East vs West

DeletedUser

Vendég
azon gondolkodtam, hogy miert nem west - east a forum neve? elmelileg, fordrajzi szempontponbol ugy hleyesebb lenne nem?
 

DeletedUser

Vendég
nem ertem, mindig olyankor vagyok fent mikor masok nincsenek fent? igy hogy lehe egyet dumalni?
 

DeletedUser1561

Vendég
Valszeg, mert West-tag nyitotta, és még úgy lett nevelve, hogy magát említi utoljára.

Mondjuk ezt a földrajzi szempontból dolgot nem nagyon értem... Persze, ha balról jobbra megyünk, akkor nyugat-kelet... De ha jobbról balra, akkor kelet-nyugat.
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: EAST, EAST 2, East 3
Side 2:
Tribes: W-AGY, W-APOL, W-ARM, W-ARML, W-ARMM, W-ARMY, W-PHX, W-PHX3, W-MKK

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 143
Oldal 2: 708
Különbség: 565

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,369,610
Oldal 2: 7,032,447
Különbség: 5,662,837

chart
 

DeletedUser9513

Vendég
Belerofron, lenne egy ötletem a topic kicsit színesebbé tételén, ha érdekel kérlek írj rám, illetve bármely olyan vezér tőletek, akinek van felhatalmazása egy közös "játék" leszervezésére....
 

DeletedUser9513

Vendég
nem egészen:)
csak annyi "nagy" harcos van itt, lássuk, ezt miképp gondolja ellenfél:)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok:)
Mindig lemaradok a dolgokról:)
Igaz ritkán nézek fel ide talán ezért..:)
Nekem Omoroka marad örök kedvenc és nála jobbat nem ismerek az ellenfél sorai közt. Azért mondom ellenfél mert nem ellenségnek tekintek senkit sima ellenfélnek. Öt nem tudtam még átverni csak:D
 

DeletedUser8631

Vendég
Valszeg, mert West-tag nyitotta, és még úgy lett nevelve, hogy magát említi utoljára.

Mondjuk ezt a földrajzi szempontból dolgot nem nagyon értem... Persze, ha balról jobbra megyünk, akkor nyugat-kelet... De ha jobbról balra, akkor kelet-nyugat.

És a nap is keleten kel és nyugaton nyugszik.
 

DeletedUser

Vendég
zakocst rad irok, csak tudjak belepni egyszer a fiokomba :)
 

DeletedUser

Vendég
És a nap is keleten kel és nyugaton nyugszik.

mondjuk ez igaz, eszembe se jutott :)
amugy a foldrajzi dilema az volt, hogy ha fogom a foldet es olloval valahol elvagom hosszaban, es kiteritem, akkor bal oldalt van nyugat, es jobb oldalt kelet valoszinuleg, barmeg nem jutottam el idaig, most keszitem az ollot :D
 

DeletedUser

Vendég
bar az is erdekes resze a dolognak, hogy fogom a foldet :D
 

DeletedUser

Vendég
Vágd másik irányból a földet, és már nincs ilyen dilemmád:)
 

DeletedUser

Vendég
ez az otlet tobb kerdest vet fel mindamennyire valaszt ad.

jobb ha abbahagyom. :D
 
Fent