Világ 61 Csevegő

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Ez Akkor a Jo ha van hatul sok falud mer Akkor tudol spec falukat csinallni. Ilyen a full nehez lovas falu szerintem volt mindenkinek olyan so ne baszogasatok kobit.
 

DeletedUser

Vendég
Én is van hogy egy fajtát csinálok nincs abba semmi.. 5000 kl 4 nemes, 1250+1x4, melle 2-3 nuke aztán csa... bár 10 falunal kicsit neccesen jön ki a nyersi többlet.. idegesítő a piacolas.. sok munka.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Én is van hogy egy fajtát csinálok nincs abba semmi.. 5000 kl 4 nemes, 1250+1x4, melle 2-3 nuke aztán csa... bár 10 falunal kicsit neccesen jön ki a nyersi többlet.. idegesítő a piacolas.. sok munka.
még ha azt irtad volna, hogy farmolni csinálsz 5k KL falut azt mondom oké :D Egyedül az NL faluban van érték és abban is csakis a sebesség miatt. Én szoktam még 20k ijászos lovagos falut képezni, de az is inkább csak buta berögződés, mert nagyon hosszas a képzés és annyi pliszt nem ad.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
még ha azt irtad volna, hogy farmolni csinálsz 5k KL falut azt mondom oké :D Egyedül az NL faluban van érték és abban is csakis a sebesség miatt. Én szoktam még 20k ijászos lovagos falut képezni, de az is inkább csak buta berögződés, mert nagyon hosszas a képzés és annyi pliszt nem ad.

Egyszer kell leképezned a 20k íjat, utána csak a veszteséget pótolni, amit 99%, hogy meg tudsz tenni 2 arma közt.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Egyszer kell leképezned a 20k íjat, utána csak a veszteséget pótolni, amit 99%, hogy meg tudsz tenni 2 arma közt.
ez igaz, pl. ha nem halnak teljesen a faluk általában tolni szoktam a lándzsa-ijász arányt az ijász javára, szerencsére a fiókkezelő szépen tudja az ilyet intézni. Mondjuk lovagos VF-nek szeretem a 10k k 10k l falukat is, a gyors mozgás miatt kiválók támadás utáni falumegtartásokra.
 

Deleted User - 1516429

Vendég
Ez aranyos.. Kár,h 1 hónap alatt semmit nem csináltál, pedig segítettek volna... Láttuk az üzit.. Ezt magadnak köszönheted.. Meg annak, h ilyen aktív voltál..
Passzív védőjátékot folytattam nincs szükségem sok falura jól erzem magam néhánnyal is ha rám erőltettétek volna akkor sem kell.A játékomat én játszom nem más.Fogok találni olyan klánt a kontin akinek lehet hogy megfelelek így ahogy vagyok követelmények nélkül.Mi van a többi 1 falus játékossal rájuk is ez a sors vár a DAban?
 

Deleted User - 1516429

Vendég
Klánon belül alattomosan támadtatok be ha kapok egy üzenetet és úgy raknak ki akkor elfogadom.Az ASG akkor sem támadott be mikor korrekten klánt váltottam ez a különbség a DA és az ASG közt a böcsület
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
ez igaz, pl. ha nem halnak teljesen a faluk általában tolni szoktam a lándzsa-ijász arányt az ijász javára, szerencsére a fiókkezelő szépen tudja az ilyet intézni. Mondjuk lovagos VF-nek szeretem a 10k k 10k l falukat is, a gyors mozgás miatt kiválók támadás utáni falumegtartásokra.

Én 12k lándzsa 8k íjat csinálok az ilyen backline védőkbe, azt is úgy, hogy eredetileg sima VF volt, és ami ló elhal benne, annak a helyére megy a gyalogtöbblet. Íj az erősebb, mint a kard lovaggal, nekem nem éri meg. Plusz íjra van nagyon baszó bónusz :D Azért tolom el kicsit lándzsa irányába, mert az jól működik NL mellérakással, és úgyis az fog beérni a prestackelt falukba. Most minden barakk meg minden fabónuszba ilyet csinálok, meg rakok mindegyikbe tartós fa és barakk növelőt, így elég jó tempóval képződnek, komoly nyersihiány nélkül. Persze ahol lehet.
 

christin

Member
A reakció pontszáma
27
Passzív védőjátékot folytattam nincs szükségem sok falura jól erzem magam néhánnyal is ha rám erőltettétek volna akkor sem kell.A játékomat én játszom nem más.Fogok találni olyan klánt a kontin akinek lehet hogy megfelelek így ahogy vagyok követelmények nélkül.Mi van a többi 1 falus játékossal rájuk is ez a sors vár a DAban?
Milyen az a passzív védőjáték?
 
Fent