Egyéb kérdések a v13-ról

DeletedUser11266

Vendég
Nos v2-őn anno pf.nélkül nyomtam.
Kb 250 falum volt.Ezek karbantartására eleve ráment fél napom.1500 támadás volt a legtöbb amit egyszerre kaptam.
10 A/4-es lett tele a szinte átláthatatlan irka-firkákkal.
Ott kellett lenni 24 órát.
Támadások elnevezése nuku.ha kiszúrtál egy újat,akkor meg lehetett számolgatni,hogy ugyan mi jön...
Mindezen bénázást csak azért mert hű de játékértnemfizetekmacsomen-nek képzeltem magam:)
Mazohizmus pf.nélkül játszani....és nekem ne jöjjön senki azzal,hogy diák,munkanélküli,kisnyugdíjas,minimálbéres,ötgyerekes!
1000 Ft nem tétel...annyira meg főleg nem,hogy ha valakinek még sincs,akkor azt fikázza akinek van.
 

DeletedUser

Vendég
Igazad van ! Aki akar használ pf-et , aki nem akar nem használ . Egyébként az elején nem sokat jelent , mert a nyersid nem több hiába a pf .
 

DeletedUser

Vendég
Aktivitast nem tudsz PF el potolni.
A PF elonyeit viszont csak a nagyon aktivak tudjak potolni,sot 300 falu felett mar keptelenseg.
Igy en azt mondom a PF et hasznalok mindig elonyben lesznek,barmit mond a masik fel.
A felezest premium pontokert igazsagtalannak tartom.
Igaz hogy csak az tud felezni akinek van ra nyers,de ahol penzert lehet elonyoket venni(mert ez mar az) ott ne beszeljunk jatekrol.
Ha sokan fogjak hasznalni ezt a lehetoseget,akkor megerjuk majd azt is ,hogy 20 premert megduplazodik a nyersed.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6772

Vendég
ha már itt tartunk,akkor nem csinálnának olyat esetleg hogy mondjuk 10pf 1 nemes? v4en nagyon jól jönne például egy ilyen:D
 

DeletedUser

Vendég
akkor elötted végeztem a nem veszek pf-t versenyben...olyan 700.falunál adtam fel a pf nélküli játékot...már enm láttam át mik jönnek vissza a nemesek + Tseregek 1-1nagyobb akcionál:)
 

DeletedUser

Vendég
Nos v2-őn anno pf.nélkül nyomtam.
Kb 250 falum volt.Ezek karbantartására eleve ráment fél napom.1500 támadás volt a legtöbb amit egyszerre kaptam.
10 A/4-es lett tele a szinte átláthatatlan irka-firkákkal.
Ott kellett lenni 24 órát.
Támadások elnevezése nuku.ha kiszúrtál egy újat,akkor meg lehetett számolgatni,hogy ugyan mi jön...
Mindezen bénázást csak azért mert hű de játékértnemfizetekmacsomen-nek képzeltem magam:)
Mazohizmus pf.nélkül játszani....és nekem ne jöjjön senki azzal,hogy diák,munkanélküli,kisnyugdíjas,minimálbéres,ötgyerekes!
1000 Ft nem tétel...annyira meg főleg nem,hogy ha valakinek még sincs,akkor azt fikázza akinek van.

Hát ez igaz, én is így gondolom, igaz komoly fenntartásokkal,nehogy megint elszálljon az arcod :D
a PF-ről meg annyit. hogy nekem 2 perc az összes kiképzést lerendezni, az összes falucsoportból ,szóval aki azt mondja PF az lényegtelen,az majd rájön ha a fél napját itt kell eltöltenie ,vagy ha megindulnak a kardok :D

ha már itt tartunk,akkor nem csinálnának olyat esetleg hogy mondjuk 10pf 1 nemes? v4en nagyon jól jönne például egy ilyen:D

v7-en is :D
Rátolnám a fél fizumat :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Amúgy Sacro- Bottle te is nyomod rendesen a felére csökkentést! :) Mert játszol 3 napja és már benne vagy a top 5-be! :D érdekes
Ha azzal jönnél játék tudás, az nem jó mentség! :D :D Titkos Társ, FrostRaven, Teaskanna, Gremlina nagy Pf harcosok! Ebből élnek szerintem anélkül nem lennének sehol! :D Biztos jól játszanak de akkor is kérem szépen. Elismerem ForstRaven egy veteran Meg SpiritAngel is de a többi???

Nem ismerlek, de adok egy jó tanácsot.
Ne nyilatkozzál olyanokról akiről azt sem tudod kik!
Frostról és Spiritről azt írod veterán??
Hát elárulok neked valamit, a felsoroltak között van v1-es játékos is, és én őket tartom veteránnak.
Persze bocs frost és SA a ti érdemeitek elvitathatatlan.
A szerver indulása előtt a "komoly tapasztalt játékosoknak" elmondtam kik lesznek a TOPpon:
-első pár nap xy
-első hét FrostRaven és társai.
Nos egyhete él ez a világ és a tipp mixem bejött.

Az hogy redsacró ott van mögöttük minden elismerésem felé.
Az ,hogy hova rak le a gép nagyon fontos, de van ennél fontosabb is, a körülményekhez igazított játék terv és menet. És a legfontosabb 0-24 játék. Pont ellenük találták ki a v12-őt de a legszebb, hogy ott is Frost első volt pár nap után.

Pf-tek meg felezgettek, azt sem tudjátok kik ők és, hogy is játszanak csak feltételeztek, és elméleteket gyártotok.
Talán el kellen jutni az agyatokig, hogy ők a legjobbak kezdésnél és addig azok is maradnak amig van kedvűk és kihívást jelent nekik egy-egy szerver. És az, hogy egy szerón kinőnek emberek a térképen az azért van, mert Frosték nincsenek a közelben vagy Frosték a haverjai!!

Már most mondom a v14-en is 3 jó napja lesz mindenkinek az elején és ha a számítások nem csalnak az gyors pálya lesz ahol még ennyi esélyt sem fogtok kapni tőlük. :)

üdv Thomaxx&TERROR™
ui: és ha Szeptemberig nincs v14 én is belovagolok a fekete lovaimon. ;)
 

DeletedUser11266

Vendég
Ez mind szép.De ki a túrót érdekel,hogy két hónapig ToP-on lesznek?

"És az, hogy egy szerón kinőnek emberek a térképen az azért van, mert Frosték nincsenek a közelben vagy Frosték a haverjai!!"

A 12 magyar szerón szerinted nem nőtt ki rajtuk kívül olyan játékos akivel kapcsolatban az ellenkezőjét lehetne mondani?
Desztillálva:Akik lenyomnák Frost-ékat mint a bélyeget ha melléjük kerülnének.
 

DeletedUser

Vendég
Na látod!
De kit érdekel, hogy 4 év múlva 1500 támadás megy rád és van 1000 falud. :rolleyes:
És szerintem őket az sem érdekli, hogy újabb 4 év után van újabb 1000 falud és már 2000 támadás megy rád. :)
Valakiknek ez az élvezett mig van egy pár falujuk és rohangálnak pár ezer bárdossal.
Egyenlő esélyel kezdik és egyenlőtlenűl fejezik be...........
 

DeletedUser11266

Vendég
Nem értessz.
Engem az sem érdekel,hogy őket érdekli-e bármi:)
Csak kicsit kezd unalmas lenni az általad prezentált folyamatos ingyenreklám.favorizálsz itt még nálam és nálad is tiszavirágéletűbb játékosokat.
Ez az "ameddig kihívást látnak" szöveg meg annyira halovány.A java akkor nem lát kihívást ha már szorul a hurok vagy kezd lefelé ívelni a pályagörbéjük:)
 

DeletedUser3242

Vendég
Ne izgulj már Sacro, Frost most messze van tőled , így neked is esélyed van a hosszú és nyugodt életre a v13n :p

hisz amikor közel volt, már kiderült párszor h nincs.. ;)
 

DeletedUser

Vendég
:)

Noro ez igaz? :)
Sacro ez igaz? :rolleyes:

Birom ezt a v13-at a végén még beregelek.......
 

DeletedUser

Vendég
Fullszerintem az a tudás mik a záro csatáig ott tudsz maradni és nem a gyors start...startot venni nem nagy kaland erre már rájöttem v1-v7-v11.en is......tudás az késöbb kell és ott sem feltétlenül a játéktudés...
v7-v11-en már 1hónap után feladtam,mert értelmét nem láttam,mik csak feladott falvakat láttam..igaz késöbb megbántam,hogy MH-ban befejeztem,mert rá nemsokára Namacs ellenség lett:(
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, hogy ígazad van, de áruld már el, hány ilyen "záró " csatát láttál eddig a magyar szerok valamelyikén is?

Ha esetleg nem jutna eszedbe egy sem akkor vissza térhetünk rá pár év múlva.

A tudás nem ahoz kell, hogy köfejjel 1000 nuke-ot elküldjél a semmibe csak azért hátha 1 falu lesz belőle, hanem annak, hogy 10-et küldjél el és annak legyen eredménye! Amiről te írsz ahoz csak egy nagy fenék és unalmas élet kell 0-24-ben.
 

DeletedUser

Vendég
amit te írsz annak is hatalmas fenék kell..... tehát nincs mire hivatkoznod... hogy mennyit..még 1et sem,de nem is írtam,hogy már volt.... De nekem van esélyem..hát neked? ja saját accról van szó és nem himi-humi átvétel

unalmas élet kell a starthoz is.... ez TÉNY..vagy 1reggeli ima által 1gész nap farmol a sereg...
 

DeletedUser11266

Vendég
Ne izgulj már Sacro, Frost most messze van tőled , így neked is esélyed van a hosszú és nyugodt életre a v13n :p

hisz amikor közel volt, már kiderült párszor h nincs.. ;)

Na még egy okos női vezető:)

Jut eszembe...én jóval később fejeztem be a V9-et mint te.Emlékszel?Hisz épp te intéztél nekem egy acc.-ot,így volt szerencsém végignézni a szerencsétlenkedésedet mint vezető.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11266

Vendég
:)

Noro ez igaz? :)
Sacro ez igaz? :rolleyes:

Birom ezt a v13-at a végén még beregelek.......

Igen,most épp nem hazudik.

V9-en kétszer is befoglalt az elején.
Tehette mert nem ismertük.Ezért nem kell favorizálni,hisz oly fiatal csillag még:)
 

DeletedUser3242

Vendég
Na még egy okos női vezető:)

Jut eszembe...én jóval később fejeztem be a V9-et mint te.Emlékszel?Hisz épp te intéztél nekem egy acc.-ot,így volt szerencsém végignézni a szerencsétlenkedésedet mint vezető.

ah, ennek mi köze a témához?:D
értem h ez fáj az fáj, de nem erről van szó :D

és én még mindig nem kritizállak, csak tényeket közlök h az általad leszólt Frostraven a v9es indulásod 2szer vágta gallyra egymásután , így aztán persze h szereztem neked egy acc-ot, tudod úrnak/úrhölgynek születni kell, a többi meg terem :p
de szherencsére a te szerencsétlenkedésed egy világ/klán sem kénytelen túl sokáig viselni, így az ilyen kritikák lehetőségét is eliminálod a mi nagy örömünkre :p
 
Fent