Világ 75 Csevegő

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Szóval igazából csak arra jó a lovag hogy lerakd egy védőbe és gyorsabban érjen be a védelem:rolleyes:
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Jó lassu világ nem lessz kellemes annak a kevésnek aki indul
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Szerintem 1 ilyen korai klán záródás mellé,igen jó nehezítés a lassú világ. :)
Számomra legalábbis nagyon tetszetős ez a beállítás így.

Ezen kívül a PP-ző játékosoknak is jó,hiszen lassú világon tovább szokott tőzsde lenni.
 

El Fedorento

Member
A reakció pontszáma
28
A kirájéra mivel kotelezi a tagjait hogy rakjak befele a ppt

Szokasos modon azt sem tudod,hogy mirol beszelsz.
1 evet voltam tavol..de ugy latom van ami soha sem valtozik. Nem igazan tudom,hogy mi ezen meg mindig a vicces..de jo szorakozast..legalabb itt tudtok valamit mutatni ha mar jatekban nem. Remelem egyszer elertek arra a szintre,hogy a jatek miatt jottok fel es nem egymas basztatasara.

V.terve a kerdesre, ha mellem jossz akkor biztosan tudsz majd piacon kereskedni. 60-80k val tervezek indulni. Ha kicsit moderalod magad akkor pedig meg segiteni is tudok erdemlegesen,hogy miharabb elerd azt a pp mennyiseget amivel mar batran tudsz kovetkezo vilagon indulni.

Tisztelettel = Regi az Amazon = account.
 

El Fedorento

Member
A reakció pontszáma
28
Nekem ez az utolso szerverem, most eleg sokat tavol voltam. Alakitgattam az eletem..nem sokara megkerem a baratnom kezet. Szoval en is atertekeltem magamban a dolgokat..elnezest kertem a regi serelmekert az adott szemelyektol. Remelhetoleg egy norm szerver lesz tiszta lapokkal mindenfele basztatas nelkul.
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Nekem ez az utolso szerverem, most eleg sokat tavol voltam. Alakitgattam az eletem..nem sokara megkerem a baratnom kezet. Szoval en is atertekeltem magamban a dolgokat..elnezest kertem a regi serelmekert az adott szemelyektol. Remelhetoleg egy norm szerver lesz tiszta lapokkal mindenfele basztatas nelkul.
Gratulálok hozzá, így ismeretlenül is! Azt az időt amit itt töltenél, töltheted valami/valakivel. Ez ismerős...(remélem) többeknek mint kevesebbnek!
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
244
Szokasos modon azt sem tudod,hogy mirol beszelsz.
1 evet voltam tavol..de ugy latom van ami soha sem valtozik. Nem igazan tudom,hogy mi ezen meg mindig a vicces..de jo szorakozast..legalabb itt tudtok valamit mutatni ha mar jatekban nem. Remelem egyszer elertek arra a szintre,hogy a jatek miatt jottok fel es nem egymas basztatasara.

V.terve a kerdesre, ha mellem jossz akkor biztosan tudsz majd piacon kereskedni. 60-80k val tervezek indulni. Ha kicsit moderalod magad akkor pedig meg segiteni is tudok erdemlegesen,hogy miharabb elerd azt a pp mennyiseget amivel mar batran tudsz kovetkezo vilagon indulni.

Tisztelettel = Regi az Amazon = account.

Én is élnék a lehetőséggel ha meghivnal magad mellé :D
 
Fent