hibák

DeletedUser

Vendég
Akkor javaslom, hogy küld meg tiketben, s kivizsgáljuk.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor javaslom, hogy küld meg tiketben, s kivizsgáljuk.

Köszi, de nem volt nagy kunszt, ha esetleg újra előfordul, akkor majd küldök egyet, nem akarlak ezzel is terhelni Titeket most, úgy is van dolgotok bőven szerintem
 

DeletedUser

Vendég
klán (öcsi)

Nem tudom figyelte-e valaki, de nekem feltűnt, hogy az X napja a klánodban vagy "Öcsi" nem működik.
0 napot ír nálam pedig már December 21.óta a klánban vagyok. Plusz előtte is közel fél évet voltam egy másik klánban.
Ami csak félszemmel hunyorogva is több mint 30 nap .. nem hogy egy sem :)
Valaki rá tudna kukkantani a dologra?

Köszönöm
Shanyiee
 

DeletedUser

Vendég
Lenne egy kérdésem . Operát használok a gyorsíndítások miatt és mostanában nem engedi . Mit lehet tenni ilyenkor ?
 

DeletedUser

Vendég
Esetleg megpróbálni egy verzió frissítést. Esetleg, ha nem megy rá gooogle-ni, hogy van-e ehhez valami okos tipp.
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom figyelte-e valaki, de nekem feltűnt, hogy az X napja a klánodban vagy "Öcsi" nem működik.
0 napot ír nálam pedig már December 21.óta a klánban vagyok. Plusz előtte is közel fél évet voltam egy másik klánban.
Ami csak félszemmel hunyorogva is több mint 30 nap .. nem hogy egy sem :)
Valaki rá tudna kukkantani a dologra?

Köszönöm
Shanyiee

Énnálam az Öntámadás számláló ragadt be 87-nél, de a support nem tudja, hol a hiba.
 

DeletedUser

Vendég
Ez a klántagos jutalom késöbb lépett életbe mint a többi.vagyis ujabb pár másikkal együtt.
Bevezetésekor aki klánban volt annak nem számolja mivel nem lépett sehova.
aki a jutalom bevezetése után kezdett vagy lépett más klánba annak számolja.
Lépj ki a klánodbol és lépj vissza akkor számolni fogja..

Remélem érthetöen fogalmaztam..:)
 

DeletedUser

Vendég
Üdv,
ez hiba vagy mi ?
#310 Gyakorló kör
Kezdés: kedd, 2011-05-10 18:00
Vége: kedd, 2011-05-10 23:00
Leírás: Klánon kívüli kereskedelem: van; kezdővédelem: 15 perc; lovag és; íjász:nincs; fejlesztés: egyszerű; kémek: külső egységet nem látnak; farmlimit: nincs ; templom nincs. Épületek szintje: N3; fake limit: van ; 3000 pontig növekvő barbár faluk; nemes távolság:0; klántárs támadható: nem; külső erősítés: van; klán záródik: nem; klánlimit:10 . Választható kezdés: igen. Hűség csökkenés: 1-100%
Játékos-korlát: 100
A győzelem feltétele: Klán katakör
Sebesség: 370
Egység sebesség: 1
Alvás üzemmód: Nem
Fiók-helyettesítés: Nem
Morál: Nem
Építési sor: Igen

ha a nemes távolság 0 akkor hogy csönhet a hűség ?
elöre is kösz
 

DeletedUser8560

Vendég
Üdv,
ez hiba vagy mi ?
#310 Gyakorló kör
Kezdés: kedd, 2011-05-10 18:00
Vége: kedd, 2011-05-10 23:00
Leírás: Klánon kívüli kereskedelem: van; kezdővédelem: 15 perc; lovag és; íjász:nincs; fejlesztés: egyszerű; kémek: külső egységet nem látnak; farmlimit: nincs ; templom nincs. Épületek szintje: N3; fake limit: van ; 3000 pontig növekvő barbár faluk; nemes távolság:0; klántárs támadható: nem; külső erősítés: van; klán záródik: nem; klánlimit:10 . Választható kezdés: igen. Hűség csökkenés: 1-100%
Játékos-korlát: 100
A győzelem feltétele: Klán katakör
Sebesség: 370
Egység sebesség: 1
Alvás üzemmód: Nem
Fiók-helyettesítés: Nem
Morál: Nem
Építési sor: Igen

ha a nemes távolság 0 akkor hogy csönhet a hűség ?
elöre is kösz

Szia,

a kiírás volt rossz, azóta már javítva lett. Természetesen sem a hűség nem csökken, sem a nemes nem megy semerre.

Köszönöm, hogy szóltál. Sajt
 

DeletedUser13465

Vendég
Énnálam az Öntámadás számláló ragadt be 87-nél, de a support nem tudja, hol a hiba.

nekem v12-őn az ellenséges egységek gyilkolása nem működik, ugye 25-nél kéne megkapnom a jutalmat, és már az simán megvolt:) ha csak a háború számít akkor is, de ha jól tudom már az is számít ha a térképen ellenségnek van bejelölve.
 

DeletedUser11646

Vendég
speeden az előbb 1400 LETem volt, most meg 600... Ez érdekes...
 

DeletedUser13364

Vendég
A speeden többször is előfordul h a végén nem ad hozzá LET pontokat. PL. az utolsó 10 percben hiába győzöl le egységet úgysem adja hozzá
 

DeletedUser11697

Vendég
egy apró hiba:

tömeges aranyérme veretésnél alul nem irja, hogy hány aranyat választottam ki csak felül
 

DeletedUser

Vendég
nem vagy egyedül

service is temporary not available ...

... in the meanwhile you may like to try one of our other games:
the-west.net
tribalwars.net
grepolis.com
facebook.com/westwars


:cool:
 

DeletedUser

Vendég
1) Fórumok megosztásánál ha egy klán megszűnik, a topikok megosztása félig megmarad: Fórumok karbantartásánál a megosztási listában név nélkül szerepelnek a megszűnt klánok (tehát üres sorok vannak listázva checkboxszal), hasonlóan látszik a megosztási címke a fórum felületén. ", , , Xyz-val megosztva"

2) A másik dolog olyan kicsi, hogy már évek óta csak várom, hogy jelzés nélkül valakinek feltűnjön és javítva legyen, de nem. Úgyhogy jelzem: az "ugyanez" egy szó, nem külön írandó. Tehát a jelentések alján a "Támadás újra ugyan ezekkel az egységekkel" hibás, javítandó.
 

DeletedUser

Vendég
1) Fórumok megosztásánál ha egy klán megszűnik, a topikok megosztása félig megmarad: Fórumok karbantartásánál a megosztási listában név nélkül szerepelnek a megszűnt klánok (tehát üres sorok vannak listázva checkboxszal), hasonlóan látszik a megosztási címke a fórum felületén. ", , , Xyz-val megosztva"

2) A másik dolog olyan kicsi, hogy már évek óta csak várom, hogy jelzés nélkül valakinek feltűnjön és javítva legyen, de nem. Úgyhogy jelzem: az "ugyanez" egy szó, nem külön írandó. Tehát a jelentések alján a "Támadás újra ugyan ezekkel az egységekkel" hibás, javítandó.
Nem csak annyi helyesírási hiba van.:D Pl. új falu létrehozásánál...

Így írja:
új falu lerhozása
 
Fent