hibák

DeletedUser8622

Vendég
Az Internet Explorer 7-es verziójától felfelé, a Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Apple Safari mind tökéletesen megjelenítik a játékot. Az Internet Explorer régebbi verzióival léphetnek fel kisebb látványbeli problémák.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok! a V8-ban eltünt nekem 5 felderítő nem haltak meg legalábbis a jelentésben nem írták az istállóban úgy mutatja mintha meglenne de közben nincs eltünt az 5 felderítőm megtudná mondani nekem valaki hogy miért van ez??
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok! a V8-ban eltünt nekem 5 felderítő nem haltak meg legalábbis a jelentésben nem írták az istállóban úgy mutatja mintha meglenne de közben nincs eltünt az 5 felderítőm megtudná mondani nekem valaki hogy miért van ez??

Véletlen nem erősítésbe küldted őket, és most meg ott figyelnek ahol nem is kellene?
 

DeletedUser

Vendég
A probléma nem egyedi. Többen is jeleztetek hasonló gondot v8-ról. A németek értesítése megtörtént, mert belejavítani csak ők tudnak a rendszerbe. Viszont a kellemetlen időpont miatt (náluk is Húsvét van, és megtörténhet, hogy ilyenkor nem a munka az első nekik) a hibaelhárítás csúszhat. Kis belátást és türelmet kérünk.
 

DeletedUser9611

Vendég
5 felderítő még annyira nem gáz ,bár bosszantó :)
majd akkor szóljatok ha már a falvak tűnnek el ! :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Az miért van, ha bejelölök egy klánt MNT-nek, az nem színeződik be egyből? V7en kísérletezem konkrétan, de lehet h más világban is így van.
 

DeletedUser

Vendég
Van egy olyan problémám, hogy tegyük fel, én a 2-es falumból szeretnék segítséget küldeni valakinek. A 2-es falumban vagyok, ekkor rámegyek a fórumra. Olvasom, hogy kinek kell segítség, ráklikkelek a falvára, hogy tudjak küldeni neki. Erre nem visszavált a huncut az 1-es falumra? :) Így csak az 1-es falumból tudok segítséget küldeni, vagy pedig rá kell klikkelnem a 2es falum gyülekezőhelyére, és oda beírni a koordinátákat. Meg lehetne azt oldani, hogy ne legyen ez a hercehurca, hanem bármelyik falumból tudjak küldeni segítséget? Egyébként v8on tapasztalom ezt a hibát, a többi világban nem tudom, hogy működik-e rendesen.
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Van egy olyan problémám, hogy tegyük fel, én a 2-es falumból szeretnék segítséget küldeni valakinek. A 2-es falumban vagyok, ekkor rámegyek a fórumra. Olvasom, hogy kinek kell segítség, ráklikkelek a falvára, hogy tudjak küldeni neki. Erre nem visszavált a huncut az 1-es falumra? :) Így csak az 1-es falumból tudok segítséget küldeni, vagy pedig rá kell klikkelnem a 2es falum gyülekezőhelyére, és oda beírni a koordinátákat. Meg lehetne azt oldani, hogy ne legyen ez a hercehurca, hanem bármelyik falumból tudjak küldeni segítséget? Egyébként v8on tapasztalom ezt a hibát, a többi világban nem tudom, hogy működik-e rendesen.

Új lapon szoktad megnyitni a fórumot, hogy nagyobb legyen? Mert ha igen és ott rákattintasz a játékosra azt szintén új lapon nyitja meg ahol már nem tudja, hogy a játék, hogy a 2-esből akarod küldeni...
 

DeletedUser

Vendég
Nem új lapon. 1 ablak van nyitva, rámegyek a fórumra, és ott elmászik kéretlenül a másik falumba.
 

DeletedUser

Vendég
Azért köszönöm. :)
De hogy lehet h más még nem találkozott ezzel a hibával? :confused:
 

DeletedUser10945

Vendég
Nekem is igy van. De azért mert új ablakot nyit meg és szerintem olyankor az alapbeállitásra ugrik vissza mint belépéskor akkor is az elsö falud van nyitva.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Helyettesítek egy olyan tagot akinek nincs prémium szolgáltatása.
A foglalástervezővel kapcsolatban lenne kérdésem.
Megnéztem a prémium használattal milyen előnyök járnak,és a foglalás tervezőt nem találom.
Kérdés.
Miért vannak hátrányban azok akik nem használnak prémiumot?
Mert ugye nekik a foglalástervező nem úgy működik mint annak akinek van prémiuma.
Ha egy falut kiválaszt és a térképen rámegy,nem mutatja neki,hogy van e rajta lakat vagy nincs.
Csak akkor tudja meg mikor indítaná a csapatokat.
Sőt lakatolni is körülményesebb neki mint a annak aki prémiumot használ.
Miért?
A foglalás tervező nem a játék része?Ez plusz szolgáltatás?
Mert ha igen akkor ebben a formában csak a játék hátrányára van.
Mert a foglalás tervező nem egy egy játékos ,hanem a klán és klánok érdekében lett kitalálva.
 

DeletedUser

Vendég
Igaz de, régen a fórumon kellet megnézni hogy be-e írták így meg csak annyi hogy megnézed amikor kiszemelted úgy hogy indítasz rá támadást de nem okézod le így meg lehet tudni!Én így szoktam csinálni!:)
 

DeletedUser7480

Vendég
Vagy esetleg bemész a foglalásterveződbe, rámész a koordináta szerinti keresésre és beírod az adott falu koordinátáját. Ha nem dob ki semmit akkor nincs lakat, ha kiír valamit akkor pedig valaki lelakatolta.
 

DeletedUser7480

Vendég
Ez jó kérdés. Talán a fejlesztők tudják a választ. Én sajnos nem.
 
Fent