Elemzések, jóslatok

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Január 20:
Ahogy Bills is írta eggyel fentebb, nem is nagyon van értelme szétválasztani a HOH-ot a Crown-tól, úgyhogy mostantól egyben lesznek.
Top.png
Farm.png
Térkép.png
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Háborús statok tegnapról:
Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
ZeTor*: 14
~HFS~: 0
Különbség: 14
chart

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
HOH: 8
~RB~: 1
Különbség: 7
chart
Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
HOH: 9
Légió: 2
Különbség: 7
chart
Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
HOH: 12
=LME=: 0
Különbség: 12
chart

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
[R]: 26
Őrzők: 5
Különbség: 21
chart
Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
[R]: 13
ALFA: 1
Különbség: 12
chart
 

K.Roy

New Member
A reakció pontszáma
14
Ha van esze a Zetornak meg a Respectnek akkor békén hagyják egymást és zsá délnek mert ha nem úgy a HOH hatalmas fölénybe kerülhet. Ha nem tévedek a Zetorban úgyis sok ex respectes tag van szóval biztos meg tudnak egyezni utána meg eklézsiás vagy hogy hívták megmondóember által felvázolt technikai klán is létrejöhet köztük. Szívesen! ;)
Azt mindenki tudta hogy a zetor meg a respect ugyanaz :)
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Január 23:

Top klánok.png
Farmolás.png
Térkép.png
 

Dzsoni Sosa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
296
Kamu ez a térkép....Amit én tettem be a csevegőbe,az a hiteles és az tükrözi a világ jelenlegi állását.
#nem
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
És direkt csak azért R a klán neve és nem zetor, mert akkor bejönne a "jóslatom" . :)))
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Január 24:
A farmolást mostantól nem számolom újra, mivel egyre kevesebb barbár van, legfeljebb 1-2 embernyit szokott változni. Majd, ha valami nagyobb változás történik esetleg, akkor újra jöhet. Illetve a FE-t újra külön veszem a HOH-tól, viszont az Őrzőket és a PACSI-t összevontam. Ha esetleg bármi ellenvetés van, értesítsétek a titkárnőmet.
Top.png
Térkép.png
Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
[R]: 29
HOH: 5
Különbség: 24
chart
Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
[R]: 14
ALFA: 2
Különbség: 12
chart
Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
[R]: 6
FE: 0
Különbség: 6
chart

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
HOH: 21
Légió: 0
Különbség: 21
chart

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
HOH: 61
FE: 0
Különbség: 61
chart
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Pedig te R-es vagy, kellett tudjad, már utaltam rá pár héttel ezelőtt, így pedig egy nulla lett ez a szerver, utálom az ilyen egyesülős győzelmeket :(
Hát én tényleg nem tudtam. :D
Az egyesülős győzelem meg inkább az lenne, ha a HOH is csatlakozna hozzánk, most még van esélyük fordítani szerintem.
 

K.Roy

New Member
A reakció pontszáma
14
Akkor lenne esély ha dél is összefogna teljesen, de az meg milyen már hogy nem háborúzunk a klánháború nevű játákban? gyávaságnak tartom hogy 2 nagy klán nem megy egymásnak hanem kirakja kicsiket és a nagyok egyesülnek. Kár ezért a szerverért, jó kis classic világ lett volna ha zetor ésaz R vezetőség nem rontja el :( gratulálok nekik, lehet foglalni a falukat sorba egymás után.
UI: jól látom hogy te nem örülsz a dolognak?
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Akárhogy nézem a statot a különvett statban volt 15+20 tag, egyesülve van 35, nálam 15+20 is 35 szóval milyen kicsiket raktak ki? :OASD

Mellesleg dél is szövetkezhetne, csak a mennyiség meg a minőség közt van különbség az a helyzet.. De ez már alapvetően is a szövetkezésük előtt meg volt, mert a hoh olyan tömegklán feelinget sugároz, vagyis nekem a statokból meg a számokból végig ez jött le.. Persze van benne pár jó játékos nem azt mondom, hogy nem..
 

K.Roy

New Member
A reakció pontszáma
14
Akárhogy nézem a statot a különvett statban volt 15+20 tag, egyesülve van 35, nálam 15+20 is 35 szóval milyen kicsiket raktak ki? :OASD

Mellesleg dél is szövetkezhetne, csak a mennyiség meg a minőség közt van különbség az a helyzet..
Aki R-es volt és most zetor :) antoan, fox, barbi, lightrex... ha lesz hely a nagy klánban akinek több pontja lesz és még játszik visszamehet. :)
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Aki R-es volt és most zetor :) antoan, fox, barbi, lightrex... ha lesz hely a nagy klánban akinek több pontja lesz és még játszik visszamehet. :)
Na, de ilyen erővel szegény 29 HOH tag, akiknek csak a a 2-es számú klánban jutott hely.

Én szívesen harcoltam volna a ZeTor* ellen is (még, ha közöm sem volt ahhoz a fronthoz :D), de tudtommal épp amiatt egyesültünk , mert a HOH lassan az egész déli részt megszerezte, vagy "biztosította", tehát amíg mi harcolunk, ők kétszeres túlerőben jöttek volna arra, akire akartak, végül szintén ott kötöttünk volna ki, hogy szövetkezni kell, vagy a HOH lesz a nevető harmadik.
 
Fent