hibák

DeletedUser

Vendég
Hello!Valami nincs renben a cserekereskedelemben!Anyagok ajánlatait fogadom el,tőlem levonja az anyagot,de hozzám nem árkezik meg!Hogy lehet ezt kijavítani?..Köszi
 

DeletedUser

Vendég
Hello!Valami nincs renben a cserekereskedelemben!Anyagok ajánlatait fogadom el,tőlem levonja az anyagot,de hozzám nem árkezik meg!Hogy lehet ezt kijavítani?..Köszi


Piacon nézd meg a kereskedőidet. Szerintem épp úton vannak afelé akivel kereskedsz. Az övéi pedig nyersit hoznak épp neked. Még az időt is mutatja ott, hogy mikorra érkezik meg hozzád az áru.
 

DeletedUser8631

Vendég
Hello!Valami nincs renben a cserekereskedelemben!Anyagok ajánlatait fogadom el,tőlem levonja az anyagot,de hozzám nem árkezik meg!Hogy lehet ezt kijavítani?..Köszi

És erre kitaláltak egy kérdések topicot, csak tudnám miért kellett új topicot nyitni neki, majd máshol is beírni, és megkérdezni. De a súgóban is leírják szerintem igen érthetően, hogy bizony nem teleportációs eszközt használnak a kereskedők, így nem fognak azonnal megjelenni a szomszéd kereskedői az anyagoddal, amire cseréltél.
 

DeletedUser

Vendég
a 7 es vilag szineirol

bocs ha zavarok
egy kerdes
ma delutantol a 7 es vilagban valami szerver gond volt mert nem tudtam fellepni csak nagy nehezen,legalabbis azt gondolom, hogy az lehetet a nehez fellepes oka,
szoval mikor vegre felleptem akkor egesz mas szinek jeleztek a megnemtamadasi es az egyeb falvak kategoriajat,mindketto barnas es csak nehezen megkulonboztethetoek.
nem lehetene visszaallitani a regi szineket piros az egyeb falvak es ne barna mint most, ez az altalanos barna szin nem jo tul hasonlo a megnemtamadasi es az egyeb falvak szinei
 

DeletedUser

Vendég
Nem hiba történt, hanem frissítés. Ez a 6.0-s verzió amiről köremail is érkezett. Nézegesd körbe, érdekes dolgok is vannak benne.
 

DeletedUser

Vendég
szinek

a regi szinskala sokkal jobb volt,nem vagyok szinvak de a megnemtamadasi es az egyebb falvak szine tul hasonlo tegyetek mar egy mas szint a megnemtamadasihoz vagy az egyebb falvakhoz
koszi ,de ezekkel az uj szinekkel nem tudok megbekelni
 

DeletedUser9611

Vendég
nem baj,az egyedűl Te vagy :)
szerintem vagy vegyél egy minimum 256ezer színű monitort, vagy vagy :) :D
 

DeletedUser

Vendég
eddig ezt a brana szint eszre sem vettem, de tenyleg jo lathatatlan es ha meg hozzaveszem, hgy szinteveszto is vagyok akkor nem valami jol latom.
De nem nagy baj, mert engem csak ellenseg vesz korul, ugy hogy minden piros vagy kek :D
 

DeletedUser

Vendég
Mondjuk én picit világosabbra vettem volna az MNT liláját. Ugy jobban elütne a Semleges barnától. Nem vagyok szintévesztő, de főképp eddig is abból volt a legtöbb probláma, hogy a szemleges piros és az MNT szineit nem tudták néhányan megkülönböztetni. Bár lehet nem is akarták. :p:D
 

DeletedUser

Vendég
hat nem vagyok egyedul a színproblémáimmal ,a hozzaszolok tobbsege sem kedveli
nem lehet egy kicsit mas mnt szint tenni annyi szin van meg
jah es a kepernyom az ok tok cuc es nem azzal van a gond
 

DeletedUser

Vendég
hat nem vagyok egyedul a színproblémáimmal ,a hozzaszolok tobbsege sem kedveli
nem lehet egy kicsit mas mnt szint tenni annyi szin van meg
jah es a kepernyom az ok tok cuc es nem azzal van a gond


Feltételezem ez ízlés kérdése. A helyzet viszont az, hogy a németek ennél komolyabb dolgokra és felvetésekre is xarnak néha nagy ívben (gondolom el vannak látva melóval, szal nem fikázni akarom őket), gondolod, hogy épp ezt fogják hipp-hopp megváltoztatni? Ráadásul mi van azokkal akik nem szólnak, hogy nem tetszik nekik a szín? Nekik feltételezhetően bejön, és akkormeg velük lenne kitolva, márpedig a jelek szerint ők magasan többen vannak.
 

DeletedUser9611

Vendég
akárki akármit mond a színekről,nekem NAGYON BEJÖN !!!

Eddig mindig hunyorognom kellett hogy a piros az háborús piros-e vagy pedig semleges piros !
ENNEK SZERENCSÉRE VÉGE !! :):)

Úgyhogy királyság,így ahogyan van !

Apropó :
Mennyei Királyság

ezt a filmet ajánlom mindenkinek,nagyon szupi egy film a Kereszteshadjáratról illetve egy részéről !!! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hál istennek jó a színlátásom, mindkettőt meg tudom /tudtam különböztetni...:D (bár bevallom a régi jobban tetszett..:))
 

DeletedUser

Vendég
Kh prémium fiókba való negatív változtatások!

Sziasztok!

Lehet nem jó helyre írok, de megkérdezném a csoportok besorolásánál történt változás okát!
Eddig ez egy külön ablakba jelent meg,most egy alúl legördűlő sor van.
Pár falum, pár kontinensen, védők, támadók, esetlegesen speciális csapatok és még számtalan besorolás alapján vannak különböző csoportokban.

Laptop esetén kissé nehézkes a kezelése, nagymértékben lassítja a játékot.


Üdv mindenkinek!
 

DeletedUser9611

Vendég
érdekes ,nekem is laptopom van ,mégsem nehezíti a játékomat :)
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Csoportok

Hali
Nekem olyan gondom lenne ezzel a csoprt dologgal,hogy uj jatekost nem tudok kiemelni a terkepen.
Uj csoportot meg letre hoz,de nem tudok jatekost belerakni.

Ja es mindez V3-on!!
Elore is koszi:Erzsicica :)
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
:)

Koszonom megoldottam,valoszinuleg uj bongeszot kell felraknom,mert csak Mozzillanal nem mukodik de Explorernel igen!!!!
Igy Explorerben beraktam!!!!
 

DeletedUser9611

Vendég
töltsd le magadnak az Operát az az explorernél azért pár fokkal jobb :):)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent