Elemzések

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Én IS, tehát elismered, hogy Lightnál így van? :)

Múlt alapján megítélni egy klán jelenbeli teljesítményét szerintem nem szerencsés. Én se tartom sokra az ASG-t, de csak azért, mert a múltban bénák voltak, nem nézem le jobban őket. Jelenleg 3 tökugyanolyan tömegklánt látni, meg az egy szem VIP-t.
Hogy lightnal hogy van hogy nincs az mellékes a szerver szempontjából. Nem az asgvel van baj, hanem a fokolompossal aki miest valami faszsagot csinál ami vissza is hathat rá betorlesre szólítja fel a tagjait illetve a falvaik átadására az ellenfélnek. V46. V53. Mehet bármilyen jól a szekér, akar vegjatekba is kerülhetnek. De meg nem nyerik a szervert, mert miest egy jogos kritika éri ofelseget szetveri belülről a saját klanjat, jarjon az kirúgással vagy kilépéssel, teljesen mindegy. Csak az a kérdés, hogy mikor.
 

DeletedUser20149

Vendég
Nem tom minek vagytok igy raporogve erre, nagyon az elejen vagyunk a szervernek es mivel 4 bol 3 kontinensen tomegnyomor van, igy nagyjabol a belsozesekrol fog szolni a kovetkezo 1 honap, a tigrisek is megprobaljak szabilizalni a taglistat ahogy szerintem az Asg is fogja tenni. Teny, hogy a tigriseknek es az Asgnek van 150-200kozotti taglistaja ami kurvara nevetseges szamomra. Mi azert folyamatosan morzsolodunk, a hatter orszag mar majdnem 100%ban a mienk, innen mar csak a ket frontszakaszra kell majd fokuszalni.

Nem voltak meg nagy “armak”. Vagyis az Asgnek mar ketto is volt(lol) Mindkettonel egy 2 falus jatekost tamadtak es abbol is csak az egyik falvat. Bar nem neveznem nagy tamadasnak foleg amit nyujtottak. Amator szinten jatszanak a frontosaik. Bar ilyen fealka stilus proplayerektol mit is varnank ? Szervert nyernek ? Ne vicceljunk mar.

Apropo, a torony mire is jo ?
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nem tom minek vagytok igy raporogve erre, nagyon az elejen vagyunk a szervernek es mivel 4 bol 3 kontinensen tomegnyomor van, igy nagyjabol a belsozesekrol fog szolni a kovetkezo 1 honap, a tigrisek is megprobaljak szabilizalni a taglistat ahogy szerintem az Asg is fogja tenni. Teny, hogy a tigriseknek es az Asgnek van 150-200kozotti taglistaja ami kurvara nevetseges szamomra. Mi azert folyamatosan morzsolodunk, a hatter orszag mar majdnem 100%ban a mienk, innen mar csak a ket frontszakaszra kell majd fokuszalni.

Nem voltak meg nagy “armak”. Vagyis az Asgnek mar ketto is volt(lol) Mindkettonel egy 2 falus jatekost tamadtak es abbol is csak az egyik falvat. Bar nem neveznem nagy tamadasnak foleg amit nyujtottak. Amator szinten jatszanak a frontosaik. Bar ilyen fealka stilus proplayerektol mit is varnank ? Szervert nyernek ? Ne vicceljunk mar.

Apropo, a torony mire is jo ?
A templom torony? Hát ott van a harang és kolompol, há hogy nem tudod?
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
azért nektek is van tapasztalatotok ebbe. ugy halottam zik.

Hmm,elhiszem hogy 1 vérig sértett ember,ahol tud ott szúr bele a másikba..
Viszont indokold már ezen kijelentésed,mert szerintem sosem kértem pp-t farla,vagy épp nyúltam le más pp-jét.
Tényleg cuki ahogy próbálsz lejáratni,de hidd el,nem 1 szinten vagyunk,ezt 58-on is igazoltad,szóval felesleges.
 

darkdevil

Active Member
A reakció pontszáma
125
nem bantalak én téged. csak megnéztem a staton hogy az asg elen mindig kikaptatok. most meg ahol éred szarod őket. de legyen szép napod. lejaratni meg nem kell téged, azt megteszed te magadnak.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Hogy lightnal hogy van hogy nincs az mellékes a szerver szempontjából. Nem az asgvel van baj, hanem a fokolompossal aki miest valami faszsagot csinál ami vissza is hathat rá betorlesre szólítja fel a tagjait illetve a falvaik átadására az ellenfélnek. V46. V53. Mehet bármilyen jól a szekér, akar vegjatekba is kerülhetnek. De meg nem nyerik a szervert, mert miest egy jogos kritika éri ofelseget szetveri belülről a saját klanjat, jarjon az kirúgással vagy kilépéssel, teljesen mindegy. Csak az a kérdés, hogy mikor.

De félreértesz, én nem az ASG 0 nyerési esélyét vontam kétségbe, csupán érdekelt, hogy Lightnak unszimpátia vagy valami más táplálja az ASG elleni érzéseit.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Toljak a vedoket a korzetbe a tigrisek, kellett az a resz nekik nagyon, ezzel jo iranyba haladnak a gyozelem fele.

bar ahogy hallottam, annyira nem volt szimpatikus az egybeolvadas tobb huzojatekosnak, kerdes az mennyire nyelik ezt le, bar ehhez melytorok kell

Nem tudom kik a vezérek ottan mostan,de lesz dolguk jócskán. Kiváncsi vagyok képesek lesznek-e élni az előnnyel.
Szerintem nem :)
 

Anonimusz

Active Member
A reakció pontszáma
139
Sziasztok!

Csak mert rég jelentkeztem. :) Hoztam egy új elemzésfélét a világról.
térkép.jpg
klánok.jpg
TOP100.jpg
TOP25.jpg

Most hogy a mindenféle táblázat megvolt jöhet a szöveges rész. :) (TOP fosztás és gyűjtögetéssel továbbra se foglalkozok :p :) )

Kezdjük el a szokásos 44-es kontinenssel ahol változatlanul az ASG vezet, ugyanakkor az ACR és az AG klánok egybeolvadtak, így lehet hogy meg tudják dönteni az ASG hatalmát. Ehhez azonban rendületlen összetartás és okos külpolitika fog kelleni ugyanis az -AG- a világ közepétől kifele indulva "egy csíkban" van. Ennek a kontinak a sorsa kicsit képlékeny még de bízok az -AG- ben hogy képes lesz helyt állni az ASG-vel szemben.

Kicsit délebbre vándorolva eljutunk az 54-es kontinensre ahol az UNS uralkodik. Nekem úgy tűnik hogy a kisebb klánokkal hadakoznak leginkább és egyre jobban tömbösödnek. A WWE klán továbbra is jelen van nyugaton de sokat vesztett jelentőségéből a legutóbbi jelentkezésem óta úgyhogy már fel sem tüntettem a térképen, ettől függetlenül remélem képes lesz egy kis borsot törni a nagyok orra alá. Az UNS terjeszkedési iránya egyenlőre még homály fedi (számomra), de térképre ránézve szerintem észak felé fog vonulni ugyanis a keleti határon szinte szabályos egyenes a határvonal míg az északi határ hullámosabb.

Keletre vonulva elérkezünk az 55-ös kontinensre ahol az 1Cavú és a HELP klánok egyesüléséből létrejött a Tigris klán, de tegnap este átnevezték magukat New Ballance-re (NEW). Nevükkel ellentétben az egyensúly kissé felborult ugyanis ezzel a lépéssel egy teljes kontit és kb egy negyed kontinenst birtokolnak ezzel pedig a világ (látszólag) legerősebb klánjai lettek. Továbbá a harmadik klán az -A- klán ezzel végleg eltörpült illetve a folyamatos támadásoknak köszönhetően szinte teljesen felmorzsolódtak, de ettől függetlenül van vigaszuk is. :)
Hogy kicsit nőjön az önbizalmunk és a reménytelenségben is meglássuk a jót úgy fogtunk fel, hogy a két ellenségünk nem bírt velünk ezért egyesűltek ellenünk. :) (Természetesen tudjuk hogy nem miattunk történt ez.)
A másik pedig, hogy lett egy győztes háborúnk a Tigrisek (NEW) ellen.
győzelem.jpg

Északabbra tekintve megpillanthatjuk a 45-ös kontinenst, ahol a NEW illetve a VIP klánok néznek egymással farkasszemet. Nem ismerem egyik klán politikáját se, de figyelniük kell majd a nyugatról idekacsintó ASG klánokkal is ugyanis lehet hogy az ASG egyszerre több fronton is szeretne küzdeni (-AG- ellen és ezen a kontin is). Mindenesetre eléggé nagy előnye van a NEW klánoknak a VIP ellen úgyhogy őket mondanám esélyesebbnek. Ugyanakkor a VIP eddig is nagyon jó eredményt ért el, úgyhogy szerintem nem kell őket félteni. (Mivel ők a kisebbek ezért nekik drukkolok. :) )

Folyt köv....
 

Anonimusz

Active Member
A reakció pontszáma
139
Folytatás:
LET pontok (klán)
1 Kingdom of Asgardia2,15 Mil.
2 UNSTOPPABLES2,05 Mil.
3 New Balance1,81 Mil.

LEV pontok (klán)
1 UNSTOPPABLES 21,08 Mil.
2Nyerserő822.078
3 Anonymus673.913

LE pontok összesen (klánok)
1 UNSTOPPABLES2,58 Mil.
2 Kingdom of Asgardia2,56 Mil.
3 New Balance2,48 Mil.

LET pontok (egyéni)
1-PAMPALINI- -AG-382.639
2 yoniy ASG192.978
3 fealka ASG178.067

LEV pontok (egyéni)

Támogatóként legtöbb LE pont (egyéni)
1Úr bacsi3030 -AG-141.301
2 Bankana UNS-2135.797
3Stef78 -AG-129.646

LE pontok összesen (egyéni)

TOP3 (klán)
HelyezésKlánnévÖsszes pontTagokÁtlagpont játékosonkéntFalvakÁtlagpont falvanként
1 New1.284.9183932.9472505.140
2 UNS1.130.6384028.2662374.771
3 ASG961.2613825.2962623.669

TOP3 (egyéni)
HelyezésNévKlánPontFalvakÁtlagpont falvanként
1 yoniyASG103.054166441
2 GabrielVIP102.468176028
3 Barcsa MMUNS101.040205052

Végjáték:
Egyenlőre csak a NEW~ klán foglalt el fővárosi területet. Majd kiderül kik csatlakoznak még ehhez a törekvésükhöz illetve, hogy fognak-e még terjeszkedni a fővároson belül.
HelyezésKlánBefolyás Pontok
1New~40

Sajnos max 1000 karaktert enged ezért a végét egy külön hozzászólásként kellett megírnom.

Minden klánnak további jó játékot és minden játékosnak sikerekben gazdag csatákat kívánok!
Üdv: Anonimusz
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Klán ranglista
HelyezésKlánBefolyás Pontok
1New~60
2New+19


Befolyáspontokért versenyben szállt 1 másik New klán is.
Kezd kiéleződni a vereseny a 2 rivális közt.
Vajon a többi New mit szól ehhez? Hagyni fogják hogy lejátsszák egymással,avagy beolvadnak valamelyik már végjátékot játszó klánba?
Erre a választ csak Eklézsiás tudhatja,de pár hónapon belül kiderül. :p
 

Barcsa MM

Active Member
A reakció pontszáma
123
Klán ranglista
HelyezésKlánBefolyás Pontok
1New~60
2New+19


Befolyáspontokért versenyben szállt 1 másik New klán is.
Kezd kiéleződni a vereseny a 2 rivális közt.
Vajon a többi New mit szól ehhez? Hagyni fogják hogy lejátsszák egymással,avagy beolvadnak valamelyik már végjátékot játszó klánba?
Erre a választ csak Eklézsiás tudhatja,de pár hónapon belül kiderül. :p

@Széth Isten megidezlek
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Klán ranglista
HelyezésKlánBefolyás Pontok
1New~60
2New+19


Befolyáspontokért versenyben szállt 1 másik New klán is.
Kezd kiéleződni a vereseny a 2 rivális közt.
Vajon a többi New mit szól ehhez? Hagyni fogják hogy lejátsszák egymással,avagy beolvadnak valamelyik már végjátékot játszó klánba?
Erre a választ csak Eklézsiás tudhatja,de pár hónapon belül kiderül. :p
Miért ne gyűjthetnék a pontot több klannal is? Vagy lehet elfelejtetted, hogy 51en amíg létezett önállóan a klanotok alklannal együtt ti magatok is 2 külön helyre gyűjtögettétek a pontot?:D utána meg H3 kent már 3 felé a Hnak. Ahogy a 300 is 2 felé gyűjtötte és nekünk is 2 irányba ment. Abból a szempontból amúgy fail, hogy így nyilvánvalóvá vált nem céljuk egyelőre a befolyás pontokkal való győzelem, meg konkrétan egyelőre egyik klannak se, hiába lett lejjebb rakva a szükséges mennyiség. Mondjuk továbbra sem értem miért erőltette a központ ezt a retek végjátékot
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
A végjáték falvakat a térkép közepén Nem Vezetőségi kérésére hozták el.
Az hogy ennyire igyekszel lejáratni egy "új" klánt bóknak vesszük..

További sok sikert és jó harcokat a jelen lévőknek.
 
Fent