tehát az Operában pl a T billentyűre beprogramozom, hogy a lenyomására Enter + ablakváltás történjen. Előkészítem az ablakokat a nemesvonatnak megfelelően, majd lenyomom a T betűt és lenyomva tartom. A billentyűismétlés hatására gyorsan egymás után küldi az Opera a nemesvonat tagokat. Ez engedélyezett-e?

Az első kérdésem volt a billentyűzettel történő gyorsgomb elérés. Azaz létrehozom a saját gyorsgombom, amit egérrel el lehet érni. Van-e arra mód, hogy ezt a gyorsgombot billentyűről is el lehessen érni. Ha nem kellene ide-oda klikkelgetni, hanem billentyűről is el lehetne érni pl a Nyersi kiegyenlítést, akkor időt takaríthatnánk meg. Én jobb szeretem a billenytűt használni, mint az egérrel navigálgatni és klikkelgetni.
 

DeletedUser

Vendég
Engedélyezett, amit első körben leírtál!
A böngésző gyorsgombjaihoz a segítséget szerintem nem itt kell keresni.

Van fantázia abban, amit leírtál, de jelen körülmények között nem tudnék megoldást a problémára.
Viszont mindenképp értelmes javaslat lehet a játék fejlesztői felé.

Javaslat a játék készítőinek
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a válaszod krisz.
A böngésző gombjainak beállítását már kipróbáltam, de a funkciót nem akartam addig élesben használni, amíg nem kaptam választ.
A javaslatot a játék készítőinek meg fogom tenni.
 

DeletedUser16137

Vendég
Privat Server Fejléc.

Sziasztok. Van az egyik ismerősömnek egy klánháborús privát szervere amire szeretnék egy feliratot csinálni ami a belépésnél szokott lenni ez a szöveg: Klánháború, Tribal wars. Ez pl ugyan itt a fórumon is itt van a bal felső sarokba. Megszeretném kérdezni milyen betűtípussal és milyen színnel készítettetek. És persze milyen programmal. Én Photoshop Cs6-al szeretném elkésziteni.

Válaszotokat előre is köszönöm
:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Ezt akarod ellopni:

bg-logo.jpg


... és ide írsz ezügyben ? :D

Írj az Innogamesnek, biztos segítenek ;)
 

DeletedUser10079

Vendég
Pontosan mit takarnak azok a zászlók amik a legutóbbi frissitéssel bevezetésre kerültek?
 

DeletedUser16137

Vendég
-.-''

Te.. Elme roggyant nem ellopni akarom hanem feliratot cserélni!!! Mert ismerősömnek adtak egy configurációt amit tud szerkeszteni és egyedivé szeretném tenni... Sajnállak.
 

DeletedUser

Vendég
revesz98: durva, illetlen és indokolatlanul személyeskedő a hozzászólásod, megérettél egy bannolásra ... elég nagy bunkóság, he előzetesen azt írod, hogy "a válaszokat előre is köszönöd", aztán meg így, ilyen alpári módon fejezed ki a köszöneted. segítsen neked a frász.
 

DeletedUser16137

Vendég
...

Oké. De hogy ha már az a válasz vár élősszőr hogy lopni akarom akkor már kicsit idegesítő mivel nem azt írtam hogy ezt elszeretném lopni és hogy tudom és hol. Hanem azt kérdeztem meg szépen kulturáltan hogy hogy tudom megcsinálni. Ha valaki nem tud értelmes választ hanem csak oda ir valamit aminek köze sincs ehez csak bűnkoságból írja akkor minek kell válaszolni??? Az válaszoljon aki tudja szerintem nem kéne mindegyiknek azt írnia pl: szerintem lehet úgy hogy ha..., lopni akarod?
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Kijavítod a rosszat a még rosszabbra :D
Szia

Azért mondták, hogy ez lopás, mert ha a barátod szervere fent van a neten azzal megsérti a szerzői jogokat. Saját klánháború szervert csak LAN-on lehet futtatni, másként ez illegális...
A fejléchez pedig saját betűtípust használnak, az innogamestől kell elkérned :p
 
Fent