Világ 75 Csevegő

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Szép hajnalt.
Csak az után érdeklődnék mennyire jogos a játékba belenyúlni a klán záródás eltolásával?
(Nem mostani a dolog,csak vártam hátha másnak is feltűnik hogy eddig az előreg is bele volt számítva,mint a végjátékban,s 12-ik nap hírtelen hosszabbodott....)
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Szép hajnalt.
Csak az után érdeklődnék mennyire jogos a játékba belenyúlni a klán záródás eltolásával?
(Nem mostani a dolog,csak vártam hátha másnak is feltűnik hogy eddig az előreg is bele volt számítva,mint a végjátékban,s 12-ik nap hírtelen hosszabbodott....)
Khn irj ticketet,celravezetobb.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Szép hajnalt.
Csak az után érdeklődnék mennyire jogos a játékba belenyúlni a klán záródás eltolásával?
(Nem mostani a dolog,csak vártam hátha másnak is feltűnik hogy eddig az előreg is bele volt számítva,mint a végjátékban,s 12-ik nap hírtelen hosszabbodott....)

Előreget nem számoljuk bele. Szerver működési ideje a főszempont. Valamit valahol elnéztél.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Szép hajnalt.
Csak az után érdeklődnék mennyire jogos a játékba belenyúlni a klán záródás eltolásával?
(Nem mostani a dolog,csak vártam hátha másnak is feltűnik hogy eddig az előreg is bele volt számítva,mint a végjátékban,s 12-ik nap hírtelen hosszabbodott....)
Beállításoknál tisztán le van írva, amint a beállítások kikerültek, oda lett írva pont emiatt a záródási nap is.
Az óra az random. De a nap az fix.
Nézz utána bátran :)



De segítek:
Szerver indulása szeptember 8.án volt.
Utolsó módosítás szeptember 4.én (igen 4 nappal előtte)
S a zárás azóta is (1 hónap) október 8.a!
 

Csatolmányok

  • IMG_20220927_093333.jpg
    IMG_20220927_093333.jpg
    85,2 KB · Megtekintések: 13

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
A magyaroknak jó meccsnézést, az asg-seknek kellemes dc megbeszélést kívánok mára!
Annyira undorito gusztustalan kis Moderált Tartalom vagytok, ahanyan vagytok itt.
Legyel buszke magadra,hogy csalados embereket szivattok, hatalmas teljesitmeny.
Novanak meg a tobbi support tagnak az ilyen embereket kellene pontosan eltavolitani a kozegbol.

Hatalmas elvezet lehet neked es a Moderált Tartalom barataidnak a trollkodas. Nem kivanok neked en semmi rosszat, de remelem egyszer Moderált Tartalom.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.097
Annyira undorito gusztustalan kis Moderált Tartalom vagytok, ahanyan vagytok itt.
Az ember kijött külsőre egy évben egyszer jó kivánsággal, oszt egyből Moderált Tartalom lesz? :D vagy Nmat aki világ életébe csak trollkodásra használja a kh itteni részét? Bocs, hogy használják a külső fórumot :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Bocs,hogy van aki jatszani..kikapcsolodni szeretne. Nem lehet kb discordon mostmar beszelni, mert a kedves itteni "trollok" elo adasban kozvetitik. Olyan dolgokat is amugy ami privatnak szamit:) Elnezest kerek,hogy lemertem ezt irni, az en anyamat.


*ugyanugy jatekban is sunyiba a klanban vannak

Fer jatek nem?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Annyira undorito gusztustalan kis szardarabok vagytok, ahanyan vagytok itt.
Legyel buszke magadra,hogy csalados embereket szivattok, hatalmas teljesitmeny.
Novanak meg a tobbi support tagnak az ilyen embereket kellene pontosan eltavolitani a kozegbol.

Hatalmas elvezet lehet neked es a pattanasos feju barataidnak a trollkodas. Nem kivanok neked en semmi rosszat, de remelem egyszer a szadba szar egy tehen.

Mi történt, hogy így berágtál?
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Szokasos Dj, megint kozvetitettek a dc megbeszelest. En komolyan nem ertem, maganjellegu dolgokrol is szo esik sokszor.
Mostmar kicsit azert kezd sok lenni, ez mar nem trollkodasnak szamit..
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Szokasos Dj, megint kozvetitettek a dc megbeszelest. En komolyan nem ertem, maganjellegu dolgokrol is szo esik sokszor.
Mostmar kicsit azert kezd sok lenni, ez mar nem trollkodasnak szamit..

Hát és ez miért lep meg? :) Nem kell felvenni ész nélkül mindenkit és akkor kissebb eséllyel lesz közvetítve. Engem nem lepne meg, elfogadnám szükséges velejárójának ilyen esetben.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Szokasos Dj, megint kozvetitettek a dc megbeszelest. En komolyan nem ertem, maganjellegu dolgokrol is szo esik sokszor.
Mostmar kicsit azert kezd sok lenni, ez mar nem trollkodasnak szamit..
Nem kell felvenni fűt fát a klánba. Ez olyan mint mikor keksz sírt, hogy valaki infózik azt az is aki jelentkezett küldte a meghívót.
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Azert lep meg, mert eltelt az utobbi ota jo par ev..azthittem valamennyire felnottek.
 
Fent