Egyéb kérdések a v13-ról

DeletedUser

Vendég
felgozzel top20?
ez tud valamit
mit csodalkozol ha mas meg teljes gozzel a csucson van?
Nem holnap hirdetnek gyoztest,az elejen csak az aktivitas a fontos semmi mas.
Azert egy Sacro-Altman versenyben kevesen fogadnanak rad.

Rafcsi meg csilis.
Ne egymast .
 

DeletedUser

Vendég
Itt kell Teliholdat szapulni, hogy de gyengén nyomja? :D Még a végén elfogy szégyenében :D:D Amúgy meg nem is tudtam, hogy gőzzel kell.. De akkor most már belehúzok :)
 

DeletedUser

Vendég
Ezert erdemes neha felnezni ide holgyem.
Mindig tanul valamit az ember.
 

DeletedUser

Vendég
Látom, megint mennek a szokásos Mesehős hozzászólások, hogy ki a Jani :D
Aztán egy szép délután a felük fog megint eltűnni a süllyesztőben , mert benyomta az OFF gombot :rolleyes:a másik felük meg jelentéktelen klánokba csatlakozva, hogy elkerüljék a harcokat
Az idő ma sem változik :p

Altmann

valszeg nem 1ember visz 1accot,tehát 24-ben aktív és így kellemetlen éjszaka kb nem is lehet...ezt majd 1jó csapat verheti keresztbe,vagy önmaguk..;) 1hónap múlva sem fogja őket letámadni 1átlagos klán..túl nagy veszteség lenne az elején.../1hónap múlva is bőven a ynersiért megy még a verseny.,,de ezt te is tudod/

amúgy meg jól csinálják és ebben szerintem nincs vita.....nem is szabad őket bántani szóban sem..ezt így kell csinálni,ha fanatikus vagy:)

ez sem állja a helyét,mert ha jó a klán,az akár nappal is neked nyomulhat ,és ha nem vagytok elég tréningben , akkor kezdhetitek fogalmazni a GAME OVER feliratot :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14406

Vendég
Látom, megint mennek a szokásos Mesehős hozzászólások, hogy ki a Jani :D
Aztán egy szép délután a felük fog megint eltűnni a süllyesztőben , mert benyomta az OFF gombot :rolleyes:a másik felük meg jelentéktelen klánokba csatlakozva, hogy elkerüljék a harcokat
Az idő ma sem változik :p

Ebben ne légy olyan biztos ;)
 

DeletedUser

Vendég
Neked Dark mindegy melyik szerver,Te mar nem valtozol.
Probald mar meg egyszer jatszani a jatekot,ne megvivni.

Egyebbkent ha jol tudom te is megjartal jo par szervert,es mindenhol csak a kenszag maradt utanad.
Igen lehet a mesehosokbol sok befejezi,lehet torolnek is,es ez neked miert faj?
 

DeletedUser

Vendég
Ja, bizony sajnos Nostradamus már 10 éves korában megírta egy korai művében, hogy a V13-as mesehősök nagyon eltünnek. De pont azért indulunk, hogy bebizonyítsuk, hogy akkoriban még nem volt elég képzettsége a jósláshoz, s csak a mértéktelenül fogyasztott vackor hatására volt egyik éjszaka ilyen rémálma.
 

DeletedUser

Vendég
akkor meg miért vered itt a nyálad haversrác? majd akkor gyere vissza ide kottát írni, ha fel tudsz mutatni valamit. nekem is nagy szám van, de emellett én ott vagyok abban a "húdegigamega" top20ban, még akkor is, ha egyéb okok miatt csak félgőzzel tudom csinálni (de nem magyarázkodni vagyok itt, hanem téged számon kérni) szóval tipli van, várunk vissza az eredményeddel (és nem az érdekel, hogy V32121-en a top 20ban voltál 42 nap után 5 percig, hanem a (jövőbeli) V13mas vagy neagyjisten V14es eredményed). Mielőbbi viszlát

Tündér bogár, selyem cukor, félkegyelmű, ja nem bocs félgőzös Altman!

Látom nem ismered a "haversrác"-ot! Amúgy a helyes megszólítás haverhölgy!
Talán azért verem itt "nyálam" mert én megengethetem magamnak és meg is teszem. :cool:
Szóval Top20-as vagy? Kiváncsian várom úgyan melyik vagy te, mert a top20 jó részét ismerem és a barátom a nagyrészük.
És tipli helyett jó lesz ha rákapcsolsz teljes gázra mert lassan a te időd is lejár! ;)

Szóval tündér bogár...blablabla.... Altman! Azt űzenem én a nagyszájú nyálverő HÚZZ BELE!!!!!

üdv Full Moon a teli arcú :D
 

DeletedUser6418

Vendég
:))) Én megpróbáltam végigolvasni, de nem igazán láttam, hogy a mesehősök közül bárki is verte volna a nyálát, hogy milyen über giga fantasztikus játékos...Elég, ha majd a tények megmutatják ezt...:)

A jóslatokkal meg csak egy gond van...megvan az a rossz szokásuk, hogy nem igazán válnak be:))

Darki, Te is vagy a v13-on?:) Nem is láttalak...
 

DeletedUser6418

Vendég
18 Altmann S.F 1.123 1 1123

Na de kolléga...nem néz utána a dolgoknak:))
 

DeletedUser

Vendég
Ja igen!
Köszi Juve. :)
Csak biztos a magasan hordott orromtól nem láttam le a 18. helyre. :D
 

DeletedUser

Vendég
Kezd alakulni..Teliholdas szerelmetes éjszaka szöszkével és romeoval(ez te leszel altmann:-D).. szöszi magára fog ismerni..hold + 1értelmű:)
 

DeletedUser

Vendég
Ebben ne légy olyan biztos ;)

egyszer már láttuk a mutatványt :p
Nálatok már nem lepődök meg semmin :D

:))) Én megpróbáltam végigolvasni, de nem igazán láttam, hogy a mesehősök közül bárki is verte volna a nyálát, hogy milyen über giga fantasztikus játékos...Elég, ha majd a tények megmutatják ezt...:)

A jóslatokkal meg csak egy gond van...megvan az a rossz szokásuk, hogy nem igazán válnak be:))

Darki, Te is vagy a v13-on?:) Nem is láttalak...

mert nem is kerestél ;)

A tények egyébként megmutatták mekkora játékosok :
2011 -> világ 7
=Süsü= egyéb okok miatt nem tudta a klánját vezetni,az akkor TOP 1 Enigmát, aztán rendre oszlatták a klánt .
Ezután a fele Enigma kiregelt, (=Torzonborz=,=Courage= és a többiek,sorolhatnám) kettejük közülük nálunk harcol szegény a túlerő ellen, de a többiek vagy átálltak az akkori ellenségeikhez, vagy csip-csup klánokat alkotva megvárják amíg egyenként elszigetelve aprítják fel Őket (ovbjoci,akineev)

LOL !!!
Szóval a tapasztalat azt mutatja,hogy a jóslatok megalapozottak ;)
Hidd el nekem, jobban tudom mint Te :p

( ide alulra várjuk Süsü válaszát, hogy ""a múltat lezártuk"" , vagy "mekkora hülye vagyok"" etc...
A tény az tény marad :D )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát ez a Tündér bogár selyem cukor Altman még nem tudja kinek udvarolgat. :D
De hát ez van amikor valaki probálkozik és nem tudja mit akar. :D

Altman!!! Mi így szeretünk! Engedd, hogy letérdeljünk és hodoljunk a 18. helyednek!!! :D :D
 

DeletedUser11266

Vendég
Telihóóód,Altman nem ügyetlen,és mivel kóstolgattad beszólt.
A helyezését pár napig biztosan tartani fogja mert én viszem:)Gondolom amint átveszi feljebb kúszik.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor most ez úgy kezdődött hogy vissza ütött??? :D
De nem kellett volna elmondani, hogy te viszed , mert akkor tudott volna domborítani, így most neked kell hodolnunk. :)
Nekem még nem lesz gond, de Noron kiváncsi leszek, hogy szórja rád az elismerést majd. :D
 

DeletedUser

Vendég
Barhogy kavarsz Dark, senkit nem erdekel hidd el.
V7en tortentek mar a mult,v7es elme topicban leirtam az okokat.
Ferdithetsz,ismerunk jol.
Az pedig hogy hozzad nem mentek?
Ez teged minosit.
 
Fent