Világ 75 Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Masnak a gyerekerol viccelodni? 3 eves kisfiamrol van szo, es akkor en legyek normalis meg beszeljek szepen kulson?
Mit kepzelnek ezek magukrol? Tobbi meg adja a lovat ala meg, biztatjak is oket.

Hol volt szó bárkinek a gyerekéről?

Egyébként, ettől függetlenül, ez nem neked szól, csak itt került elő tőled ma már másodszor, ezért itt írom. Mégis mi a jó élet van veletek community? Sok mindent láttam már ebben a játékban, de V73-on köpni nyelni nem tudtam, amikor az volt egy FS-es betoborzására a Hangovers indoka, hogy benyobenyo az 3 gyerekes családapa! Mi a f...???? Azóta egyre gyakrabban látom itt külsőn is, hogy vitadöntő információnak számít, ha valakinek van gyereke. Mit éreztek? Ez egy online játék, engem személy szerint egyáltalán nem érdekel a nagyon ritka kivételtől eltekintve IRL senki a játékból, és attól, ha valakinek van gyereke, attól még retardált idiótának fogom tartani, ha úgy viselkedik. Kezeljétek a helyén a játékot, ha valami érzékeny információ, akkor nem osztom meg 50 ember előtt, és sírok, hogy egy 51. arra hivatkozik, aki az 50-en kívül nézte/az 50-ből valaki elmondta neki. Persze elképzelhető, hogy én látom rosszul, hisz nincsen gyerekem, honnan tudhatnám milyen az, lehet ha nekem lenne, én is erre hivatkozva kérnék invet a győztes klánba, de azért na :D
 
Utoljára szerkesztve:

Dani Szépfiú.

Active Member
A reakció pontszáma
142
Az a baj sokan ezt már vérre játszák,és megszurkálnák egymást egy játék miatt.
Én személy szerint 3 világgal ez elött döntöttem el,hogy ennyi elég volt,innentöl már csak egy troll leszek.
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Nem kulson volt rola szo, majd atkuldom privatba ha ennyire szeretned tudni. Nem azzal van a baj..viccelodjon..velem is lehet ezt mindenki tudja de van egy hatar amit mar nem vesznek eszre. Nalunk pedig barki leirhatja a problemajat, meghallgatjuk a masikat mint egy csalad. Nyilvan annyira kenyes temakat nem osztunk meg, de ha ezt valaki kihasznalja es nevetseg targyat csinal belole, kerdem en..milyen ember lehet valojaban?


Mindegy, lezartam. Kulso szemlelokent nehez ebbe bele kepzelni magat az embernek.

Szep napot.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Nem kulson volt rola szo, majd atkuldom privatba ha ennyire szeretned tudni. Nem azzal van a baj..viccelodjon..velem is lehet ezt mindenki tudja de van egy hatar amit mar nem vesznek eszre. Nalunk pedig barki leirhatja a problemajat, meghallgatjuk a masikat mint egy csalad. Nyilvan annyira kenyes temakat nem osztunk meg, de ha ezt valaki kihasznalja es nevetseg targyat csinal belole, kerdem en..milyen ember lehet valojaban?


Mindegy, lezartam. Kulso szemlelokent nehez ebbe bele kepzelni magat az embernek.

Szep napot.

De én ezt most nem értem, írd már le pls a sztorit, akár privátba, mert a két része nekem ellentmondás.
 

Dani Szépfiú.

Active Member
A reakció pontszáma
142
Neked nincs jobb dolgod mint generálni a feszültséget?
Elhiszem én hogy vernek otthon de ne itt léccci.
Direkt hergeled gugát
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Hol volt szó bárkinek a gyerekéről?

Egyébként, ettől függetlenül, ez nem neked szól, csak itt került elő tőled ma már másodszor, ezért itt írom. Mégis mi a jó élet van veletek community? Sok mindent láttam már ebben a játékban, de V73-on köpni nyelni nem tudtam, amikor az volt egy FS-es betoborzására a Hangovers indoka, hogy benyobenyo az 3 gyerekes családapa! Mi a f...???? Azóta egyre gyakrabban látom itt külsőn is, hogy vitadöntő információnak számít, ha valakinek van gyereke. Mit éreztek? Ez egy online játék, engem személy szerint egyáltalán nem érdekel a nagyon ritka kivételtől eltekintve IRL senki a játékból, és attól, ha valakinek van gyereke, attól még Moderált Tartalom fogom tartani, ha úgy viselkedik. Kezeljétek a helyén a játékot, ha valami érzékeny információ, akkor nem osztom meg 50 ember előtt, és sírok, hogy egy 51. arra hivatkozik, aki az 50-en kívül nézte/az 50-ből valaki elmondta neki. Persze elképzelhető, hogy én látom rosszul, hisz nincsen gyerekem, honnan tudhatnám milyen az, lehet ha nekem lenne, én is erre hivatkozva kérnék invet a győztes klánba, de azért na :D
Ezt kikérem magamnak 6 gyerekes család apa vagyok kis fiam
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent