Egyéb kérdések a v13-ról

DeletedUser6772

Vendég
ez sem állja a helyét,mert ha jó a klán,az akár nappal is neked nyomulhat ,és ha nem vagytok elég tréningben , akkor kezdhetitek fogalmazni a GAME OVER feliratot :D

Mint ahogy Te teszed a kb 3hónapja,kiváncsi vagyok mikor örvendezteted meg a v7et ezzel:D
de ha arról akarsz beszélni,akkor inkább oda irogass,erről ne ide!
Csak még egy apróság:azt igaz nem gondoltad komolyan hogy egy =Süsü= és =ASHLAN= által vezetett =MH=,majd Enigma után pont a Te klánodba igazolok ugye?:D
 

DeletedUser

Vendég
Nézd Joci,oda igazolsz ahova akarsz , de akkor ne is keress levélben ezután sem :)
Cactusnak nem vagy a szíve csücske amin mondjuk nem is csodálkozom :D
Ezek után menj Lugalhoz ,és add be a penitenciát, hogy egy olyan szar helyzetben amiben most is vagytok,mely lenne a legjobb lépés :)

És ahogy említetted nem is szeretném ha egy "Süsü és egy ASHLAN" vezette "társaság" a zászlónk alatt legyen, mi tudod többre tartjuk a megbízható embereket , akik tudják a játék és a jóizlés határát ;)

Kivéve akineev, és Zsombort ,mert Ők tényleg jó fejek ,le a kalappal , szerencsére hogy a Süsü/ASHLAN féle korrupt vezetés nem jutatta el mindenhová áldásos hatását :D

Barhogy kavarsz Dark, senkit nem erdekel hidd el.
V7en tortentek mar a mult,v7es elme topicban leirtam az okokat.
Ferdithetsz,ismerunk jol.
Az pedig hogy hozzad nem mentek?
Ez teged minosit.

Félreértés ne essék, nem kavarok.
Csupán emlékeztetek :D
A ferdítésben Ti az élen jártok, így tettétek ASHLANnál,amikor minden klánnak " a világ elosztását" ígértétek a v7-en is, azt mindenkit jól hátbarúgtatok.
Azért kiváncsi leszek a politikátokra, bár ahogy ismerlek , most sem fogsz csalódást okozni,és marad a "mindenkibe jól rátaposunk" diplomácia elve.
De látom már megnőtt a helyezés ezzel arányosan a nagy mellény , itt is :)
Kivi leszek,vajon a játék elérte már azt az evolúciós szintet hogy itt is létre hozzanak egy ELV közösséget :D
Ferdithetsz,ismerunk jol.
Az pedig hogy hozzad nem mentek?
Ez teged minosit.

Te nem ismerhetsz engem semennyire sem.
És hogy miért ? Talán mert ott sem voltál ha kellett :D Gondolom az Elme Neked is befizetett egy hétvégi lovaspartira, ezért döntöttél inkább a klán oszlatása mellett.
Nem baj, én megértelek :)

Amúgy nem tudom mit vársz el Tőlem.
A legényeidet Te tartottad a kézben, nem én kommunikáltam velük ,hanem Te
A minősítés tehát ott van

meg ha jól emlékszem Ti adtátok meg a hangsúlyt .....mindamellett akik nem tudják kik az igazi ellenségek, azokkal én nem társulok.
inkább legyen 5 hű oroszlánom,mint egy kufárokból és helyezkedőkből álló hadinép :)
Tényleg amúgy mégse vagyok kiváncsi a jövőtökre, mert tudom úgyis hogy mi lesz :D
pláne ha Te viszed a csapatot :D

Az okaid meg elég érdekesen hangzottak,bár ha belegondolunk kissé sántít.
Azt akartad beadni,hogy egy min. 80 fős csapatban nem volt egy olyan személyiség aki elvitte volna a bandát amíg Te "gyengélkedsz ? Na NEEEE
Ezt nem veszem be.

Jó játékot sárkány pajtás
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6772

Vendég
Nézd Joci,oda igazolsz ahova akarsz , de akkor ne is keress levélben ezután sem :)
Cactusnak nem vagy a szíve csücske amin mondjuk nem is csodálkozom :D

oké,remélem ezt Te is betartod majd a következő klubdélutánodon:)
Tiszta szerencse,hogy nem vagyok szive csücske,meg is lepődtem volna,tudtommal a nemi identitása teljesen rendben van;)

De amig van rajtam kivül olyan akit sokkal inkább nem bir,és amig ittvagy ezt veheted készpénznek,addig nagyon nem kell aggódnom,utána meg majd megoldjuk ezt is,bárcsak már ott járnánk:D
 

DeletedUser

Vendég
Dark te nem változol egy napraforgo vagy:)egyáltalán van ember a magyar Klánháborun aki megbizik benned?
 

DeletedUser11266

Vendég
...de meg ezek a teljesen összefüggéstelen ostobaságok amiket ír:

"mint egy kufárokból és helyezkedőkből álló hadinép"

"Te nem ismerhetsz engem semennyire sem.
És hogy miért ? Talán mert ott sem voltál ha kellett"

"menj Lugalhoz ,és add be a penitenciát,"

"A legényeidet Te tartottad a kézben, nem én kommunikáltam velük ,hanem Te
A minősítés tehát ott van"

"Tényleg amúgy mégse vagyok kiváncsi a jövőtökre, mert tudom úgyis hogy mi lesz"


Remekül példázzák amikor egy alulművelt minden áron okosnak akar látszani.
 

DeletedUser

Vendég
:d:d:d

na most 2x kitörötem és újra beírtam, de csak nem nevetnek ezek a fejek. :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Faj valamid Dark?

Amit mi akartunk azt v7 en is elertuk.
Jatszottunk,harcoltunk es szereztunk rengeteg uj ismerost, baratot.
Te hogy allsz ezzel?

A mellenyunk nem no a pontjaink szamaval,ebben tevedsz.
Tudjuk hova valok vagyunk(azt is, te hova kivansz minket).

Itt es most le is zarom reszemrol a Dark Lord fele beszelgetest,vitat.
Nem akarok egy szappanopera hosszusagu(foleg minosegu) komedia szereploje lenni.
 

DeletedUser

Vendég
ne már :(
ezzel az olvasókat nagyon sok mindentől fosztod meg
(nem sértés/bántás céljából írtam)
 

DeletedUser

Vendég
titkos társ nem olyan nagy player amilyennek kinéz ha van annyi prémiumom mint neki én is ott tartanék lehet nem top1 lennék de top5 garantáltan...
 

DeletedUser

Vendég
Nos, hogy mindenki eldöntse hol tartanék előzetesben annyit, hogy 90 pontot költöttem felezésre és ebben már benne van a 20-as kovács műhely is! Megtehettem volna , hogy többet költök, de ennyi is elég volt.

Mindenki fikáz mindent, de tán, hogy miért tartok itt leírom két számmal!
2117 kifosztott falu
1.989.030 zsákmányolt nyersanyag. eddig.

Az meg, hogy milyen játékos vagyok döntse el mindenki, de én magasan teszek erre.
Nekem csak azok szava számit akiket elismerek és a barátaim!

A titok megoldodott Red!
De téged bírlak. :)
 

DeletedUser14406

Vendég
Én nem fikáztalak egy szóval sem. Szép eredmény, hogy ennyi idő alatt, ennyi ponttal vagy TOP1 (mert ugye az első 3-at "segíti a support") :D.
Hosszútávon meglátjuk, hogy melyik klán, vagy melyik játékos fogja vinni a prímet... Ha ti lesztek azok, akkor csak gratulálni tudok.
Itt vagyunk pl. mi, az =MH=. A klán nagy része 5 nappal később reggelt, volt aki ennél is később. Mégis már TOP2 vagyunk, és LET-ben is ott vagyunk a 2. helyen. Persze ez az elején még nem sokat jelent :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem rád gondoltam. :)
Ismerem a klánodat!
Vannak ismerőseim és barátaim is ott. ;)

Nos elég ha megnézzük a saját kontinkat, 20-ban 12 START és H.F.S van és ez csak a kezdet.

Ha nincs az elején stratégiád, hogy mit hogyan csinálj tudatosan akkor lemaradhatsz.
Én mindig kész forgatókönyvel érkezek a világokba és szerencsére csak néha kell benne változtatni.
Ez a Titkos dolog meg csak annyi, hogy megmutassam nem csak morálharcolni tudok, de ha kell farmolni is és építkezni is. ;)
 

DeletedUser11266

Vendég
Akkor nem igaz a pletyka,hogy Titkos társ=XRopi.

-Speeder- titkos társ nem olyan nagy player amilyennek kinéz ha van annyi prémiumom mint neki én is ott tartanék lehet nem top1 lennék de top5 garantáltan...

Napok óta írjuk...,elméletileg KH-zol...
Ahhoz,hogy felezhess nyersi is kell és azt nem kapni prémiumért.
Úgy,hogy lehetne neked bármennyi PF-ed a büdös életbe nem lennél ToP-ban.
Én pl,még nem feleztem.
Az akadémia nem sietős.Minek,hogy befoglaljak egy 300 pontost?:)
 

DeletedUser

Vendég
Igazad van Red!
Én nekem sietnem kell, mint mindig, de mivel most Titkos vagyok ezt még nem fedném fel miért. :rolleyes:
Ha el jön az idő kiderűl minden. :cool:
Szóval sajna nem állhatok meg. :(

De tudod, hogy szól az Álmok Földjén topicom: Amikor nem jönnek be az álmok egyre többen átmennek az álom gyárból dolgozni a kifogás gyárakba és elkezdik keresni a hibájukat másokban. :)
 
Fent