Világ 62 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
Geriiii, ezzel a beállítással ha elég jók vagytok nyerhettek, ha szervezésbe kell segítség szólj nyáron raérek heti egyszer, akár be is taníthatok valakit tőletek

De amúgy ha barcsaval jöttök akkor meg már meg is nyertétek
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Mi a szar akar ez lenni?

ismételten bebizonyítani a semmire kellő support banda hogy semmire sem jók :D

beálítási topicban syntex kolegátok ígért vmit, ebből lószart nem valósítottak meg.

ez egy rakás szar beállítás szebben nem lehet fogalmazni.

Simán rakhatnálak kényszer pihire, de nem foglak.
Nem mi határozzuk meg a beállításokat, ezt nagyon sokszor elmondtuk már.
Viszont érdekelne az, hogy mely beállítások nem tetszenek neked :D
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Simán rakhatnálak kényszer pihire, de nem foglak.
Nem mi határozzuk meg a beállításokat, ezt nagyon sokszor elmondtuk már.
Viszont érdekelne az, hogy mely beállítások nem tetszenek neked :D

Min. milliszekundum beérkező támadások és védekezések között: 150
Templom: Aktív
Őrtorony: Inaktív
Milícia: Aktív

Külső támogatás: Nincs (az erősítés hazaindul, ha nem klántaghoz érkezik)
(ez a a legidiótább beállítás nem tudom megérteni miért rakják be akármelyik világra is...)


a többit még ha nem is jó, de megszokható de ezek együttesen szörnyűek.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
A templom érthető volt a központ részéről, magyar szerveren eléggé régen nem volt már.
A 150ms-el pedig a kezdőknek, újaknak szeretnenek kedvezni a kollégák, aminek én örülök, mert tudjuk, hogy kevesen, de mindig vannak újak.
A külső támogatásos dolognak pedig (saját vélemény) én magam örülök, hogy bent van. Új taktikákat hozhat magával a beállítás. Ez pedig olyan jótékony hatást is gyakorol a kezdőkre, hogy használják a mentor rendszert vagy épp levelezzenek a tapasztalt játékosokkal. Az tény, hogy ez a beállítás nagy hátrány is lehet, de ettől függetlenül fent is és mi is a pozitív oldalát nézzük a dolgoknak.

Gondolom a központ a nyár miatt küldött le ilyen beállítást.
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
A templom érthető volt a központ részéről, magyar szerveren eléggé régen nem volt már.
A 150ms-el pedig a kezdőknek, újaknak szeretnenek preferálni a kollégák, aminek én örülök, mert tudjuk, hogy kevesen, de mindig vannak újak.
A külső támogatásos dolognak pedig (saját vélemény) én magam örülök, hogy bent van. Új taktikákat hozhat magával a beállítás. Ez pedig olyan jótékony hatást is gyakorol a kezdőkre, hogy használják a mentor rendszert vagy épp levelezzenek a tapasztalt játékosokkal. Az tény, hogy ez a beállítás nagy hátrány is lehet, de ettől függetlenül fent is és mi is a pozitív oldalát nézzük a dolgoknak.

Gondolom a központ a nyár miatt küldött le ilyen beállítást.
59 templomos volt o_O De örülök neki hogy most van nem későbbi világon, ezt úgyis kerüljük
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.377
A templom érthető volt a központ részéről, magyar szerveren eléggé régen nem volt már.
A 150ms-el pedig a kezdőknek, újaknak szeretnenek preferálni a kollégák, aminek én örülök, mert tudjuk, hogy kevesen, de mindig vannak újak.
A külső támogatásos dolognak pedig (saját vélemény) én magam örülök, hogy bent van. Új taktikákat hozhat magával a beállítás. Ez pedig olyan jótékony hatást is gyakorol a kezdőkre, hogy használják a mentor rendszert vagy épp levelezzenek a tapasztalt játékosokkal. Az tény, hogy ez a beállítás nagy hátrány is lehet, de ettől függetlenül fent is és mi is a pozitív oldalát nézzük a dolgoknak.

Gondolom a központ a nyár miatt küldött le ilyen beállítást.

Tuti azért van templom mert a Barcsa is vallásos, nem lehet véletlen
 
Fent