Elemzések, jóslatok

Deleted User - 1530803

Vendég
Ész érvet nem tud felhozni egyből serteget, most megfogtad sancho. Végezd ki!
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Nem amiatt, mert hátrányba kerülünk, mert ha aktívan játszok, általába a dujáltrijál accoknál is aktívabb vagyok. Engem maga az elve zavar a dolognak, de mindegy, ez az én személyes problémám :)

Én másképp látom. Bár ezen a világon pont egyedül vagyok az accban, de szerintem az, hogy lehet dual vagy trial fiókod, ponthogy szolgálja az egyenlő esélyeket, hiszen ha belegondolsz van aki játszani szeretne de 2 munkahelyen dolgozik vagy a család feleség férj miatt nem tud éjszakázni, míg van aki mondjuk egyetemista és éjjel nappal online tud lenni. Mivel mindenkinek lehet dualja trialja, mindenkinek megvan az esélye egy 0-24es fiók létrehozására. Az, hogy van aki nem kíván élni a lehetőségével az egyéni döntése.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Én másképp látom. Bár ezen a világon pont egyedül vagyok az accban, de szerintem az, hogy lehet dual vagy trial fiókod, ponthogy szolgálja az egyenlő esélyeket, hiszen ha belegondolsz van aki játszani szeretne de 2 munkahelyen dolgozik vagy a család feleség férj miatt nem tud éjszakázni, míg van aki mondjuk egyetemista és éjjel nappal online tud lenni. Mivel mindenkinek lehet dualja trialja, mindenkinek megvan az esélye egy 0-24es fiók létrehozására. Az, hogy van aki nem kíván élni a lehetőségével az egyéni döntése.

Ez oké, de az én szememben azért van egy account, hogy abba egy emberke legyen. Ha kevesebb az ideje, akkor is tud játszani, a peremen. Vagy védőt gyártani. Vagy akármi. De attól, ha valakinek nincsen ideje, akkor ha 3-an lesznek a fiókba, az illetőnek ugyanúgy nincsen ideje, csak már többen vannak :D De mondtam, ez az én véleményem a dologról, nem kell, hogy bárki rosszul érezze magát emiatt.
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Ez oké, de az én szememben azért van egy account, hogy abba egy emberke legyen. Ha kevesebb az ideje, akkor is tud játszani, a peremen. Vagy védőt gyártani. Vagy akármi. De attól, ha valakinek nincsen ideje, akkor ha 3-an lesznek a fiókba, az illetőnek ugyanúgy nincsen ideje, csak már többen vannak :D De mondtam, ez az én véleményem a dologról, nem kell, hogy bárki rosszul érezze magát emiatt.

Ja tudom, hogy te nem fricskának szántad, de szerintem mi mindig megtaláltuk egymás közt azt a kulturált hangnemet, hogy reflektáljak rád az érveimmel :D
 

DeletedUser19943

Vendég
Hát te nem mondhattad azt, hiszen én azt mondtam, de én nem azt mondtam, amit te mondtál, hiszen nem értettem meg, amit mondtál. :thinking_face:

ez elég gyenge mismásolás, de elengedem ezt a részt! meg sem próbálom elmagyarázni egy vaknak, h virrad!
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Szóval összegezzük:

1. Sancho beszél valamit a focimeccsekről.

2. Én abban a hitben, hogy ő a duálfiókokról írt, javaslok egy szervert anélkül.

3. Sancho azt mondja, hogy rosszul értettem, ő nem erről írt. Oké.

4. Valaki helyesli Sancho ötletét. (Szóval mégis arról írt?)

5. Én szólok, hogy Sancho nem is arról írt, hanem valami másról. (Amit nem sikerült megértenem. :()

6. Sancho újra elmondja, hogy nem értettem meg, amit írt. (Szóval azt sem értettem meg, hogy nem értettem meg?)

7. Leírom ezt az ellentmondást.

8. Már megint hülye vagyok.

a'ight, úgy látszik ez sem egy olyan szintű beszélgetés, amibe érdemes volt belemenni
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Szóval összegezzük:

1. Sancho beszél valamit a focimeccsekről.

2. Én abban a hitben, hogy ő a duálfiókokról írt, javaslok egy szervert anélkül.

3. Sancho azt mondja, hogy rosszul értettem, ő nem erről írt. Oké.

4. Valaki helyesli Sancho ötletét. (Szóval mégis arról írt?)

5. Én szólok, hogy Sancho nem is arról írt, hanem valami másról. (Amit nem sikerült megértenem. :()

6. Sancho újra elmondja, hogy nem értettem meg, amit írt. (Szóval azt sem értettem meg, hogy nem értettem meg?)

7. Leírom ezt az ellentmondást.

8. Már megint hülye vagyok.

a'ight, úgy látszik ez sem egy olyan szintű beszélgetés, amibe érdemes volt belemenni

Themannel vitázni nem érdemes, magát veri az érveivel ne aggódj, de elvileg ő a legjobb benne!! :oops: o_O
 
Fent