Egyéb kérdések a v13-ról

DeletedUser11266

Vendég
Ohohóó a nagy duma:D
Elméletileg ismersz,és még is folyton bepróbálkozol:)
 

DeletedUser3242

Vendég
elméletileg ismersz mégis folyton hülyeségeket hordasz össze rólam, ennyi :)
 

DeletedUser11266

Vendég
Ez attól függ,hogy a jónéhány patkányhúzásod közül melyikre gondolsz:)
 

DeletedUser

Vendég
amit te írsz annak is hatalmas fenék kell..... tehát nincs mire hivatkoznod... hogy mennyit..még 1et sem,de nem is írtam,hogy már volt.... De nekem van esélyem..hát neked? ja saját accról van szó és nem himi-humi átvétel

unalmas élet kell a starthoz is.... ez TÉNY..vagy 1reggeli ima által 1gész nap farmol a sereg...


Nos kár hogy nem ismersz, mert nekem soha sem volt át vett accom se himi-humi.
Max én adtam át.
Ha a V9-en lévő Giga vagy akkor maradjunk ennyibe, ha nem akkor még itt leszek neked . :)
 

DeletedUser

Vendég
Igen,most épp nem hazudik.

V9-en kétszer is befoglalt az elején.
Tehette mert nem ismertük.Ezért nem kell favorizálni,hisz oly fiatal csillag még:)

Frost-nekem sokmindenben példaértékű és egyes dolgokba meg nem. :)
Az én favoritom Vigyori! :)
Meg persze a TERROR. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
nem tom ki van v9-en,de a saját világaimon nem Giga a nevem... az eredti az volt,de változtattam rajta bizonyos okok miatt.

himi-humi=nem rád kivetítve,csak manapság 2dolog van a közhiedelemben...láma/mert ugye a sok profi +engedheti magának a használatát...pöcsfejek:)/ és a kuss,mert nem te regeltél és toltad fel az accot x nagyságra:)
 

DeletedUser

Vendég
Hát az én nevem is csak 2 hónapja sem az, hogy Full Moon, de sajna így dopta a gép. :)
Én egyik világon sem leszek győztes, max ha 4x4 világot csinálnak a kedvemért. :D
 

DeletedUser

Vendég
Érdekes irományok :)
Nap mint nap szembesülni az emberi irigységgel és negativizmussal...

Eszünk ágában sem volt még felezgetni semmit prémiumért. Nincs itt az ideje, ráadásul lassú szerver, nem sietünk sehova. :)
Tipp a kétkedőknek: Talán ki kellene próbálni egyszer az aktív farmolást, az ésszerű építkezést, és seregképzést, és akkor végre lenne elég ellenfelünk is ;)
 

DeletedUser

Vendég
Érdekes irományok :)
Nap mint nap szembesülni az emberi irigységgel és negativizmussal...

Eszünk ágában sem volt még felezgetni semmit prémiumért. Nincs itt az ideje, ráadásul lassú szerver, nem sietünk sehova. :)
Tipp a kétkedőknek: Talán ki kellene próbálni egyszer az aktív farmolást, az ésszerű építkezést, és seregképzést, és akkor végre lenne elég ellenfelünk is ;)


ez igy van :cool:
 

DeletedUser

Vendég
Na a START kezd felkúszni a LET listán.
És Titkos a "pf függő" úgy látszik az ellenség védelmét is felezgeti, vagy a seregeit duplázza mert az első helyen végezte a napot. :rolleyes:
Gondolom erre is van frappáns magyarátat. :D
 

DeletedUser

Vendég
nyugodtan észrevehetnétek már magatokat srácok. attól még hogy én 4 hónapig bírtam itt, én 5 hónapig ott, nekem ennyi a LET-em, nekem annyi - kit érdekel? itt bárkinek lehet bármekkora előnye, ha egy rossz éjszaka marad otthon a serege és valaki meglátogatja. Ha valaki nem dominálja legalább a 9x9ét, az rohadtul számíthat kellemetlen meglepetésekre, éjszakai bónusz ide vagy oda. És ha valaki normálisan és ÉSSZEL játszik, lehet bármekkora kocka farmer mellette, simán ki lehet pucolni - és az ilyen időkben egyenlő a végzettel (kivéve persze, ha van egy rendes klánod aki tartja a seggét). Majd 1 hónap múlva lesz ennek a szövegnek igazán érvénye - már ha megéritek V13on.
 

DeletedUser11352

Vendég
Amúgy Sacro- Bottle te is nyomod rendesen a felére csökkentést! :) Mert játszol 3 napja és már benne vagy a top 5-be! :D érdekes
Ha azzal jönnél játék tudás, az nem jó mentség! :D :D Titkos Társ, FrostRaven, Teaskanna, Gremlina nagy Pf harcosok! Ebből élnek szerintem anélkül nem lennének sehol! :D Biztos jól játszanak de akkor is kérem szépen. Elismerem ForstRaven egy veteran Meg SpiritAngel is de a többi???


Te egy kegyetlen nagy birka vagy bazz................. v10-en volt először ilyen lehetőség, hogy felezel.Sacro v2-n és a v7-en is élvonalbeli játékos volt.Frost, a v8-9-en volt 1. helyezett.
Ha produktumjuk nélkül járatnád a pofád, még talán adnék is neked egyet, de így csak süt rólad hogy egy félkegyelmű vagy.Na szercsi -puszcsi!
 

DeletedUser

Vendég
fleznek mint állat de a felezésnek sok értelme nem lesz 10+ falunál:)ja de akkor már ezek a felezök mind v14-en lesznek:)ök a játék elejét szeretik és ezzen nincs is gond...
 

DeletedUser

Vendég
Na te már csak tudod ki mennyit felezget!
Itt mindenki olyan komolyan ismeri az élharcosokat, hogy lassan a tömeg klánok a 15-20 fős igazi klánok möké szorulnak. ;)
 

DeletedUser

Vendég
nyugodtan észrevehetnétek már magatokat srácok. attól még hogy én 4 hónapig bírtam itt, én 5 hónapig ott, nekem ennyi a LET-em, nekem annyi - kit érdekel? itt bárkinek lehet bármekkora előnye, ha egy rossz éjszaka marad otthon a serege és valaki meglátogatja. Ha valaki nem dominálja legalább a 9x9ét, az rohadtul számíthat kellemetlen meglepetésekre, éjszakai bónusz ide vagy oda. És ha valaki normálisan és ÉSSZEL játszik, lehet bármekkora kocka farmer mellette, simán ki lehet pucolni - és az ilyen időkben egyenlő a végzettel (kivéve persze, ha van egy rendes klánod aki tartja a seggét). Majd 1 hónap múlva lesz ennek a szövegnek igazán érvénye - már ha megéritek V13on.

Kedves Altman !
Mi a 15x15-be szoktunk dominálni és kontinensben gondolkodunk. Mivel éjjel nappal játszunk ezért max a support lephet meg. Na látod ez volt a varázsige és elkotyogtam magam......
Az ész játék meg nem zárja ki, hogy hadvezérként farmerkedjünk vagy farmerként hadvezérkedjünk!
És a végére: Mi megéljük az egy hónapot a kérdés, hogy te birni fogod e az íramot amit az első 10-20 diktál, mert ősszel visszatérnek a nyaralásból feltöltödött távol lévők, akik még komolyabb tempot fognak nyomni! ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent