hibák

DeletedUser

Vendég
igen, de a kérdés az miért nehezebb nekik :)

Ez jó kérdés. Talán a fejlesztők tudják a választ. Én sajnos nem.

Igen egyszerű a válasz. A prémium erről szól. Kényelmi szolgáltatásokat kapsz a pénzedért. Egyebek mellett aktív térképet amire elég rápillantanod, és máris csomó szükséges információ birtokában vagy. Nem csak a foglalástervezővel kapcsolatban, hanem támadásokkal, játékosokkal, mindennel. Nem értem, miért épp a foglalástervező lenne kivétel a térkép tekintetében.
 

DeletedUser

Vendég
a legális fiókátadáson lehetne mit csiszolni mert nagyon nem jól 3 ember és 2 supportos taggal beszéltem már ez ügyben
már 2 hónapja ezzel szívózok :eek::eek::eek:

megvolna minden hozzá és mindenki sztem nem vagyunk olyan dilisek hozzá
 

DeletedUser

Vendég
Csapatok

Egy kérdésem lenne a hadi táborból hazafelé eltűntek a csapatok és sehol nem találom őket tud valaki segíteni.
 

DeletedUser876

Vendég
Nem tudtam üzenet küldeni sajtmacska, ezért itt posztolom.
$user[username] túllépte a privát üzenetek tárolására szolgáló tárhelyét, ezért nem fogadhat új üzeneteket, amíg fel nem szabadít több helyet.

Az engedélyezett scripteknél a spoiler hibája lehet, de már így nem működnek, mert szóközöket tesz be. Onnan beillesztve hibát okozott.
falu átnevező script.
[SPOIL]
2010-11-23_232458for_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

for helyett fo r


Amit előbb tettél be a http://mokesz82.uw.hu/Scriptek/4.txt jól működik és onnan jól másolható. A spoiler alatt a klánfórumban a code taggel hiba nélkül másolható lesz.

Remélem nem veszed tolakodásnak, de elképzelhető, hogy másnál és a többi scriptnél is előfordulthat ez.

Tisztelettel:
F1
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Hali!

Van egy ilyen a V11-en: beállítások -> beállítások -> Klasszikus grafika: Klasszikus grafikus mód, kikapcsolja az új grafikus funkciókat.
Csak Én nem látom vagy tényleg nem csinál semmit ha kijelölöm és rákattintok az okra?
 

DeletedUser

Vendég
Hali!

Van egy ilyen a V11-en: beállítások -> beállítások -> Klasszikus grafika: Klasszikus grafikus mód, kikapcsolja az új grafikus funkciókat.
Csak Én nem látom vagy tényleg nem csinál semmit ha kijelölöm és rákattintok az okra?

Nem csak te vagy így ezzel:)
 

DeletedUser3242

Vendég
hm, azt lehet tudni h 28án, azaz ma délután a v11es csapatok miért csak látogatást tesznek bizonyos falvakban?:)
vhol tovább tart a habzsi-dőzsi..?:)
 

DeletedUser6061

Vendég
V4 is van idő eltolódás:DD ugyan igy látogatás cimen...
 

DeletedUser

Vendég
V11-en ha "A" faluban van szobrom és rákattintok jobb fent a lovag ikonra, átvált a falunézet "B" falura, ahol nincs szobor. Szerintem ez bug. (Persze, tudom, hogy orvosolható ott is szoborépítéssel, de amíg mondjuk ott inkább falat renoválok, addig "A" faluban csak a szoborra kattintva nézhetem meg a lovagom állását.)
 

DeletedUser

Vendég
Újabb hiba: elakadt az Öntámadás jutalomszámlálóm. Beragadt 87-nél, hiába küldözgetem egyik falumból a másikba a támadásokat és halnak meg a katonáim, nem növekszik a számláló.
 

DeletedUser

Vendég
Újabb hiba: elakadt az Öntámadás jutalomszámlálóm. Beragadt 87-nél, hiába küldözgetem egyik falumból a másikba a támadásokat és halnak meg a katonáim, nem növekszik a számláló.

Kérlek ticket formájában jelezd a supportnak.:)
 

DeletedUser

Vendég
Ma azt vettem észre, hogy 1-2 falumban felépült valahogy a rejtekhely, ami 1.000%, hogy 0-án volt és én nem építettem ki.

Ezt magyarázza meg nekem valaki!
Köszönöm
 

DeletedUser

Vendég
Helyesírási hibát nem tudom, hova írjam, ide teszem:
Jelentés alja:

» Csapatok másolása a szimulátorba
» Túlélő csapatok másolása a szimulátorba » Támadás újra ugyan ezekkel az egységekkel
» Támadás újra az összes egységgel » Jelentés kihirdetése

ugyanezekkel egy szó
 

DeletedUser

Vendég
Ma azt vettem észre, hogy 1-2 falumban felépült valahogy a rejtekhely, ami 1.000%, hogy 0-án volt és én nem építettem ki.

Ezt magyarázza meg nekem valaki!
Köszönöm

Magától nem szabadna felépülnie, nem lehet, hogy nem rég foglaltad, és az előző tulaj építette?
 

DeletedUser

Vendég
Magától nem szabadna felépülnie, nem lehet, hogy nem rég foglaltad, és az előző tulaj építette?

Lehetetlen, mert az egyik falu amiről szó van, azzal kezdtem a játékot, a másikat meg vagy fél éve foglaltam.
És miután felépítek egy falut olyanra amilyenre szoktam utána be se megyek a főhadiszállásra
 
Fent