Világ 62 Csevegő

Just A Cloud

Member
A reakció pontszáma
81
szerintem az már egyértelművé vált, hogy darkszáj a legjobb játékos a szerón. ő 8k-s barna barbikat foglal (bár azt az apapapagapalapa-t vehetjük belsőnek).

1k LET-tel 8 falunál tartani szerintem világrekord, főleg barbifoglalás nélkül
Na látom a neveken való inzultáláson kívül neked sincs sokminden másra kapacitásod, de nem is tudom mit várok valami 58-as szervervesztesről :(
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
látod látod..... be kellet volna tartanod a toborzási szabályokat.... így a sok 80 IQ-s vesztett neked egy rakat falut

Na látod pont az ilyen "emberek" miatt mint Te vagy tart a mai kh ott ahol. Nagyon nagy az egód arra, hogy megnyertek mások neked egy ingyen szervert. :)) Érdekes arról nem szóltál semmit, hogy Te magad micsoda "Sztár" voltál 59-n. Toljad csak a PP-t, mert még azzal is igen kevés amit hozol.
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
586
Na látod pont az ilyen "emberek" miatt mint Te vagy tart a mai kh ott ahol. Nagyon nagy az egód arra, hogy megnyertek mások neked egy ingyen szervert. :)) Érdekes arról nem szóltál semmit, hogy Te magad micsoda "Sztár" voltál 59-n. Toljad csak a PP-t, mert még azzal is igen kevés amit hozol.

inkább erre nem válaszolnék érdemben mert nem szeretném a semmis kommenteidre válaszolva offolni ezt a topikot, inkább csak annyit menyj máshova személyeskedni. thx.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Nem célom lezáratni a topikot, se nem tiltatni magamat. Ha esetleg van más önkéntes jelentkező erre a feladatkörre akkor az jelentkezzen Stormbringer-nél, előre orvosolja a problémát :rolleyes: :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
De már halgatnál el néha mert kurvara túltold ezt akármidet

Pali

Tudtommal a JÁTÉK játék, és a szórakozásról szól, az, hogy széttrollkodom a külsőt, kutyának sincs beleszólása, mert szórakozni és nem komolykodni járok fel. Írhatnék regényeket, hogy okosnak tűnjek, de hidegen hagy, hogy más "komoly" emberek mit gondolnak, mert az egó, és a régi dolgok imádata ködösíti a fejeket. :)

Max. azt tolom túl, hogy a sok uncsipofa mellett még mindig kijövök külsőre unalmamban. ;)

További szép napot lányok, idegeskedjetek csak, én mókázom tovább.

nappali(eskü nem Barcsa vok)
 
Fent