East vs West

DeletedUser8631

Vendég
Legalább megízesítené a harcot, ha egy komolyabb ellenfél is megjelenne arra. :D
 

DeletedUser

Vendég
1536 Suttog 130 1 130


Miért mondjátok, hogy nincs accom:) Beépültem az ellen közé. Majd kémkedek nektek:p
 

DeletedUser1561

Vendég
Gratula, Harlekin.

Nem tudom, észrevettétek-e, de a tavalyi, szinte hónapra pontosan egy éves fórumos szájtépés óta, mikor kijelentette szasza, hogy a Top10 LET között alig van West klántag (talán 2-3, ha volt összesen?), mára az Eastesekkel lett ugyanez a helyzet, és egy közülük már abbahagyófélben van... Hopsz, illetve kettő... :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Gratula, Harlekin.

Nem tudom, észrevettétek-e, de a tavalyi, szinte hónapra pontosan egy éves fórumos szájtépés óta, mikor kijelentette szasza, hogy a Top10 LET között alig van West klántag (talán 2-3, ha volt összesen?), mára az Eastesekkel lett ugyanez a helyzet, és egy közülük már abbahagyófélben van... Hopsz, illetve kettő... :)

Kösz.

Marad 1 szem Eastes a TOP10ben, amikor majd háromszor annyi falvuk van mint a másodiknak. Ciki.
 

DeletedUser1561

Vendég
Kösz a falvakat, LS, nem sokáig hagyjuk őket az ingatlanközvetítődnél. :)
 

DeletedUser8631

Vendég
Áhh, már telepakoltam, ne is reménykedj benne buta [RAINBOW]vesztes[/RAINBOW]. :p
 

DeletedUser

Vendég
582|490 ez lenne az, csak úgy gondolom most hogy megírtam lehet több támadást kapok mint erősítést :)
 

DeletedUser

Vendég
Ezek érzelgősek azért egy kicsit. Kitelik tőlük, hogy bevédenek:D
 

DeletedUser1561

Vendég
Harcolj, küzdj, támadj vissza nekik! :D Tuti nyernél ellenük. :)
 

DeletedUser8167

Vendég
Öröm azt látni azt, hogy anno 1 éve kijelentettem, hogy enyém lesz k34 nagy része amikor még aki ott volt maison doki, kovi, dsanyi(arulo) meghasonlok:) és most sehol sincsenek----nem ugy mint mostani eastben ahol emberek többsége talan max féléve jatszik v2-n :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8167

Vendég
Öröm azt látni azt, hogy anno 1 éve kijelentettem, hogy enyém lesz k34 nagy része amikor még aki ott volt maison doki, kovi, dsanyi(arulo) meghasonlok:) és most sehol sincsenek----nem ugy mint mostani eastben ahol emberek többsége talan max fele jatszik v2-n :D féléve
Miért osztja itt az észt olyan mint pl mr spartan vagy don corleone akik max legrégebben 3 honapja vannak itt ? ja mert nem tudjak hogy mivan itt ? :O az van itt hogy az east tamad szerencsétlenül, mi meg mindenkit hazavágunk a kispadra!!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
hali latom szepen gyulnek hsz-ek ebbe a temaban is, en is irok egyet :)

ez vot :D
 
Fent