Világ 61 Csevegő

Deleted User - 1516429

Vendég
Tisztelt Dark Angels klán!

Mély csalódás az ahogy a védőjátékosokkal bántok klánon belül.Én aki Támogatóként a fronton 1 falut mentettem és a ranglistán a 100. helyen szerepelek igaz 1 faluval de minden kért védőt megadtam,pótoltam és a frontra küldtem!Ez hogy ma engem Hátbatámadva belsőre raktatok ok nélkül ezt nem tudom nektek megbocsájtani.A szemembe a DA klán nagyot süllyedt,hű voltam és igazi védőszolga.Ezzel a mentalitással nem fogtok servert nyerni.Ne lepődjetek meg azon ha énis hátbatámadlak titeket.Együtt építettük a frontot,most együtt fogjuk lebontani!
Köszönöm hogy eddig tagja lehettem a klánototoknak de bárcsak ne jelentkeztem volna hozzátok bizalmat belétek fektetve.

Egy csalódott tag:
Crowler
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Tisztelt Dark Angels klán!

Mély csalódás az ahogy a védőjátékosokkal bántok klánon belül.Én aki Támogatóként a fronton 1 falut mentettem és a ranglistán a 100. helyen szerepelek igaz 1 faluval de minden kért védőt megadtam,pótoltam és a frontra küldtem!Ez hogy ma engem Hátbatámadva belsőre raktatok ok nélkül ezt nem tudom nektek megbocsájtani.A szemembe a DA klán nagyot süllyedt,hű voltam és igazi védőszolga.Ezzel a mentalitással nem fogtok servert nyerni.Ne lepődjetek meg azon ha énis hátbatámadlak titeket.Együtt építettük a frontot,most együtt fogjuk lebontani!
Köszönöm hogy eddig tagja lehettem a klánototoknak de bárcsak ne jelentkeztem volna hozzátok bizalmat belétek fektetve.

Egy csalódott tag:
Crowler

Én már unom az ilyen embereknek a válaszolást, szerintem skippelem XD
 

Deleted User - 1516429

Vendég
igen a héten 1x előfordult sok volt a munka de akkor is így kell bánni a tagokkal? Nem én vagyok az egyetlen aki 1 faluval van de ez még oké elfogadom foglalási kényszer van már a másik furcsa dolog az az hogy elkezdtek támadni szó nélkül még csak nem is írt semelyik vezető arról hogy milyen döntés született a tagságomról ez a szép.Védőként nemigazán van lehetősége az embernek könnyen foglalni most hogy leképzem a nemeseket elindulok foglalni titokba belsőztök?!Kannibálok vagytok
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Top klánban oké, de a DA-ban?

Jaja a DA nem top klán. A top klán ott kezdődik, ha top 1 játékosként behisztizek és megsértődve kilépek a klánomból, ezzel szétszakítva azt, alapítok egy újat áthívom oda az exklántársakat, majd hogy szervergyőzelmem lehessen még a szövikkel létrehozok egy technikai klánt :) Hagyjuk ezt
 

Deleted User - 1530803

Vendég
1*MIcK6DRrlt3mE4J8NPmvLw.jpeg
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
igen a héten 1x előfordult sok volt a munka de akkor is így kell bánni a tagokkal? Nem én vagyok az egyetlen aki 1 faluval van de ez még oké elfogadom foglalási kényszer van már a másik furcsa dolog az az hogy elkezdtek támadni szó nélkül még csak nem is írt semelyik vezető arról hogy milyen döntés született a tagságomról ez a szép.Védőként nemigazán van lehetősége az embernek könnyen foglalni most hogy leképzem a nemeseket elindulok foglalni titokba belsőztök?!Kannibálok vagytok
1x a héten az fordult elő kedves Crowler, hogy talán nap közben háromszor bejelentkezel. Rendszerint éjjel léptél fel először, nagy ritkán előfordult hogy reggel is. Leveleket nem egy esetben 20 órával kiküldés után bontottál, reakciód akkor se volt rá, hogy most küldtél-e védelmet vagy nem. Az akadémiát és a 30-as tanyát egy hónappal ezelőtt húzta fel neked helyettes, annyi idő alatt se tudtál foglalni.
Igen, írhattam volna, hogy bocsi, ez kevés, ezért belsőre kerülsz, hisz úgyis éjjel bontottad volna a levelet. De érdekes, hogy amint vannak bejövőid, olyan rejtett funkciókat is megtalálsz, mint a klánfórum vagy külső fórum. :) Nem kell előadni itt a hattyú halálát, mások, akik szintén védőként kezdtek már rég több falunál járnak.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Tisztelt Dark Angels klán!

Mély csalódás az ahogy a védőjátékosokkal bántok klánon belül.Én aki Támogatóként a fronton 1 falut mentettem és a ranglistán a 100. helyen szerepelek igaz 1 faluval de minden kért védőt megadtam,pótoltam és a frontra küldtem!Ez hogy ma engem Hátbatámadva belsőre raktatok ok nélkül ezt nem tudom nektek megbocsájtani.A szemembe a DA klán nagyot süllyedt,hű voltam és igazi védőszolga.Ezzel a mentalitással nem fogtok servert nyerni.Ne lepődjetek meg azon ha énis hátbatámadlak titeket.Együtt építettük a frontot,most együtt fogjuk lebontani!
Köszönöm hogy eddig tagja lehettem a klánototoknak de bárcsak ne jelentkeztem volna hozzátok bizalmat belétek fektetve.

Egy csalódott tag:
Crowler

Van egy szabály a belsőre kiirt tagoknál, hogy amint belsore írod ő lesz a legaktívabb, és a legjobban játszó játékosod :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Jaja a DA nem top klán. A top klán ott kezdődik, ha top 1 játékosként behisztizek és megsértődve kilépek a klánomból, ezzel szétszakítva azt, alapítok egy újat áthívom oda az exklántársakat, majd hogy szervergyőzelmem lehessen még a szövikkel létrehozok egy technikai klánt :) Hagyjuk ezt

Jó de az enef sem topklán
 

Drogo

Member
A reakció pontszáma
22
Tisztelt Dark Angels klán!

Mély csalódás az ahogy a védőjátékosokkal bántok klánon belül.Én aki Támogatóként a fronton 1 falut mentettem és a ranglistán a 100. helyen szerepelek igaz 1 faluval de minden kért védőt megadtam,pótoltam és a frontra küldtem!Ez hogy ma engem Hátbatámadva belsőre raktatok ok nélkül ezt nem tudom nektek megbocsájtani.A szemembe a DA klán nagyot süllyedt,hű voltam és igazi védőszolga.Ezzel a mentalitással nem fogtok servert nyerni.Ne lepődjetek meg azon ha énis hátbatámadlak titeket.Együtt építettük a frontot,most együtt fogjuk lebontani!
Köszönöm hogy eddig tagja lehettem a klánototoknak de bárcsak ne jelentkeztem volna hozzátok bizalmat belétek fektetve.

Egy csalódott tag:
Crowler


Ez aranyos.. Kár,h 1 hónap alatt semmit nem csináltál, pedig segítettek volna... Láttuk az üzit.. Ezt magadnak köszönheted.. Meg annak, h ilyen aktív voltál..
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Jaja a DA nem top klán. A top klán ott kezdődik, ha top 1 játékosként behisztizek és megsértődve kilépek a klánomból, ezzel szétszakítva azt, alapítok egy újat áthívom oda az exklántársakat, majd hogy szervergyőzelmem lehessen még a szövikkel létrehozok egy technikai klánt :) Hagyjuk ezt

Én sose mondtam, hogy top klánom van (volt). De mivel unatkozok, beszólogatok nagy lelkesen mindenkinek, szóval ja, él az első mondat :D
 
Fent