Világ 75 Csevegő

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Miert kell ilyen eszkozokhoz folyamodni de tenyleg? Miert nincs annyi benned,hogy rairsz a masikra vagy barmi? Miert kell direkt a masikat szarba hozni es jokat nevetni sunyiba? Felnott emberek vagyunk mara mar, oke..hulyeskedunk de szerkesztgetni kepeket es direkt a masikat megprobalni megalazni a csapattarsainal.

Nyilvan sokat nem kell talalgatnom. De komolyan mondom, sokat embert szivattal meg eddig, de most te leszel megszivatva csak nem virtualisan:)



Meg te sotet Moderált Tartalom, nem is szoktam ekezetet hasznalni.

Ok-ot meg akkor irnek ha piros ho esik. Te majomedenybe Moderált Tartalom borz urulek
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Miert kell ilyen eszkozokhoz folyamodni de tenyleg? Miert nincs annyi benned,hogy rairsz a masikra vagy barmi? Miert kell direkt a masikat szarba hozni es jokat nevetni sunyiba? Felnott emberek vagyunk mara mar, oke..hulyeskedunk de szerkesztgetni kepeket es direkt a masikat megprobalni megalazni a csapattarsainal.

Nyilvan sokat nem kell talalgatnom. De komolyan mondom, sokat embert szivattal meg eddig, de most te leszel megszivatva csak nem virtualisan:)
7184 bővítmény megtekintése


Meg te sotet Moderált Tartalom, nem is szoktam ekezetet hasznalni.

Ok-ot meg akkor irnek ha piros ho esik. Te majomedenybe Moderált Tartalom borz urulek
Hmm, hát ez gáz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Ja ugyis torlik mindjart a posztot a suppok.
De inkabb ezeket kellene bannolniuk akik ezzel szorakoznak.
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
En sem vagyok szent, en ezt tudom.

De ilyet meg soha sem csinaltam es megsem fordult a fejembe mert ez nagyon undorito. Remelem kiderul ki volt ennek a keszitoje.
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Valtoznak az idok, ha egyhelyen lennenk latnad mennyit valtoztam.
Masik en inkabb elkuldtem az illetot az anyjaba, meg osszevesztem mindenkivel..mintsem kh-n belul buktassam le magam. Az ilyen dolgokat meghagyom neked Vizel:D


+ hala istennek Bingoba is volt annyi becsulet amiert tisztelem,hogy alatamasztotta azt..hogy ilyen uzenetvaltas nem tortent meg. Pedig sokat piszkaltam ot is.
 
Fent