Világ 62 Csevegő

Deleted User - 1545547

Vendég
bemasolhatsz amit akarsz, kritikat nem felem osztottak hanem mas fele en csak kivagtam a retekbe. ugatni maximum szuleid ugatnak. veletlenul, ha ilyen fasza gyerek vagy megbeszelhetnenk ezt mashol is:) akar egy kv mellett :p bar ahogy ismerlek ahhoz tokod mar nincs, itt jatszod a nagyfiut, amugy meg egy lelkiserult ember vagy te hulladek
Nem is ismersz ... még ;)
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Bocsánat hogy belevau"
De a Barcsa harcostárs feltett egy hiteles levelet, amiben ő kapott egy választ!
Ő ezt a választ kritizálta és szerintem korrektül!
Az viszont valóban a naívsága, hogy nem látta a fától az erdőt!
Sophie a Random nélkül nem létezik és fordítva is! A cél a kezdetektől ugyanaz volt szerintem!
Random szeró győzelem!
Grasshopperharcostársnak:
neked meg kéne 1-2 sör hogy megnyugodj és ne írj baromságokat!:)
 
Utoljára szerkesztve:

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Előbb meghívod egy kávézóba, aztán így leoltod, ez nem szép dolog. Pedig az eddigiek alapján szép pár lennétek. :D
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
És most kedves külső fórum, mindenki részesülhet benne, milyen emberek is vezetik a titkos klánt.

A legendás Grasshopper a V korai világok óta játszó hihetetlen tehetség személyesen.

Grasshopper: "Problémát úgy oldunk meg, hogy kidobjuk aki nem úgy gondolja a dolgokat mint Mi mert mi nem normális emberek módjára, megbeszélés útján kezeljük a dolgokat, és szeretünk behisztizni. Gyorsan gépelünk is egy választ, majd 2perc múlva töröljük mert rájövünk, hogy mekkora sületlenségeket hordunk össze, utána pedig sértődésből lefokozzuk magunkat. Ezt megelőzően még írunk 1 körlevelet gyorsan, amiben kihangsúlyozzuk hogy:

"A deli falukat , amiket buktunk, hat megesik a dolog, mar reg hagyni kellett volna, de tarsunk volt probaltuk vedeni, hat nem sikerult."

Nah pont ez vagy Te. A nagy hiszti-piszti 52-ről Devillel közösen. Teáskanna szintjét még megütöd azért, Ő is V korai világok legendája.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
bemasolhatsz amit akarsz, kritikat nem felem osztottak hanem mas fele en csak kivagtam a retekbe. ugatni maximum szuleid ugatnak. veletlenul, ha ilyen fasza gyerek vagy megbeszelhetnenk ezt mashol is:) akar egy kv mellett :p bar ahogy ismerlek ahhoz tokod mar nincs, itt jatszod a nagyfiut, amugy meg egy lelkiserult ember vagy te hulladek

ui " átmész HP-ba " ez mi? mi vagy te valamilyen rozsaszin herebabracios puncifikator beepitett *opasmerovel?

Általában ha valakinek nem haladja meg az IQ pontja a 20-at, akkor amikor nincs mit visszaszólnia az online JÁTÉKBAN, akkor jönnek, a gyere élőben mutasd meggel..

De mi itt mind tudjuk, hogy "többet ésszel, mint erővel" o_O
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Gyerekek, most komolyan azon megy a hiszti, hogy szövetséget kötöttünk a Randommal, miután kétszer kerestük fel együttműködéssel az Exos-t, és mind a kétszer három napon belül kaptuk tőlük a szervezett támadást?

Azert valakinek hülyének is lenni kell, de ezt most passzolom.

További jó játékot
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Gyerekek, most komolyan azon megy a hiszti, hogy szövetséget kötöttünk a Randommal, miután kétszer kerestük fel együttműködéssel az Exos-t, és mind a kétszer három napon belül kaptuk tőlük a szervezett támadást?

Azert valakinek hülyének is lenni kell, de ezt most passzolom.

További jó játékot
Nem, nem az a gond, hogy a Randommal leszoviztel, hanem, hogy ketszinuen hazudozol.
Persze, lepaktalunk veled addig behuzod a kontit es a randomnak lesz min 2 kontija már.
Semmi baj, játsszunk akkor.
 

-Hannibal-

Member
A reakció pontszáma
58
Nem, nem az a gond, hogy a Randommal leszoviztel, hanem, hogy ketszinuen hazudozol.
Persze, lepaktalunk veled addig behuzod a kontit es a randomnak lesz min 2 kontija már.
Semmi baj, játsszunk akkor.

emlékezz vissza mit írtam én neked....

előre megjósoltam ezt :)

Gabikám tökéletesen megmutattad a fogad fehérjét amit eddig is hoztál minden szerveren csak így tovább :)
az a baj, hogy minden szerveren ahol te indulsz klánnal mindig ez van, hogy az állításokat az ellenséges klánok mindig tudják igazolni :)
túl régóta ismerlek már (v29 óta, random) ott is véletlenül le lettél váltatva (hiába magad adtad le, már sokan mondtuk, hogy h.lye vagy add le a vezérit).

beszélőke jó, csak már kevés. sokan kiismertek már téged...

Pali
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Gyerekek, most komolyan azon megy a hiszti, hogy szövetséget kötöttünk a Randommal
Igaz nem vagyok egy Vigyori,de egy egyszerű kirakóst azért kibírok rakni!:)
És én nem a szövit várom igazán, hanem az igazi olvadást kb december fele! :)
Természetesen a stratégiát csípem nagyon,és jól keveri a lapokat! de a kisbetűs részt kevesen olvassák!
Konteonak is tökéletes:) ,Sophie elrejtett üzeneteket! Szerintem egyértelműen a Random 4. szerver győzelme a tét! és jól csinálják!
capture-20200814-105513-horz.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Igaz nem vagyok egy Vigyori,de egy egyszerű kirakóst azért kibírok rakni!:)
És én nem a szövit várom igazán, hanem az igazi olvadást kb december fele! :)
Természetesen a stratégiát csípem nagyon,és jól keveri a lapokat! de a kisbetűs részt kevesen olvassák!
4186 bővítmény megtekintése
Sherlock, te vagy az?
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.158
Jaj Istenem. Gabriel megint nyitott szajjal szaladt be abba a bizonyosba ? Amugy nagy szinesz eskuszom. Eloadta magat mar megint, hogy sose fog a randommal szovizni mert hat fun a szero meg kitanitja a kovetkezo generaciot. Bar amugy a randomot se ertem, egy ilyen kretennel leallni szovibe.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Igaz nem vagyok egy Vigyori,de egy egyszerű kirakóst azért kibírok rakni!:)
És én nem a szövit várom igazán, hanem az igazi olvadást kb december fele! :)
Természetesen a stratégiát csípem nagyon,és jól keveri a lapokat! de a kisbetűs részt kevesen olvassák!
Konteonak is tökéletes:) ,Sophie elrejtett üzeneteket! Szerintem egyértelműen a Random 4. szerver győzelme a tét! és jól csinálják!
4186 bővítmény megtekintése
Ez a profilkepem v29 óta, és ez mondat kint van a klánprofilon v29 óta.

Véletlen lenne? :eek:

(a jatekosprofilom meg v59 óta ez)
 
Fent