East vs West

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,
mivel a west olyan nagyon erős szeretnék kérni védelmet egyetlen faluba amivel maradnék még nézelődni, a régi szép idők emlékére :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Az Eastesek ilyen gonoszak, hogy nem hagynak neked egyetlen falut sem? :)
 

DeletedUser

Vendég
hagynak, de én egy bizonyosat akarok megtartani, ami kezdetektől nálam van :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Ó ez a sok fenyegetőzés! Csak nehogy beletörjön a fogad! Habár ha igy belegondolok jól jön a sok LEV pont :D Szóval minden rosszban van valami jó is! :D

Ezt már hallottuk. Korábban meg azt hogy rettegni fogunk.:D

Gondolom a szakmai titkokat nem fogod kifecsegni (avagy hogyan kell 300 saját és barbár falut elfoglalni 3 hónap alatt).:p
 

DeletedUser

Vendég
Nem ízlik amit főztem?? Ha gondolod megízesíthetem.

Ez is csak egy igazi vesztestől jöhetett volna, mert ti tudjátok, hogyan kell sirdogálni, bölcsködni, veszteni! Mert aki egyszer vesztes az az is marad egész életében, még ha változtatni akar akkor is csak egy vesztes! Ja és jobb izletesnek lenni egy gyönyörű nő mellett mint vesztesnek nélküle! :D
 

DeletedUser

Vendég
Ez is csak egy igazi vesztestől jöhetett volna, mert ti tudjátok, hogyan kell sirdogálni, bölcsködni, veszteni! Mert aki egyszer vesztes az az is marad egész életében, még ha változtatni akar akkor is csak egy vesztes! Ja és jobb izletesnek lenni egy gyönyörű nő mellett mint vesztesnek nélküle! :D
Míg nem látom a háborús statisztikád, addig a te neved hallgass.

Segítek: Klán -> Háborúk -> Játékos háborús pontjai

Hadd nézzük már milyennek kell lennie egy nyertesnek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8631

Vendég
Egy ízletes nyertesnek. :D
Amúgy büszke vagyok rá, hogy Westes lehetek.
 

DeletedUser

Vendég
Ez is csak egy igazi vesztestől jöhetett volna, mert ti tudjátok, hogyan kell sirdogálni, bölcsködni, veszteni! Mert aki egyszer vesztes az az is marad egész életében, még ha változtatni akar akkor is csak egy vesztes! Ja és jobb izletesnek lenni egy gyönyörű nő mellett mint vesztesnek nélküle! :D

Ha jól emlékszem a v2 történelmére, minden "sirdogálás" és "bölcsködés" ellenére két szupererős topklán már megroppant velük szemben. Érzelmi okok mellett van még egy dolog amiért inkább a vesztesekre fogadnék. Veled ellentétben ők már láttak igazi háborút. Nem az északi felfordulásban ütötték le az inaktív játékosokat, hanem a Tols és a macskák ellenében terjeszkedtek.

Egyszer majd elérnek hozzád is. Akkor majd idejössz, és elújságolod mindenkinek, hogy téged igazából nem is érdekel ez az egész, meg unod már jó régen, és mész inkább egy gyönyörű nő mellé, mert az érdekesebb. Nem te leszel az első aki amikor ütni kezdik ráébred mennyi minden mással tölthetné az idejét.

És végezetül: mikor még játszottam röhögtünk azokon akik 12.154 pontos falvakat építettek, és mikor rápróbáltunk, egy se bizonyult komoly ellenfélnek. Ne vedd magadra, nem állítom, hogy te se leszel az nekik, de megfordult a fejemben a gondolat...
 

DeletedUser8631

Vendég
Synk, egy valamit kifelejtesz. Volt egy komoly küzdelmünk az akkori "vezetéssel" is. Szerintem ennyit nem küzdött egyik világon sem senki.
 

DeletedUser1561

Vendég
Ne külsőn fényezd magad, inkább lépj be te piros (muhaha gonosz céltáblaragasztás a hátadra), és támadd Íme íme-t! Ja, nem. Bella Start! :D Vagy szkájp.
 

DeletedUser8631

Vendég
Ne külsőn fényezd magad, inkább lépj be te piros (muhaha gonosz céltáblaragasztás a hátadra), és támadd Íme íme-t! Ja, nem. Bella Start! :D Vagy szkájp.

Synkel támadja? :D
Dehogyis Szluu a célpontom, tegnap már kiküldtem rá pár támadást. Ma folytatgatom majd tovább. Sok lett volna az éjszakai bónusz.
 

DeletedUser

Vendég
De szerzünk neki, ha kér. Ha meg nincs nálunk, az East-nél mindig van 10-20 kiadó acc. :)
 
Fent