Elemzések, jóslatok

Deleted User - 1530803

Vendég
Nem tudom mitől kéne jobban lennem, de amióta klánban játszom azóta folyton fáj a fejem, szóval nem vagyok jobban, de köszönöm az érdeklődésed, nagyon kedves vagy!
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Pedig a kedvedért kiléptem az [R]-ből. :rolleyes:
Na mindegy, azért jobbulást.

És, hogy legyen itt valami "elemzés" is:
Térkép.png
A táblázatot feleslegesnek tartom megcsinálni, mert nem frissül olyan gyorsan a TWStats, meg még biztos lesznek emberek, akik ki/belépnek valahonnan/valahova.
 

K.Roy

New Member
A reakció pontszáma
14
Namost mi van? Megint átrendeződik a térkép... vagy ez is az átverés része? :) nem várok választ csak úgy magamba kérdezem :)))
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Örömmel jelentem be, hogy MEGINT sikerült átvernünk mindenkit, de most már minden a régi. A következő átverésig szíves türelmüket kérjük, főgonoszaink még szervezik az átverés típusát és időpontját.
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Azért azt tisztázzuk, hogy alapvetően nem volt tervben olvadás valamint a Zetor és az R klánok külön érkeztek a világra. Az R akkori vezetősége egy 3-as nagy csatában gondolkozott, akárcsak a HOH-ból néhányan. Aztán itt jött a gond. Az R 23 fővel volt. Eközben a HOH-nak már volt 3 klánja és mint kiderült le MNT-zett a Zetorral sutyiban (amit megszegett tanacsjani akit elfelejtettek tájékoztatni minderről.) A Zetor az alfával közösen támadott minket folyamat, ebből kifolyólag köztük is dipo lehetett akkoriban, valamint az Őrzők Pacsi és Alfa szintén egy 3-as szövetség volt. Értem én hogy jó játékos állomány meg hányingeretek van az olvadásoktól, de azért annak a bizonyosnak is van vége. Úgygondolom nem elvárható, hogy 23 fővel küzdjünk 150 ellen, azaz egy kontival 3 konti ellen. A zetor fogyóban volt, a legkevésbé keltette tömegklán látszatát, így egyesültünk a világ ellen, így egy csapatként harcolunk tovább. :) És igen ha a létszámot nézem az a nagy helyzet még mindig kevesebben vagyunk bármelyik kihívónknál! :)

ui: Ha olyan világot szeretnétek ahol mindenki mindenki ellen játszik, nem kellene ész nélkül diplomáciázni és egyéb húzásokkal arra sarkalni az egyik esélyest, hogy reménytelen helyzetből egyenlítsen. Vagy ha ez a játék akkor viseljétek el azt is amikor visszanyal a fagyi. Mert mint fennt leírtam a 3 nagy klán közül nehéz lett volna megjósolni ki kerülhetett volna ki győztesen.
 

Deleted User - 1535358

Vendég
Sziasztok,

Szeretnék tisztázni pár dolgot. Egyáltalán nem terveztük az olvadást Zetorral. Amikor meg lett egyezve, hogy Hoh-Zetor-R küzdelem lesz akkor HoH 2 klánnal rendelkezett. Ahelyett, hogy végiggázoltak volna K55-ön, ahol R-el folyt volna a küzdelem, inkább bevették a kláncsaládba a Crown-t is ezzel megszerezve K55 nagy részét szinte nagyobb harcok nélkül. Az nem olvadás?

Ha Zetor és R között szövi lett volna csak és úgy megy neki HoH-nak az miben lett volna más? Mind a Zetor mind az R 1-1 klánnal indult. A tagok fogynak folyamatosan. Fel lett mérve a helyzet és hogy szinte harc nélkül diplomáciával veszi át K55-öt a HoH.

Szóval ha ez nem történik meg akkor valószínűleg mentek volna a klánharcok rendesen.
Így is megy jelenleg. Észak Dél ellen.

A 3 HoH-Őrzők már szövetségben áll ez a mai nap után tisztán látszik. Pacsi és Őrzők is, valószínűsítem HoH-val is. Szóval a harc jelenleg ott van és nincs eldöntve semmi. Jelenleg 31 tag áll szemben Északon a teljes világgal. Nem dipóval, lett megszerezve külön se K44 Zetor által és se K45 R által. Szerintem szép harc lesz ez.

Üdv,
Rembo(Bridgeburners egyik fele)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Bocsi, hogy beleugatok, de ez elméletben tök faszán mutat amit mondtok, de azt azért ne mondjátok, hogy a HOH, a Resi és a Zetor játékosállománya egy lapon említhető, mert ahogy ránéztem a taglistákra, közük nincs egymáshoz. Hiába vannak többen a HOH-ban. Durva hasonlat, de:

Ha egy felnőtt nem bír el 5 kisgyerekkel, akkor hoz maga mellé másik 4 felnőttet, és 5-en megverik az 5 gyereket, mert úgy fair, nem?
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Bocsi, hogy beleugatok, de ez elméletben tök faszán mutat amit mondtok, de azt azért ne mondjátok, hogy a HOH, a Resi és a Zetor játékosállománya egy lapon említhető, mert ahogy ránéztem a taglistákra, közük nincs egymáshoz. Hiába vannak többen a HOH-ban. Durva hasonlat, de:

Ha egy felnőtt nem bír el 5 kisgyerekkel, akkor hoz maga mellé másik 4 felnőttet, és 5-en megverik az 5 gyereket, mert úgy fair, nem?
Azért a Hoh-nál is vannak/voltak bőven felnőttek és nálunk is gyerekek :) ha érted mire célzok
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Én most nem neked akarok beszólni DJ, de az ilyen külsős megmondó emberek csak annyit látnak, hogy könnyű győzelmet akartunk így, pedig ez egyeltalán nem így van csak volt eszünk és gondolkodtunk. Csak nézz rá a térképre és nézd meg MÉG MINDIG nagyobb területet fed le a HOH, Őrzők, Pancserek trió... most képzeld el ha emellett még egymást is ütnénk a Respect-tel míg Loki barátunk büszkén toboroz és dipózik... Kié is lenne a könnyű győzelem ? Gondolkodjatok már egy picit :)
 

Deleted User - 1530803

Vendég
A lényeg ahogy Markó is mondta, hogy itt nincs semmiféle magyarázkodás!

Na de nem is fontos inkább megyek a könyvtárba és megnezem azt az ertelmezo szotarat mert biztos keverem valamivel!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Én most nem neked akarok beszólni DJ, de az ilyen külsős megmondó emberek csak annyit látnak, hogy könnyű győzelmet akartunk így, pedig ez egyeltalán nem így van csak volt eszünk és gondolkodtunk. Csak nézz rá a térképre és nézd meg MÉG MINDIG nagyobb területet fed le a HOH, Őrzők, Pancserek trió... most képzeld el ha emellett még egymást is ütnénk a Respect-tel míg Loki barátunk büszkén toboroz és dipózik... Kié is lenne a könnyű győzelem ? Gondolkodjatok már egy picit :)

És ezt csak és kizárólag olvadással lehetett megoldani, egy szövivel, és majd később ha úgy adódik lejátszuk dologgal nem, nemdebár? Ez a baj a mai KH-val, gondolkodás nélkül csak az olvadunk a megoldás mindenre (igen, sajnos én is voltam már a részese). Na mindegy, tőlem aztán azt csináltok amit akartok :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Hagyjátok,ebből nem lehet jól kijönni.
Ha egymást ütöttük volna a zetorral miközben a hoh diplomáciával egyre nagyobb területet szerez meg akkor a világ barmainak lettünk volna kikiáltva,mert nem vettük észre vagy nem tettünk ellene.
Ha mnt-t vagy szövit kötünk akkor ugyanazt mondanák mint most,ha meg a végjátékban maradt volna 5-6 tag a zetorban mi meg 15en akkor ugyanúgy szarházinak lennénk kikiáltva.
Nincs miért magyarázkodni. Akinek nem tetszik az megmutathatja hogy kell csinálni. Bár tudom az nem megy,meg ugye a másikat leszólni sokkal könnyebb :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
És ezt csak és kizárólag olvadással lehetett megoldani, egy szövivel, és majd később ha úgy adódik lejátszuk dologgal nem, nemdebár? Ez a baj a mai KH-val, gondolkodás nélkül csak az olvadunk a megoldás mindenre (igen, sajnos én is voltam már a részese). Na mindegy, tőlem aztán azt csináltok amit akartok :D

Volt gondolkodás.
Az olvadás ellenére is volt ellenségeskedés az elején, ha szövit vagy mnt-t kötünk garantálom,hogy 1-2 hét után egymásnak ugrott volna a két klán.
Igy szorosabb a kapcsolat a tagok közt,csakis igy tartható egyben ez a két gárda.
Puszi
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Bocsi, hogy beleugatok, de ez elméletben tök faszán mutat amit mondtok, de azt azért ne mondjátok, hogy a HOH, a Resi és a Zetor játékosállománya egy lapon említhető, mert ahogy ránéztem a taglistákra, közük nincs egymáshoz. Hiába vannak többen a HOH-ban. Durva hasonlat, de:

Ha egy felnőtt nem bír el 5 kisgyerekkel, akkor hoz maga mellé másik 4 felnőttet, és 5-en megverik az 5 gyereket, mert úgy fair, nem?
Ez most irdatlan nagy hülyeség , nem mindegy hogy 5-6 tapasztalt játékosnak kell harcolnia vagy 10-15 aktívabb de közepes játékosnak , az 5-6 fiok kimerül mígy egy ugyanakkora fronton 10-15 kényelmesen elvan
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ez most irdatlan nagy hülyeség , nem mindegy hogy 5-6 tapasztalt játékosnak kell harcolnia vagy 10-15 aktívabb de közepes játékosnak , az 5-6 fiok kimerül mígy egy ugyanakkora fronton 10-15 kényelmesen elvan

Te tudod. És akkora hatalmas elfáradás lett belőle, hogy szövetségesként már nem is férnek el, csak és kizárólag egy klánban tudnak pihentebbek maradni :) Még jó, hogy volt ez az opció! De ha így van, ahogy mondod, akkor még mindig toborozni kellene, hisz az elmondások alapján még mindig sokkal többen vannak, a 40 alatti a 100 fölötti ellen még mindig elfárad, nem?
 
Fent