Világ 75 Csevegő

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Azert lep meg, mert eltelt az utobbi ota jo par ev..azthittem valamennyire felnottek.
Te sem változtál,miért várod el másoktól?
Te ugyan úgy hisztizel mint régen,ők meg rajtad nevetnek s húzzák az agyad mint régen..

De jó,végre nem kell mondani hogy régen minden jobb volt,mert régen is ugyan ez volt.. :rolleyes:
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Hallod hagyj kozvetitsem mar en is ahogy a baratnoddel szemelyes dolgokrol dumaltok.

Te meg olyan sotet vagy mint regen.
Ah csak felkurom magam, komolyan. Egyedul Ati,Ricsi, meg Roli ertette a lenyeget
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Miert ne keverne? Tudod jol, hogy maganjellegu dolgokrol is szo esik:)
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Talan azert nem, mert soha sem tudhatod a virtualis vilagban milyen emberrel szorakozol.
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
En szoltam neked sokszor, kedvesen is.
Befejeztem a tarsalgast veled. Nekem 1 dolog szent, es te pontosan ezzel szorakoztal:)

kellemes idotoltest kivanok
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Hanyszor volt mar ilyen, vagy nem irtak vissza vagy amikor kimentem nem voltak ott:D

Ismersz mar regota meg a dolgaimat, szerinted az en kiallasommal majd beszarok ?
 

b4ndika

Active Member
A reakció pontszáma
142
PM te Moderált tartalom Bingot hogy "fenyeget", te mit csinálsz már kb 4. alkalommal az utóbbi hozzászólásaidban? hogy itt ilyen élőben olyan élőben, meg "nem tudod kivel szórakozol"? vegyél már vissza, én is elítélem a kémkedést, de az ilyen menősködéseket mégjobban. (Wicser meg egy videóból idézett poénból a "csurigyok" szöveggel)

amúgy meg amióta világ a világ ASG teli volt kémmel mindig is és ezt Gábor is tudja lehet eleinte zavarta de idővel én úgy láttam, hogy annyira nárcisztikus személyiség hogy szinte már élvezi ezt, hogy nem csak a klánnak beszél hanem több embernek is és ezek a streamelések se azért szoktak menni szerintem, hogy azt hallgassák hogy te mit mondassz a barátnődről privát dolgot, vagy éppen, hogy stratégiai előny legyen, hanem mert sokszor vicces, érdekes, sőt bölcs dolgokat is hallasz Gábortól, ettől függetlenül ahogy mondtam szerintem se etikus az egész stream.

De ez a tudod a múltam, tudod kivagyok bla bla szövegek kritikán aluliak... :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
PM te lebaszod Bingot hogy "fenyeget", te mit csinálsz már kb 4. alkalommal az utóbbi hozzászólásaidban? hogy itt ilyen élőben olyan élőben, meg "nem tudod kivel szórakozol"? vegyél már vissza, én is elítélem a kémkedést, de az ilyen menősködéseket mégjobban. (Wicser meg egy videóból idézett poénból a "csurigyok" szöveggel)

amúgy meg amióta világ a világ ASG teli volt kémmel mindig is és ezt Gábor is tudja lehet eleinte zavarta de idővel én úgy láttam, hogy annyira nárcisztikus személyiség hogy szinte már élvezi ezt, hogy nem csak a klánnak beszél hanem több embernek is és ezek a streamelések se azért szoktak menni szerintem, hogy azt hallgassák hogy te mit mondassz a barátnődről privát dolgot, vagy éppen, hogy stratégiai előny legyen, hanem mert sokszor vicces, érdekes, sőt bölcs dolgokat is hallasz Gábortól, ettől függetlenül ahogy mondtam szerintem se etikus az egész stream.

De ez a tudod a múltam, tudod kivagyok bla bla szövegek kritikán aluliak... :D

Akkor nyilvan megerted, ha tudod..hogy nem etikus. Mar kihozzak tenylegesen az emberbol az allatot. Eveken keresztul tenyleg ezt csinaltak/csinaljak. Az embernek mar tele lesz a fas*a egy ido utan. En is persze sokszor csesztettem oket..de ez mar egy regi sztori..az elejen igen vicces volt. De ezek direktbe csinaljak mar, csak ezert jonnek fel jatszani. Kit erdekel honnan idezett, nem az o beszedjet meg lepeset figyelil folyamatosan..meg nem ot figurazzak ki 40 ember elott elo adasban. Ha esetleg megbantottam ot akkor elenezest kerek de felidegesítettek nagyon. Ez nem egyszeri poen, hanem mar evek ota ezzel szorakoznak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Masnak a gyerekerol viccelodni? 3 eves kisfiamrol van szo, es akkor en legyek normalis meg beszeljek szepen kulson?
Mit kepzelnek ezek magukrol? Tobbi meg adja a lovat ala meg, biztatjak is oket.
 
Fent