Világ 75 Csevegő

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Hat de ne mar, nekem egy ilyen ember ne ossza mar az eszt. Ez az igazsag.


Miért te milyen ember vagy?
Nézzük,írsz nekem hogy milyen jól csinállom hogy nem fröcsögök külsőn,de másnap rohansz ide felrakni hogy lekatáztad a 120 pontos bónusz falum,mondván inaktív vagyok.
Mikor szembesítelek vele,azzal jössz ez nektek mi sikerélmény volt,majd bocsánatot kérsz,igazat adsz,leveszed.
Erre tegnap rám írsz hogy én mit képzelek magamról,meg hogy szerkesztettem levelet rólad...stb...
Semmi infó..stb... nélkül vádaskodsz, Moderált Tartalom csinálsz a szádból,majd most mikor kicsit trollkodok személyeskedsz..

Sokkalta inkább neked nem kéne észt osztani,hisz neked sem sok jutott,de részemről befejeztem itt is veled,vannak elegen akik húzzák az agyad.. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

reti99

Well-Known Member
A reakció pontszáma
999
DIk, én csak jó mulatást kivántam a dc megbeszéléshez aztán minden féle Moderált Tartalomnak elhordanak... Még a streamről is lemaradtamm a meccs miatt :(
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.160
Bocs,hogy van aki jatszani..kikapcsolodni szeretne. Nem lehet kb discordon mostmar beszelni, mert a kedves itteni "trollok" elo adasban kozvetitik. Olyan dolgokat is amugy ami privatnak szamit:) Elnezest kerek,hogy lemertem ezt irni, az en anyamat.


*ugyanugy jatekban is sunyiba a klanban vannak

Fer jatek nem?
Nem volt benne privat dolog a hallottak alapjan.
 
Fent