East vs West

DeletedUser

Vendég
Ha már új szerverelső van, akkor egy új topik is jár nekik:)
 

DeletedUser

Vendég
de amugy reggelre a PX lett a szerverelos :D es milyen ironikus, mire elsok lettunk letuntuk, ugy hogy kozben meg is elsok maradtunk, nem tudom mar a fene sem erti :D
 

DeletedUser

Vendég
Jegyezzük fel a kiinduló adatokat:

West: 140,708 (W-PHX, W-PHX3, W-APOL, W-MKK, W-ARM, W-ARMM, W-ARML, W-ARMY, W-AGY)
East: 117,745 (EAST, EAST 2, NMacs2, E-Orsz)
 

DeletedUser

Vendég
de amugy reggelre a PX lett a szerverelos :D es milyen ironikus, mire elsok lettunk letuntuk, ugy hogy kozben meg is elsok maradtunk, nem tudom mar a fene sem erti :D

Egész nap kubikoltam. Nem értem rá megnézni a történelmi pillanatot, amikor elhalványult a Namacs dicsőség fénye a V2 szerveren mindörökké!

Amúgy gratulálok az új első klánnak és győzzön a jobbik!
 

DeletedUser

Vendég
Na igen javasolni is akartam az új topicot. :)
A NaMacs, amit még FeherTigrissel létrehoztunk sokmindent elért. Kezdőként úgy gondolom elég messzire jutottunk, persze ehhez kellettek a karakteres vezetők, a jó döntések, diplomácia és a sok tag, akiket most nem fogok felsorolni, nehogy kimaradjon valaki , akik hozzájárultak a dolgok alakulásához.
Nem fogok a múltban megmaradni, egy újabb fejezet zárult le, kellett mert már kezdtek ellaposodni a dolgok.
A Px és a Namacs szövetsége nem újkeletű dolog, de várhatóan az egyesülés változást hoz és sokkal pörgősebb és kiegyenlített játékot, csak végre megérnénk már, hogy ne barbárokkal és inaktív tagok falvaival kelljen foglalkozni, bár ez is a játék része, és eléggé meg tudja kutyulni a dolgokat.

Nos izgalmas csatákat. Győzzön a jobb. ;)
 

DeletedUser1561

Vendég
No igen, reméljük, hogy az East kláncsalád kellemes east (ízt) fog hozni mindannyiunk életébe. :) Már csak egy aktív fiókot kellene találni a NMacs2-ben, aki átneveziheti a klánt. :p


(Tessék, Mr. Spartan, itt egy példa, hogy kell intelligensen, és nem egy végtelenül ostoba ember érzését keltve, önmagadat ismételgetve parodizálni a másik nevét)

Kornél, te állandóan új fórumot nyitogatsz minden hülyeségnek. :D Lefogadom, majd te fogod a 60%-os topicunkat is megnyitni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1561

Vendég
Hát, ha nem csak hátulról osztanád az észt, hanem kitolnád az arcodat a frontra, akkor nem kellene várni. De így sajnos el kell még viselni téged, amíg elfogynak az emberek előled.

Azért öröm látni, hogy tartalékolod a védőidet addig, míg odaérünk, és te LEVet gyűjtögess. Ahelyett, hogy kiköltöznél a frontra párszor 50 faluval, és ott mutatnád meg, mit tudsz.

Viszlát LS.
 

DeletedUser

Vendég
Azért öröm látni, hogy tartalékolod a védőidet addig, míg odaérünk, és te LEVet gyűjtögess. Ahelyett, hogy kiköltöznél a frontra párszor 50 faluval, és ott mutatnád meg, mit tudsz.


Még véletlen letörne a körme ha ezt tenné :D
 

DeletedUser1561

Vendég
Már íze van, nem körme. Innentől kezdve nyalogatás kell nekik, nem körömolló. ;)

Küldjük a nyelveket!!! :D
 

DeletedUser

Vendég
Vagy max főzheted a rezsón :rolleyes:, mert se íze se szaga nem lesz, vagy épp rágos lesz, benne van a slamasztikába :D
 

DeletedUser

Vendég
Tudjátok mire jó nektek itt a fórum? Hogy megnőjjön az arcotok!

fergeteges buli lesz --- te meg ki a ... vagy???
 

DeletedUser

Vendég
Tudjátok mire jó nektek itt a fórum? Hogy megnőjjön az arcotok!

fergeteges buli lesz --- te meg ki a ... vagy???

Mondja ezt az, aki csak a fórumon van, KH-n meg semmit se csinál.

Kíváncsi lennék a fergeteges háborús statodra pl. Másold már be. Lássuk mitől vagy oly nagy szám, mint hiszed magad.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tudjátok mire jó nektek itt a fórum? Hogy megnőjjön az arcotok!

fergeteges buli lesz --- te meg ki a ... vagy???

Hát mit nem mondjak, ezt jól megkaptam, ... még sose voltam, na ezt elértem :D

Amúgy meg szerintem válts nevet, hőn nagy Spártai, mert meghazudtolod önmagad :D

[SPOIL]Side 1:
Players: Mr Spartan
Side 2:
Tribes: W-PHX, W-ARM

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 0
Oldal 2: 0
Különbség: 0

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 0
Oldal 2: 0
Különbség: 0

chart


[/SPOIL]

... -ék biztos kihúzták nála a netet suli időszakba és csak hétvégén engedik oda, csak hogy köpködjön egy jót a pór népre :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1561

Vendég
NE anyuzz már, miért olyan nehéz ezt felfogni... Miért nem lehet egyszerűen csak "otthont" írni?

Különben is, a RL kifogások keresését rájuk szoktuk bízni. :)
 

DeletedUser

Vendég
Hopsz tényleg, javítom is :D

A ... helyére helyetesítsen be amit akar :)
 

DeletedUser

Vendég
Akkor most ezt nem fogom én se folytatni esetleg kényesebb témában! :D
 

DeletedUser1561

Vendég
Pedig már rettegtünk. Szokásunk. :) Ezért is voltak ilyen sikeresek a 23-ai naaaaagy közös támadások. Megbénultunk a félelemtől. :)
 
Fent