hibák

DeletedUser

Vendég
Bug a speeden ismét.

#391 Hux 346 : ezzel a szerverrel van némi probléma!
Játékos: adika21.
A személyes szöveget figyeljétek: a jelentésben ez áll: Toranis faluja (501|520) támadja adika21s új falu (496|512) aminek ennyi egysége van :
25785 lándzsás 29003 kardos 8298 Bárdos 2566 íjász 56 kém 11825 könnyülovas 0 lovas íjász 0 nehézlovas 448 faltörő kos 200 katapult 1 lovag 4 nemes!

Már elnézést de ezt hogy? már a 11825 könnyülovas se lenne lehetséges mivelhogy 1 könnyülovas 4 népeséget foglal.
Számoljunk : 11 825 x 4 = 47 300!
A maximális népesség pedig 24 000!
Adika bebugolta volna a játékot vagy mi?
Előre is köszönöm a választ: Hbende
Uí.: bosc á helyesrási hikjbákért hsa vléettlen llenee bsenje XD
 

DeletedUser11697

Vendég
Nem tudom, hogy bug-e vagy csak a zsidó összeesküvés, de benéztem v13ra elkezdtem csinálni ezt a tutorialt amikor ezt kaptam:
Épületeid bekerültek az építési sorba. Most gyorsítsd meg az építési folyamatot. A jövőben ez a beállítás prémium pontba fog kerülni számodra.

ebből nekem az jött le hogy elsőre ingyenes, hát nagy ...-t 10 prémium pontomat elvette....
 

DeletedUser

Vendég
ujjab hiba speeden :

ujabb hiba speeden :

nem emlékszem a szerver nevére de azt tom h mokiór kezdödik, de azt nem miko fejezödik be mivelhogy ezt irja :
Kezdés: péntek, 2011-07-15 22:00
Vége: péntek, 2011-07-15 02:00

ezt hogy ? még azelött vége a körnek mielött elkezdödne ?

ez a 3. hiba
 

DeletedUser3242

Vendég
nem tudok új gyorsgombot feltenni, és a meglevőek is ad-hoc eltűnnek. :confused::mad:
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]
hiba_3.jpg
[/SPOIL]

érdekes kis hiba volt a minap... klántársam a térképen piros, mitha ellenség lenne, és olyan falu tulajdonosaként szerepelt, amely falu nem is az övé :D (11 és fél millás játékos ellen 9,3 millával 54%-os morál is nagyon zsír :D )
 

DeletedUser12064

Vendég
Fontos

Kérlek küld ezt el nekünk szupport ticketben is, hogy hivatalosan is felvehessük a bug listánkra.

Köszönöm, megkaptam...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szívesen.. :) Klassz a kép... bárki is cserélte ki.. kicsit hasonlít.. jó választás :DDD

[SPOIL]
f_rum_k_p_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7868

Vendég
Egy unatkozó játékos nemrég hadat üzent nekünk.

A háború éjszaka fejeződött be, az eseménynaplóban pedig a következőképp értékelte a háborút

 

bimi96

New Member
A reakció pontszáma
14
Szerintem értelmezési hiba de ez elég érdekes: A kezdővédelem a hó 04.12.. napján 13:19:22 órakor napján lejár
 

bimi96

New Member
A reakció pontszáma
14
#391 Hux 346 : ezzel a szerverrel van némi probléma!
Játékos: adika21.
A személyes szöveget figyeljétek: a jelentésben ez áll: Toranis faluja (501|520) támadja adika21s új falu (496|512) aminek ennyi egysége van :
25785 lándzsás 29003 kardos 8298 Bárdos 2566 íjász 56 kém 11825 könnyülovas 0 lovas íjász 0 nehézlovas 448 faltörő kos 200 katapult 1 lovag 4 nemes!

Már elnézést de ezt hogy? már a 11825 könnyülovas se lenne lehetséges mivelhogy 1 könnyülovas 4 népeséget foglal.
Számoljunk : 11 825 x 4 = 47 300!
A maximális népesség pedig 24 000!
Adika bebugolta volna a játékot vagy mi?
Előre is köszönöm a választ: Hbende
Uí.: bosc á helyesrási hikjbákért hsa vléettlen llenee bsenje XD

Hello! Ez nem hiba, tudod létezik az erősítés is :)
De ha ő volt a támadó akk ha kirakod a jelentés printjét akkor fogtál 100%osan egy hackert :D
 

bimi96

New Member
A reakció pontszáma
14
jah annyit mondanék még, hogy nekem nem írta v14en jóvá a pontokat amiket kapnék... alap 26 ponton van, pedig már legalább 50 pontnyit építettem...
 

DeletedUser

Vendég
Jelentések

A jelentések áthelyezésénél másik mappába megtörténik ugyan, de megtartja az eredeti összes jelentésben is.

Kitöröltem az összes jelentésből, erre kitörölte az áthelyezett mappából is!
 

DeletedUser13223

Vendég
A jelentések áthelyezésénél másik mappába megtörténik ugyan, de megtartja az eredeti összes jelentésben is.

Kitöröltem az összes jelentésből, erre kitörölte az áthelyezett mappából is!

Ez azért lehet mert az összes jelentés mutatja az archívum tartalmát is, de ha csak az új jelentéseket nézed, akkor ott nem látod az áthelyezett jelentést és így nem is tudod kitörölni.
 

DeletedUser

Vendég
Idáig ilyesmi nem volt.

Benne volt az új jelentésben minden. Nyitottam egy mappát oda áttudtam tenni és akkor már nem volt benne az új jelentésekben.
Most benne marad.

Ha meg kitörlöm akkor kitörli onnan is ahová áthelyeztem.
 

DeletedUser13364

Vendég
v13on minden falunak a térképen undefined a neve.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

V14-en a térképen nem jelzi ki a falvak nevét, pontjait, melyik klánban vannak.
Ráidányítottam az egerem, de csak akkor írja ki, ha rákattintok a falu információ menüre. Miért van?
 
Fent