Egyéb kérdések a v13-ról

DeletedUser11266

Vendég
Ez akkor lenne helytálló ha tudnánk,hogy milyen nick-el vagy v13-on.Enélkül csak sima sablonrizsa.
 

DeletedUser

Vendég
Altmann

valszeg nem 1ember visz 1accot,tehát 24-ben aktív és így kellemetlen éjszaka kb nem is lehet...ezt majd 1jó csapat verheti keresztbe,vagy önmaguk..;) 1hónap múlva sem fogja őket letámadni 1átlagos klán..túl nagy veszteség lenne az elején.../1hónap múlva is bőven a ynersiért megy még a verseny.,,de ezt te is tudod/

amúgy meg jól csinálják és ebben szerintem nincs vita.....nem is szabad őket bántani szóban sem..ezt így kell csinálni,ha fanatikus vagy:)
 

DeletedUser

Vendég
Igazad van Red.
De addig jó mig nem tudják az itteni nevemet. ;) Egyáltalán van itteni nevem?? :)
De ha lenne is akkor is csak főproba, mert én is a nyaralók táborát erősítem. :)
Az én belépőm összel lesz amikor a fél V13-nak becsengetnek. :)
Nos akkor az igazi ha megy a suli. :)
Mert délelőtt nem véd meg senkit sem az éjszakai bonusz. :D
 

DeletedUser

Vendég
de hülye vagy Full:p /jó indulatból/
+akkor a szélére rakott regelők is gyenge farmolók lesznek:)
 

DeletedUser

Vendég
:D
És arról ne is beszéljünk, hogy a sürüjében lévő társak napi egy szeretett csomagja majd sokat lendit az ismerté vállás rögös útján. :D
 

DeletedUser

Vendég
ááá nem szabad ilyen bűnt elkövetni...tessék csak éjszakázni:D

szólj a fejlesztőknek,hogy neked dupla pf-ért negyedelés legyen,mert ömleni fog a nyersi:)
 

DeletedUser

Vendég
Természetesen a játék menet feszessége nem lesz lazább egy jól cimzet nyersanyagos csomag jövetele után sem.
Ez nem lenne tisztességes a többiekkel szemben. :)
És hogy sok előnyöm se legyen belőle csak KL-re költöm majd becs szó. :D
 

DeletedUser

Vendég
Igazad van Red.
De addig jó mig nem tudják az itteni nevemet. ;) Egyáltalán van itteni nevem?? :)
De ha lenne is akkor is csak főproba, mert én is a nyaralók táborát erősítem. :)
Az én belépőm összel lesz amikor a fél V13-nak becsengetnek. :)
Nos akkor az igazi ha megy a suli. :)
Mert délelőtt nem véd meg senkit sem az éjszakai bonusz. :D

akkor meg miért vered itt a nyálad haversrác? majd akkor gyere vissza ide kottát írni, ha fel tudsz mutatni valamit. nekem is nagy szám van, de emellett én ott vagyok abban a "húdegigamega" top20ban, még akkor is, ha egyéb okok miatt csak félgőzzel tudom csinálni (de nem magyarázkodni vagyok itt, hanem téged számon kérni) szóval tipli van, várunk vissza az eredményeddel (és nem az érdekel, hogy V32121-en a top 20ban voltál 42 nap után 5 percig, hanem a (jövőbeli) V13mas vagy neagyjisten V14es eredményed). Mielőbbi viszlát
 

DeletedUser

Vendég
Altmann

valszeg nem 1ember visz 1accot,tehát 24-ben aktív és így kellemetlen éjszaka kb nem is lehet...ezt majd 1jó csapat verheti keresztbe,vagy önmaguk..;) 1hónap múlva sem fogja őket letámadni 1átlagos klán..túl nagy veszteség lenne az elején.../1hónap múlva is bőven a ynersiért megy még a verseny.,,de ezt te is tudod/

amúgy meg jól csinálják és ebben szerintem nincs vita.....nem is szabad őket bántani szóban sem..ezt így kell csinálni,ha fanatikus vagy:)

jó, az egy hónap lehet tényleg egy kicsit rövid időtáv volt. mindenesetre nem a "nagyokat" akartam leszólni, ha nem lett volna balesete a nepáli haveromnak, én se egyedül gürcölnék itt.
 
Fent