East vs West

DeletedUser

Vendég
nem fogadni valamiben, hanem vannak falvaid amelyekben nem fogadod a mi sergeinket es visszaengeded oket,, vagyis ures falvakba erkezunk.
 

DeletedUser

Vendég
Harli ilyen nagyképű. Csak úri vendégséget fogad. Küldjetek nemest is, akkor lesz fogadóbizottság:)
 

DeletedUser1561

Vendég
Szóval gond, hogy összehangoltan védekezünk? :) Ha meg ennyi mindent átenged, akkor egyszerű a dolgotok, csak foglalni kell az üres falvakat, nemde? :)
 

DeletedUser

Vendég
Szóval gond, hogy összehangoltan védekezünk? :) Ha meg ennyi mindent átenged, akkor egyszerű a dolgotok, csak foglalni kell az üres falvakat, nemde? :)

Kék tenger közepén? :)

Abban mondjátok már meg, mi a poén, hogy olyan faluból 120-200 órákra támadtok, ami a helyi fronttól 2-3 órákra van? Ezt tanítják? :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Psszt, 2-3 órákra tőlük az én védelmem van, chler falvaiban. :p
 

DeletedUser1561

Vendég
Spamelsz itt duplahsz-ekkel, ahelyett, hogy a macskakörömre kattintva több hsz-t idéznél egyszerre... Nincs ennyi szabadidőd, mars vissza támadásokat címkézni! :D

Oh ne, megtámadnak? 50-100 támadóval falvanként? Rettegek...
 

DeletedUser

Vendég
Nem vagytok egyszerűek, Ti West-esek...
Szépen védekeztek, elismerem! De miért kell fikázni a másikat? Attól, hogy mellettetek áll a klánotok nem kell, hogy az arcotok négyzetmétereket nőjön... :S
Ezzel befejezem a kulturálatlan hozzászólásokat, csak Ti is gondolkodjatok el a későbbiekben, mielőtt leírnátok ide valamit... :S
 

DeletedUser9513

Vendég
sziasztok.

lezártuk az első közös játékot, ahol nem faluk voltak a tétek.
a mi oldalunkon a következő eredmény született. legveszélyesebb játékos kategóriában:D:

1. Stefizoli 5 szavazat
2. Lord Sauron, Omorka, medemo 2-2 szavazat
1-1 szavazatot kapott:
Joker969, Szundi bt, Sin City, Janosi, Belerofron, Szluu, Crazy Froog

valamint külön szavazatot kapott Mr Spartan a fórumon nyújtott teljesítményéért.

sajnos a részvétel kisebb volt mint vártam, de majd legközelebb...
 

DeletedUser

Vendég
Júj h örülök a külön szavazatomért! Nem is tudtam, hogy ilyen hires lettem! :D:D:D Hip-hip-hurrá!!! Hip-hip-hurrá!!! Hip-hip-hurrá!!!
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok.

lezártuk az első közös játékot, ahol nem faluk voltak a tétek.
a mi oldalunkon a következő eredmény született. legveszélyesebb játékos kategóriában:D:

1. Stefizoli 5 szavazat
2. Lord Sauron, Omorka, medemo 2-2 szavazat
1-1 szavazatot kapott:
Joker969, Szundi bt, Sin City, Janosi, Belerofron, Szluu, Crazy Froog

valamint külön szavazatot kapott Mr Spartan a fórumon nyújtott teljesítményéért.

sajnos a részvétel kisebb volt mint vártam, de majd legközelebb...

Udv nalunk is megtortent a szavazas :)
es ime az eredmeny:

eddigi allas:
1. chler - 8 szavazat
2. maala - 6 szavazat
3. harlekin - 4 szavazat
4. mok77 - 3 szavazat.
5. covers - 2 szavazat
margol - 1 szavazat
kaszparzoli - 1 szavazat
Angmari - 1 szavazat
IIJack Sparrow - 1 szavazat
wolfie - 1 szavazat
Phisalis - 1 szavazat
axis - 1 szavazat
Drizzt do Urden I - 1 szavazat
Wilson - 1 szavazat
Pzole - 1 szavazat
 

DeletedUser

Vendég
ÓÓÓó nos azért én nem érzem így:)
Még mielőtt mindenki rámrajtol kipróbálni:D
 

DeletedUser

Vendég
Udv nalunk is megtortent a szavazas :)
es ime az eredmeny:

eddigi allas:
1. chler - 8 szavazat
2. maala - 6 szavazat
3. harlekin - 4 szavazat
4. mok77 - 3 szavazat.
5. covers - 2 szavazat
margol - 1 szavazat
kaszparzoli - 1 szavazat
Angmari - 1 szavazat
IIJack Sparrow - 1 szavazat
wolfie - 1 szavazat
Phisalis - 1 szavazat
axis - 1 szavazat
Drizzt do Urden I - 1 szavazat
Wilson - 1 szavazat
Pzole - 1 szavazat

Margit bébi csak 1 szavazatot kapott??? Hümm. Hát én még egyszer nem támadnám meg az biztos. Olyan genya védekezési stratégiát, amilyet Ő alkalmazott már 2 éve is nehéz überelni:)
A többi az nagyjából OK:)
 

DeletedUser

Vendég
Nem vagytok egyszerűek, Ti West-esek...
Szépen védekeztek, elismerem! De miért kell fikázni a másikat? Attól, hogy mellettetek áll a klánotok nem kell, hogy az arcotok négyzetmétereket nőjön... :S
Ezzel befejezem a kulturálatlan hozzászólásokat, csak Ti is gondolkodjatok el a későbbiekben, mielőtt leírnátok ide valamit... :S

Hello.

Értem mostmár hogy miért Te voltál a diplomata. Teljes mértékben egyetértek veled hogy mindenki visszavehet egy kicsit az arcából.
Természetesen Én is!.:)
 

DeletedUser1561

Vendég
csak Ti is gondolkodjatok el a későbbiekben, mielőtt leírnátok ide valamit... :S
Kösz a tanácsot, hidd el, mindig gondolkodunk, mielőtt ide beírunk. Még ha ez nem is olyan hihető első blikkre. De gondosan megszerkesztett hsz-ekről beszélünk.
 

DeletedUser

Vendég
valaki meg irna, hogy eme szo mit jelent magyarul (szekelyul):
,,überelni,,

elmaradt a szokincsem :D
fogadni merek ti sem tudjatok mit jelent ez: ,,svepszanyálni,, - semmi koze a hozza hasonlatos szotovekhez :D
 
Fent