Elemzések

Deleted User - 1535017

Vendég
Barcsa sosem volt királyölő, ő max Varys szerencsétlenebb árnyékban meghúzódó ikerterstvére, akikben annyi a közös, hogy egyiknek sincs töke
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Ha kicsit követted ami 53mas világon volt,tudnád ironikus volt amit írtam.
Viszont Barcsa azért jött hogy Királyölő legyen,de Gergely megfosztotta a címtől.. :(
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Kíváncsi lennék kedves supp miért is törölt 1 senki számára semmi személyes sértés nem tartalmazó kommentem??
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Kíváncsi lennék kedves supp miért is törölt 1 senki számára semmi személyes sértés nem tartalmazó kommentem??

Azért töröltem, mert egy, a klánháborútól független külső platformot osztottál meg, amely ráadásul sehogy sem kapcsolódik a játékhoz:)
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Az teljesen mindegy, film részlet volt benne, amely szerintem sehogysem kapcsolódik a játékhoz. Az, hogy témába vágott, egy dolog:)
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Értem,ez esetben kérlek bannold az összes olyan játékos nevet amely kötődik 1 bizonyos filmhez,vagy egyéb játékhoz,mert az is mondhatni reklám 1 másik "külső plattform" részére.
Érdekes hogy ilyen zavar titeket,de máshol simán nézitek a youtube linkeket,s hagyjátok,az anyázásokról nem is beszélve..
Folytatást privátban elküldöm. :)
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Akkor hagyjuk így a fórumot, hátha olyan lesz, mint v53. Végül is nincs szükség a moderaciora sem, mert mindenki teljesen betartja a szabályokat. Értem.

Ha dolgozok az a baj, ha nem, akkor meg az a baj. Pont te mondtad nekem, hogy vegezzem a munkám, akkor most mi is a gond? :D

Ahol anyázás van, küld el nyugodtan, moderalom. Mostanság mindenki elfoglalt a csapatban, lehet elkerulte a figyelmünket valamelyik téma, ahol elszabadult a pokol.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Privátban írtam,mert én is kicsit felhúztam ezen magam,de ha kéred ott részletesebben is leírom.
Továbbá nem azt kértem hogy ilyenekben végezd,hanem mikor már személyes sértegetések mennek itt,akkor kellene beleavatkozni,s elejét venni.
Viszont úgy hiszem ilyenről szó sem volt.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
04. 02.
Táblázat.png
Fejlődés.png
Térkép.png

Nem írok hosszú mesét hozzá, mert a legtöbben úgyis jobban ismerik a részleteket, mint én.

Érdekesen alakul ez a világ, annak ellenére, hogy szinte mindenki félvállról vette az elején - vagy lehet, épp azért. Nem tudom, az ASG utódklánjai milyen viszonyban vannak egymással, de egyedül egyiküknek sincs túl nagy esélye a győzelemre, talán az tehetné érdekessé a dolgot, ha az -AG- szövetkezne/összeolvadna az EXoS-al és szakítanának az UNS-al, így újra 4 ténylegesen esélyes klán maradna. De tényleg nem tudom, mi folyik a színfalak mögött, úgyhogy inkább nem is próbálok jósolgatni, hiszen az más feladata...

Keleten megjelent a PX klán (már nem most, de ez a hátránya, ha havi 1x készítek ilyen elemzést :D), rájuk érdemes odafigyelnie a New-nek és VIP-nek, nehogy túl nagyon megerősödjenek, de úgy látom már el is kezdték őket ütögetni.

Illetve a végjáték is kezd relevánssá válni, úgyhogy bevágok ide egy ilyet:
Nagy csata.png

Végül pedig egy ilyet, mert már fél három van, amikor ezt írom...
ASG előtte utána.png
 

Deleted User - 1535017

Vendég
Az AG klán a Barcsa retiküljében hordozott pincsikutya.

Nem értem, hogy törődhet bele egy klán, hogy ennyire mellékszereplő legyen. Néha vakkanthatnak valamit, de amíg Barcsa hordozza őket a hóna alatt, addig csak egy “jajdearanyost” kaphatnak
 
Fent