Világ 62 Csevegő

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.160
Igazabol szerintem a randomnak es a Gabriel fele csapatnak is rengeteg gyenge pontja van, nem kell messzire menni hazon belul, a Gabi fele csapatnak maga Gabi a gyenge pontja a randomnak meg a sok abbahagyo fiok akik majd fronton nem ernek ra. (V55 feelingje van az egesznek) sokan bizonyitottak mar abbol a csapatbol hogy addig van jatek kedv ameddig nem lesz komolyabb ellenallas. Termeszetesen tisztelet a kivetelnek. Szoval ebbol a szempontbol az exosnak van nagyobb eselye arra, hogy meg ebbol a helyzetbol is gyoztesen jojjenek ki. Geri jol valogatta ossze a csapatot es a front is stabilnak tunik.
 

=Mulan=

Active Member
A reakció pontszáma
121
Akkor itt az ideje kifakadnom nekem is...
Esetleg valakinek van infója arról hogy a K45 ön kik még azok a gerinces klánok/játékosok akik a Randomnak nevelnek falut? Mert tök röhej hogy van még 200 semleges falu a kontinensen és abból 100 még mindig nekik nevel falut. Ebben mi az élvezet? A maradékot pedig az EV-ből próbálják toborozni, erre inkább nem is térek ki mégjobban. Tegnap például a semmiből mögénk került ismét egy randomos tag, nem kell gondolom ecsetelni hogy 3000+os faluba, és majd 20 óráról nemessel.
Ezzel még nincs is semmi baj, azon kívül hogy ez köszönőviszonyban sem áll a korrekt játékkal, mikor a faluink közötti védő játékosok nekik nevelnek falut, de mondom csak bekopogok már hozzá... A csapatok hozzávetőlegesen 4000 bárd, 1300KL 200+kos kb 100 kata. Nem meglepő kenődtem, bevédték, ez tiszta sor. Na de kérdem én, akkor hol a jelentés? Mert ugye 3 nemes ment, az első a támadókkal, viszont nekem csak 2 jelentés jött a támadóimról semmi hír. És ez nem az első...
Csatoltam egy képet is róla.
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=730Screenshot_20200814_13.jpg

Biztos csak valami fránya rendszer hiba, mi? Mostanában egyre sűrűbben :)

Ez most miért jó? Miért nem lehet normálisan játszani egyet?
Tudjuk hogy le lett zsirozva itt minden seggny@lóval a szerver elején hogy egy seggre pusziért falut húznak a Randomnak, de miért nem elég ennyi?
Az embernek teljesen elmegy a kedve ettől az egésztől, de komolyan.
 

Deleted User - 1287358

Vendég
Akkor itt az ideje kifakadnom nekem is...
Esetleg valakinek van infója arról hogy a K45 ön kik még azok a gerinces klánok/játékosok akik a Randomnak nevelnek falut? Mert tök röhej hogy van még 200 semleges falu a kontinensen és abból 100 még mindig nekik nevel falut. Ebben mi az élvezet? A maradékot pedig az EV-ből próbálják toborozni, erre inkább nem is térek ki mégjobban. Tegnap például a semmiből mögénk került ismét egy randomos tag, nem kell gondolom ecsetelni hogy 3000+os faluba, és majd 20 óráról nemessel.
Ezzel még nincs is semmi baj, azon kívül hogy ez köszönőviszonyban sem áll a korrekt játékkal, mikor a faluink közötti védő játékosok nekik nevelnek falut, de mondom csak bekopogok már hozzá... A csapatok hozzávetőlegesen 4000 bárd, 1300KL 200+kos kb 100 kata. Nem meglepő kenődtem, bevédték, ez tiszta sor. Na de kérdem én, akkor hol a jelentés? Mert ugye 3 nemes ment, az első a támadókkal, viszont nekem csak 2 jelentés jött a támadóimról semmi hír. És ez nem az első...
Csatoltam egy képet is róla.
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=730Screenshot_20200814_13.jpg

Biztos csak valami fránya rendszer hiba, mi? Mostanában egyre sűrűbben :)

Ez most miért jó? Miért nem lehet normálisan játszani egyet?
Tudjuk hogy le lett zsirozva itt minden seggny@lóval a szerver elején hogy egy seggre pusziért falut húznak a Randomnak, de miért nem elég ennyi?
Az embernek teljesen elmegy a kedve ettől az egésztől, de komolyan.


Szia Mulán,

Személyesen is megszólítva érzem magam hiszen én költöztem tegnap a Random-GMF frontra és rajtam kenődtél fel ma.
A jelentést szívesen megmutatom a játékban természetesen a védő fél csapatait elrejtve, bár gondolhatod mi volt benne :)

A falu nevelgetéshez meg csak annyit, hogy te a duál társad faluját nem szoktad elfoglalni? Inkább az ellenfélnek adod?
 

penge66

Active Member
A reakció pontszáma
118
Akkor itt az ideje kifakadnom nekem is...
Esetleg valakinek van infója arról hogy a K45 ön kik még azok a gerinces klánok/játékosok akik a Randomnak nevelnek falut? Mert tök röhej hogy van még 200 semleges falu a kontinensen és abból 100 még mindig nekik nevel falut. Ebben mi az élvezet? A maradékot pedig az EV-ből próbálják toborozni, erre inkább nem is térek ki mégjobban. Tegnap például a semmiből mögénk került ismét egy randomos tag, nem kell gondolom ecsetelni hogy 3000+os faluba, és majd 20 óráról nemessel.
Ezzel még nincs is semmi baj, azon kívül hogy ez köszönőviszonyban sem áll a korrekt játékkal, mikor a faluink közötti védő játékosok nekik nevelnek falut, de mondom csak bekopogok már hozzá... A csapatok hozzávetőlegesen 4000 bárd, 1300KL 200+kos kb 100 kata. Nem meglepő kenődtem, bevédték, ez tiszta sor. Na de kérdem én, akkor hol a jelentés? Mert ugye 3 nemes ment, az első a támadókkal, viszont nekem csak 2 jelentés jött a támadóimról semmi hír. És ez nem az első...
Csatoltam egy képet is róla.
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=730Screenshot_20200814_13.jpg

Biztos csak valami fránya rendszer hiba, mi? Mostanában egyre sűrűbben :)

Ez most miért jó? Miért nem lehet normálisan játszani egyet?
Tudjuk hogy le lett zsirozva itt minden seggny@lóval a szerver elején hogy egy seggre pusziért falut húznak a Randomnak, de miért nem elég ennyi?
Az embernek teljesen elmegy a kedve ettől az egésztől, de komolyan.
Nekünk meg van a jeli a kenődésedről, rögtön elküldte a supp, átdobjuk? :):)
A fránya dual meg nem a klánban volt eddig, még ilyet:(
 

penge66

Active Member
A reakció pontszáma
118
Szia Mulán,

Személyesen is megszólítva érzem magam hiszen én költöztem tegnap a Random-GMF frontra és rajtam kenődtél fel ma.
A jelentést szívesen megmutatom a játékban természetesen a védő fél csapatait elrejtve, bár gondolhatod mi volt benne :)

A falu nevelgetéshez meg csak annyit, hogy te a duál társad faluját nem szoktad elfoglalni? Inkább az ellenfélnek adod?
Ah, megelőztél :(
 

=Mulan=

Active Member
A reakció pontszáma
121
Szia Mulán,

Személyesen is megszólítva érzem magam hiszen én költöztem tegnap a Random-GMF frontra és rajtam kenődtél fel ma.
A jelentést szívesen megmutatom a játékban természetesen a védő fél csapatait elrejtve, bár gondolhatod mi volt benne :)

A falu nevelgetéshez meg csak annyit, hogy te a duál társad faluját nem szoktad elfoglalni? Inkább az ellenfélnek adod?

Szia!
Köszönöm, hálás lennék ha legalább látnám hogy a kis szorgosaim bátran mentek a halálba. :)
Nem feltétlen rólad beszélek csak a falu átadásoknál, hanem konkrétan az egész =HCS= klánról, PPP klánról, és úgy az összes 3K+os faluról a kontinensen ami még semleges.
Így hogy lehet játszani? :/
Csak érdekességkėppen mégegy kép:


 

Rinnen

Member
A reakció pontszáma
78
Akkor itt az ideje kifakadnom nekem is...
Esetleg valakinek van infója arról hogy a K45 ön kik még azok a gerinces klánok/játékosok akik a Randomnak nevelnek falut? Mert tök röhej hogy van még 200 semleges falu a kontinensen és abból 100 még mindig nekik nevel falut. Ebben mi az élvezet? A maradékot pedig az EV-ből próbálják toborozni, erre inkább nem is térek ki mégjobban. Tegnap például a semmiből mögénk került ismét egy randomos tag, nem kell gondolom ecsetelni hogy 3000+os faluba, és majd 20 óráról nemessel.
Ezzel még nincs is semmi baj, azon kívül hogy ez köszönőviszonyban sem áll a korrekt játékkal, mikor a faluink közötti védő játékosok nekik nevelnek falut, de mondom csak bekopogok már hozzá... A csapatok hozzávetőlegesen 4000 bárd, 1300KL 200+kos kb 100 kata. Nem meglepő kenődtem, bevédték, ez tiszta sor. Na de kérdem én, akkor hol a jelentés? Mert ugye 3 nemes ment, az első a támadókkal, viszont nekem csak 2 jelentés jött a támadóimról semmi hír. És ez nem az első...
Csatoltam egy képet is róla.
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=730Screenshot_20200814_13.jpg

Biztos csak valami fránya rendszer hiba, mi? Mostanában egyre sűrűbben :)

Ez most miért jó? Miért nem lehet normálisan játszani egyet?
Tudjuk hogy le lett zsirozva itt minden seggny@lóval a szerver elején hogy egy seggre pusziért falut húznak a Randomnak, de miért nem elég ennyi?
Az embernek teljesen elmegy a kedve ettől az egésztől, de komolyan.


Ha már Random. A kontin vannak pp-zők. 2 klán ajánlatát fogadtuk el, hogy mi hagyjuk őket pp-zni, cserébe később mi járunk jól. Szimbiózis, kölcsönösen jóljárunk. Ha Te pp-znél, nyilván Te is szeretnéd békében tenni. Ergo például beszélsz a szomszéddal, hogy halo, hagyj pp-zni, cserébe nem kell sereget buknod. Mi ezzel a probléma? Vannak korábbi szerverekről barátaink, klántársaink, akik ugyanebbe a kategóriába esnek. Ev. Megkerestük 2 ügyesebb játékosukat azután, hogy egy szépen összerakott akciót lebonyolítottak. Beszéltünk az alvezérükkel teljesen korrekten. Mi a baj azzal, hogy a kiemelkedőbb játékosokat felkarolnánk. Ti kerestétek meg Pl Totentott-ot, hogy álljon át hozzátok, meg amiről nem tudunk. Nem egy súlycsoport a kettő. Nézd meg az EV-t. Szendvicsben vannak. Akik komolyan tervezik a játékot, azokat miért ne karolhatnánk fel, ha tényleg akarják? A keretben több kezdő játékos van, megadva ezzel nekik a fejlődés lehetőségét. Nem került mögétek senki, hanem elétek. Mellesleg duál fiók jött létre, ha ennyire érdekel. Elindultál rá 1(!) nap múlva fényes nappal egy vékony sereggel. Nyilvánvaló, hogy bucira verjük a támadóid. A jelentés meg...Tudom, hogy nagy szemetek vagyunk, de az új, hogy már a játékot is mi irányítjuk. Nem véletlen van mindig 25% szerencsénk.

Ti regeltetek ránk írkálva több tagunknak, hogy 10 es odds meg hasonlók. Tartsd meg magadnak, és harcolj, Te választottad ezt a kontit. Ti szöviztek ellenünk akivel tudtok, és ez teljesen rendben van. Miért ne lenne? Egy stratégiai játék. Nincs kémünk sehol, nem csábítottunk senkit.
Egy percig sem becsültünk titeket alá, dícsértük egymás között az akcióitokat, mert voltak szép megmozdulások. Most hogy az északi részetek elesik, és beszélünk az EV-vel meg egyből jön a mocskolódás és a visítás, mert mi is szóba merünk állni velük. Ha jól emlékszem toboroztatok tőlük, illetve a spártások is jelezték, hogy bomlasztod őket. Mire fel akkor a kifakadás? Nincs itt puszi, egyszerűen játszunk.

Szeretném ha tényleg beszólogatás és e-szerszám méregetés nélkül tudna itt mindenki harcolni. Nekem is voltak meredek megnyilvánulásaim, amiért utólag is elnézést kérek az érintettektől. Ez egy játék, kezeljük is úgy.
 

penge66

Active Member
A reakció pontszáma
118
A te véleményed ez esetben különösen érdekelne, de mostanság valahogy el vagy tűnve, habár én személy szerint nem nagyon bánom, elfogyott a pp?
Szegénynek sok időt elvisz mostanság azok védelme a bíróságon, akiket Palika rács mögé juttatott, mert az istenért se volt elegendő a fenyegetőzés náluk :oops:
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Szia!
Köszönöm, hálás lennék ha legalább látnám hogy a kis szorgosaim bátran mentek a halálba. :)
Nem feltétlen rólad beszélek csak a falu átadásoknál, hanem konkrétan az egész =HCS= klánról, PPP klánról, és úgy az összes 3K+os faluról a kontinensen ami még semleges.
Így hogy lehet játszani? :/
Csak érdekességkėppen mégegy kép:


Ha sok a semleges játékos és zavar a fejlődés lehetősége ,akkor két választás van , hadüzenet vagy dipozni és akkor nem lesz semleges :p
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Barcsa, tudod hogy bírlak, meg általába véve melletted állok, de ha komolyan megfordult a fejedben annak akár a halovány lehetősége is, hogy Sofi és a Random között nem lesz semmi, akkor nagyon naív vagy.
En szamoltam vele, nem is azert raktam ki, hogy en mennyire meglepodtem, hanem, hogy a tobbiek is lassak gabriel mennyire ketszinu. Alapbol vezer se vagyok igy kimaradok a dipobol viszont vannak dolgok amiket szeretek "befolyásolni". A lépésre már vártam, nem meglepődtem
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
En szamoltam vele, nem is azert raktam ki, hogy en mennyire meglepodtem, hanem, hogy a tobbiek is lassak gabriel mennyire ketszinu. Alapbol vezer se vagyok igy kimaradok a dipobol viszont vannak dolgok amiket szeretek "befolyásolni". A lépésre már vártam, nem meglepődtem

Sc?
 
Fent