Elemzések, jóslatok

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
nem is, mert egy jó kis meccs lett volna ha nem csak északdél háború van hanem kelet-nyugat is :)
Aha. Szóval ti miért is nem üzentetek hadat a HOH-nak? Vagy csak addig lett volna izgalmas meccs, amíg az ellenfelek ütik egymást? :)
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Február 7:
Top.png
Térkép.png

Igazatok van abban, hogy felesleges hülyeségekről vitázni, részemről le is zártam. Az előző térképhez képest elég nagy változás történt, főleg a nyugati fronton, de a keletin is. A szerver sorsa mostantól számomra sem kérdéses, legfeljebb idő függvényében. Úgyhogy bár egy kicsit talán gyakrabban lesz stat, mint idáig, de nem napi rendszerességgel, mint az első 1-2 hónapban.
 

DeletedUser19943

Vendég
nem nagyon akartam ide írni, de gondoltam, miért ne mondhatnám el a véleményemet én is!?
ez a világ egy focibajnokságra emlékeztet, ahol a bajnokság megkezdése után a 2 legerősebb csapat úgy döntött, h a kettőből csinálnak egyet, persze a felszerelést, nem dobják a kukába, hanem használják mindet!
nincs ezzel baj!
ami érdekessé teszi a szitut, h a legtöbb csapat 11 játékosból áll és, ha az egyiknek ki kell menni wc-re, addig a többiek 10-en folytatják. vagy 9-en, esetleg 8-an. amikor visszajönnek a wc-ről, látják, h a mezük eltűnt, a "szupercsapat" használja.
hogyan történhetett meg ez, kérdezhetitek, joggal!
nos, mert a "szupercsapat" csak látszólag áll 11 játékosból, de valójában 33-an vannak. így, ha vmelyikük megéhezik, rögtön beugrik a helyére a tartalék!
tudom, tudom ez nem illegális (sajnos) de felvet egy kérdést!
ez a bajnokság a "dicsőségről" szól! nem anyagi javakról, hanem a győzelem öröméről!
kérdezem én mély tisztelettel, KI ZSEBELI BE A "DICSŐSÉGET"?
a fiók eredeti tulaja? lehet nem is volt bent a pályán csak 5 percet!
esetleg a névtelen kulik? azt meg nem tudja senki, h kik ők! nem, nem most, hanem később, amikor a bajnokság eredményét nézegeti vki.
érdekes lenne egy olyan bajnokság, ahol a 11 focista, tényleg TIZENEGY!
ne értsetek félre, tisztában vagyok vele, h rengeteg jó képességű játékos van a "szupercsapatban", (persze láthatunk amatőröket is, had ne mondjak neveket! :D) de vajon, h bírnák a terhelést, ha nem lenne csere?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.185
Érdekes az okfejtésed, én az ilyesmit a mai napig nem tudom megérteni. Nyilván, a szabályok lehetőséget adnak rá, de mégis... De gondolom ez csak az én hülyeségem.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Megígértem (magamnak), hogy nem megyek bele megint értelmetlen vitákba, de ez nem tűnik értelmetlennek.
Teljesen megértem a duál-triál fiókok miatti problémádat, én is játszottam már "emberhátrányban" (mondjuk nekem személy szerint most sincs duálom), de (sajnos, vagy nem sajnos) ez egy lehetőség, amivel bárki élhet. Más lenne a helyzet, ha az egyik csapat illegális scriptekkel jutna előnyhöz, de a duálosodás nincs tiltva, úgyhogy "hülyék lennénk" 33 helyett 11 emberrel indulni, ha egyszer úgy is lehet - mi a garancia arra, hogy az ellenfél nem indul háromszoros túlerőben? Arról nem tehetünk, hogy az ellenfél 11 fős csapattal indult 33 fős helyett (habár az igazat megvallva a túloldalon is vannak/voltak ám duál fiókok).

A legjobb lenne, ha eltörölnék a duálosodás lehetőségét (akár csak 1-1 ilyen "retro" szerveren). Persze ott vannak azok is, akik a duálosodás eredeti lényege miatt keresnek társat: mert nincs idejük arra, hogy tanulás/munka/nyaralás mellett napi 25 órában a bejövőket nézzék. Nyilván régen is meg lehetett oldani az ilyet fiók-helyettesítéssel, de tény, hogy kényelmesebb, ha ketten visznek egy fiókot, minthogy napi szinten rakják egymásra. Nem megoldhatatlan most sem, de amíg van ilyen lehetőség, addig nem várhatjuk el, hogy ne használják. Illetve, talán... Beszéljük meg, hogy a következő szerveren minden fiókban egy-egy játékos ül, aztán majd fikázzuk azt, aki elsőként megszegi. :D
 

DeletedUser19943

Vendég
Megígértem (magamnak), hogy nem megyek bele megint értelmetlen vitákba, de ez nem tűnik értelmetlennek.
Teljesen megértem a duál-triál fiókok miatti problémádat, én is játszottam már "emberhátrányban" (mondjuk nekem személy szerint most sincs duálom), de (sajnos, vagy nem sajnos) ez egy lehetőség, amivel bárki élhet. Más lenne a helyzet, ha az egyik csapat illegális scriptekkel jutna előnyhöz, de a duálosodás nincs tiltva, úgyhogy "hülyék lennénk" 33 helyett 11 emberrel indulni, ha egyszer úgy is lehet - mi a garancia arra, hogy az ellenfél nem indul háromszoros túlerőben? Arról nem tehetünk, hogy az ellenfél 11 fős csapattal indult 33 fős helyett (habár az igazat megvallva a túloldalon is vannak/voltak ám duál fiókok).

A legjobb lenne, ha eltörölnék a duálosodás lehetőségét (akár csak 1-1 ilyen "retro" szerveren). Persze ott vannak azok is, akik a duálosodás eredeti lényege miatt keresnek társat: mert nincs idejük arra, hogy tanulás/munka/nyaralás mellett napi 25 órában a bejövőket nézzék. Nyilván régen is meg lehetett oldani az ilyet fiók-helyettesítéssel, de tény, hogy kényelmesebb, ha ketten visznek egy fiókot, minthogy napi szinten rakják egymásra. Nem megoldhatatlan most sem, de amíg van ilyen lehetőség, addig nem várhatjuk el, hogy ne használják. Illetve, talán... Beszéljük meg, hogy a következő szerveren minden fiókban egy-egy játékos ül, aztán majd fikázzuk azt, aki elsőként megszegi. :D


nem értetted meg, amit írtam, poént elmagyarázni meg butaság.
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Igazatok van bekell tiltatni a dual es trial fiokokat is, ha ezaltal hatranyba kerultok, valamint a diplomacia es egyesules is szabalyellenes. :)) Sracok keressetek egy vilagot ahol ezek a szabalyok ervenyesek, vagy keressetek egy jatekot es jatszatok azzal. Az a nektek valo, lehet meg sikerelmenyetek is lesz, ez szemlatomast nem.
 

DeletedUser19943

Vendég
Igazatok van bekell tiltatni a dual es trial fiokokat is, ha ezaltal hatranyba kerultok, valamint a diplomacia es egyesules is szabalyellenes. :)) Sracok keressetek egy vilagot ahol ezek a szabalyok ervenyesek, vagy keressetek egy jatekot es jatszatok azzal. Az a nektek valo, lehet meg sikerelmenyetek is lesz, ez szemlatomast nem.
nekem így is szokott lenni, legfeljebb nem nyerem meg a szervert. nekem már az is élmény, amikor megszívatom a "nagyokat"! nem motivál, h kapjak 100 pp-t a győzelemért! :) pontosan addig JÁTSZOK, amíg élvezem.
 
Fent