Világ 62 Csevegő

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
4176 bővítmény megtekintése

Erdekes modon holnap reggelre a 2 klan kozosen tamad. Nincs ebben semmi baj, meg akkor se ha 7 klan tamadna, de ahogy eloadtad "kedves (ketszinu)" Gabriel a hattyuk halalat ahogyan "legyoztetek" az AXIS-t es a mostani eset felettebb vicces.
En megertem, hogy alapjaraton egy tobbszoros klanjat cserbenhagyo vezer vagy es torekedsz arra, hogy segitsd a Randomot, de azert nem kellene ilyen szinten ketszinuen hazudozni. Ennyire megartott witcher 59en?

Tudod mit, nem erdekelnek a valaszaid, meg fogsz gyulolni ezek utan es nem el a "megallapodasunk" innentol kezdve, elvezd a jatekom ;)

szia Barcsa!

a levélváltás amit kimásoltál július 27-ei
a szövetség megkötésének időpontját gondosan lehagytad a képről, hogy aug13. nyilván így sokkal jobban néz ki a nyilvános szarkavarás, viszont semmiféle hazugság nem volt abban, hogy Gabi 2.5 hete azt írta, hogy a Random teljesen független tőlük. 0727én még el sem kezdődött semmilyen jellegű diplomáciai tárgyalás, amit nyilván nem tudsz, mivel a kémeid nincsenek a vezetőségben.

királyok vagytok hogy megjelentetek a kis minionjaiddal, de tényleg te kritizálsz másokat? megint nyíltan, büszkén vallod be, hogy kémeid vannak a többi klánban, ahogy 59en is. mások diplomáciai húzásait kétszínűségnek nevezed, de a saját aljas módszereidre még büszke is vagy.

szerintem fussatok neki úgy egy szervernek, hogy nincsenek beépített emberek, buff fiókok, nem az a győzelmi terv, hogy egy feltápolt törpe fiókkal + kezdővel + 20:1el eltrükközitek a végjátékot, aztán visszatérhetsz mások dipójának kritizálására. bár ti is olvadtatok 59en az ASG-ből kiváló exossal ugyebár, és gyanítom hogy a szerver elején ha valaki megkérdezi hogy olvadni fogtok-e a fél ASG-vel, intenzíven tagadtad volna.

további sok sikert a szeróra! és szerintem legyen benned annyi, hogy a kémeidet áthívod a saját klánodba. hidd el, valamit ott is érnek
 

Deleted User - 1545547

Vendég
szia Barcsa!

a levélváltás amit kimásoltál július 27-ei
a szövetség megkötésének időpontját gondosan lehagytad a képről, hogy aug13. nyilván így sokkal jobban néz ki a nyilvános szarkavarás, viszont semmiféle hazugság nem volt abban, hogy Gabi 2.5 hete azt írta, hogy a Random teljesen független tőlük. 0727én még el sem kezdődött semmilyen jellegű diplomáciai tárgyalás, amit nyilván nem tudsz, mivel a kémeid nincsenek a vezetőségben.

királyok vagytok hogy megjelentetek a kis minionjaiddal, de tényleg te kritizálsz másokat? megint nyíltan, büszkén vallod be, hogy kémeid vannak a többi klánban, ahogy 59en is. mások diplomáciai húzásait kétszínűségnek nevezed, de a saját aljas módszereidre még büszke is vagy.

szerintem fussatok neki úgy egy szervernek, hogy nincsenek beépített emberek, buff fiókok, nem az a győzelmi terv, hogy egy feltápolt törpe fiókkal + kezdővel + 20:1el eltrükközitek a végjátékot, aztán visszatérhetsz mások dipójának kritizálására. bár ti is olvadtatok 59en az ASG-ből kiváló exossal ugyebár, és gyanítom hogy a szerver elején ha valaki megkérdezi hogy olvadni fogtok-e a fél ASG-vel, intenzíven tagadtad volna.

további sok sikert a szeróra! és szerintem legyen benned annyi, hogy a kémeidet áthívod a saját klánodba. hidd el, valamit ott is érnek
Nem kell védened, megtudja ő magát is.
Megkérlek, hogy úgy ne avatkozz bele, hogy nem is játszasz igazából a szerveren.
Továbbá pont abban akartam Gabrielt részesíteni ami idáig élt is, hogy nem kémkedek nála. Erre ő kért meg, én pedig arra, hogy ne játsszon a Random keze alá.
De most mi is a gond Gabriel, hogy mindenképp szövi kellett? Nekünk nincs és nem siránkozunk.
 

Deleted User - 1545547

Vendég
szia Barcsa!

a levélváltás amit kimásoltál július 27-ei
a szövetség megkötésének időpontját gondosan lehagytad a képről, hogy aug13. nyilván így sokkal jobban néz ki a nyilvános szarkavarás, viszont semmiféle hazugság nem volt abban, hogy Gabi 2.5 hete azt írta, hogy a Random teljesen független tőlük. 0727én még el sem kezdődött semmilyen jellegű diplomáciai tárgyalás, amit nyilván nem tudsz, mivel a kémeid nincsenek a vezetőségben.

királyok vagytok hogy megjelentetek a kis minionjaiddal, de tényleg te kritizálsz másokat? megint nyíltan, büszkén vallod be, hogy kémeid vannak a többi klánban, ahogy 59en is. mások diplomáciai húzásait kétszínűségnek nevezed, de a saját aljas módszereidre még büszke is vagy.

szerintem fussatok neki úgy egy szervernek, hogy nincsenek beépített emberek, buff fiókok, nem az a győzelmi terv, hogy egy feltápolt törpe fiókkal + kezdővel + 20:1el eltrükközitek a végjátékot, aztán visszatérhetsz mások dipójának kritizálására. bár ti is olvadtatok 59en az ASG-ből kiváló exossal ugyebár, és gyanítom hogy a szerver elején ha valaki megkérdezi hogy olvadni fogtok-e a fél ASG-vel, intenzíven tagadtad volna.

további sok sikert a szeróra! és szerintem legyen benned annyi, hogy a kémeidet áthívod a saját klánodba. hidd el, valamit ott is érnek
Továbbá persze, hogy tagadtam volna, hisz Gergellyel addig csak 1x beszeltem, nem volt semmi ilyen tervben, nem is ismertem.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Nem kell védened, megtudja ő magát is.
Megkérlek, hogy úgy ne avatkozz bele, hogy nem is játszasz igazából a szerveren.
Továbbá pont abban akartam Gabrielt részesíteni ami idáig élt is, hogy nem kémkedek nála. Erre ő kért meg, én pedig arra, hogy ne játsszon a Random keze alá.
De most mi is a gond Gabriel, hogy mindenképp szövi kellett? Nekünk nincs és nem siránkozunk.

én nem védek senkit, kifejtem a véleményemet. azt elvileg szabad akkor is, ha nem játszok a szerveren. téged is szoktalak látni olyan szerók külsőjén, ahol nem játszol.

nem értem, megfogadtad hogy addig nem kémkedsz nála, ameddig nem szövizik a Randommal? de a szövetség tegnap köttetett meg, és nem lépett be azóta senki, szóval ha most van bent kémed, akkor korábban is volt. most akkor hogy van ez? :D
 

Deleted User - 1545547

Vendég
én nem védek senkit, kifejtem a véleményemet. azt elvileg szabad akkor is, ha nem játszok a szerveren. téged is szoktalak látni olyan szerók külsőjén, ahol nem játszol.

nem értem, megfogadtad hogy addig nem kémkedsz nála, ameddig nem szövizik a Randommal? de a szövetség tegnap köttetett meg, és nem lépett be azóta senki, szóval ha most van bent kémed, akkor korábban is volt. most akkor hogy van ez? :D
Nem kémkedtem nála, a képet kaptam. Nem ugyanaz a kettő. Viszont mostmár változni fog a dolog. Igen, felvállalom egyesekkel ellentétben.
 

Gergely111

Well-Known Member
A reakció pontszáma
585
Gabi te kajak azt hiszed mindenki most jött a falvédőről?

Azt írod megkerestél """komoly diplomáciával""" hogy fogjunk össze a random ellen.

Közben meg végig az AXIS-os kolégáknak is érveltél miért ellenünk kell harcolni és, hogy "ne izguljanak a random miatt, minden rendben lesz".

Ha akarod másolgathatok üzeneteket és bizonyítékokat, de nem szokásom privát leveleket külsőre hozni. :D

Szóval attól, hogy mi nem kajáljuk meg a sok hülyeséged, mint az AXIS tette még ne légy szomorú :D
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Nem kémkedtem nála, a képet kaptam. Nem ugyanaz a kettő. Viszont mostmár változni fog a dolog. Igen, felvállalom egyesekkel ellentétben.

szóval beküldtél egy kémet hozzájuk, de megkérted hogy ne mondjon semmit, hanem tegye a dolgát és segítse a klánt és segítse őket a győzelemért folytatott harcban, hacsak nem lesz diplomácia a Randommal! és most aktiválod a kémet, mert 2.5 hete Gabi azt írta, hogy nincs diplomáciai kapcsolat a két klán között, miközben tegnap szövetségesek lettek, szóval 2.5 hete hazudott! és ez más mint a v59es eset, mert te nem tudtad előre, hogy olvadni fogtok, ellenben Gabi tudta 2.5 héttel előre, aljas módon kitervelte és direkt hazudott, mert azt hitte hogy nincs nála kémed, és végülis nem is volt, mert akkor még nem kémkedett, csak információt szivárogtatott neked, ami nem ugyanaz.

értem, értem.
 

Deleted User - 1545547

Vendég
szóval beküldtél egy kémet hozzájuk, de megkérted hogy ne mondjon semmit, hanem tegye a dolgát és segítse a klánt és segítse őket a győzelemért folytatott harcban, hacsak nem lesz diplomácia a Randommal! és most aktiválod a kémet, mert 2.5 hete Gabi azt írta, hogy nincs diplomáciai kapcsolat a két klán között, miközben tegnap szövetségesek lettek, szóval 2.5 hete hazudott! és ez más mint a v59es eset, mert te nem tudtad előre, hogy olvadni fogtok, ellenben Gabi tudta 2.5 héttel előre, aljas módon kitervelte és direkt hazudott, mert azt hitte hogy nincs nála kémed, és végülis nem is volt, mert akkor még nem kémkedett, csak információt szivárogtatott neked, ami nem ugyanaz.

értem, értem.

A kötekedésen kívűl szoktál mást is csinálni? Mert utobbi idoben eltokeletesitetted a mindenbe valo beleszolast es szamtalan ember kritizalasat mert rosszul kaccsintott rad. Fujj cotl, fujj ezz, fujj az, fujj barcsa, fujj minden csak az legyen amit te jonak velsz.

Nem, nem volt kémem se beépített haverom. Viszont az elmult idoben elszabadultak az indulatok a klanjaban, hisz van 1 bamulatos nagy vezetoi kepesseggel megaldott tehetsege.
 

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Gyerekek, most komolyan azon megy a hiszti, hogy szövetséget kötöttünk a Randommal, miután kétszer kerestük fel együttműködéssel az Exos-t, és mind a kétszer három napon belül kaptuk tőlük a szervezett támadást?

Azert valakinek hülyének is lenni kell, de ezt most passzolom.

További jó játékot

Gábriel angyal szenvedése, a szent randomosok gyűrűjében.
A kép csak illusztráció és véletlen van mindenki majmokkal szimbolizálva. (Bohócos mémet nem tálaltam, majd legközelebb)
1536915F-F12B-4F81-90DE-13B354A11AE6.jpeg
 

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Barcsa, tudod hogy bírlak, meg általába véve melletted állok, de ha komolyan megfordult a fejedben annak akár a halovány lehetősége is, hogy Sofi és a Random között nem lesz semmi, akkor nagyon naív vagy.

Szerintem senki sem lepődött meg igazán. Csak hát na, mindneki várta sz epikus végharcot.. Meg hát nincs jobb téma, ezen kell lovagolni. Beszélhetnénk a reggeli akcióról is, csak hát nincs nagyon mint említeni. (nem sok nemes ment haza:p)
F758CCE2-E2C3-477A-8C27-CC5A7D172824.jpeg
 
Fent