Világ 61 Csevegő

DeletedUser20221

Vendég
Klánon belül alattomosan támadtatok be ha kapok egy üzenetet és úgy raknak ki akkor elfogadom.Az ASG akkor sem támadott be mikor korrekten klánt váltottam ez a különbség a DA és az ASG közt a böcsület
Ezt most majdnem elhittem. De jó volt :D:eek::oops::D
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Itt szivatjuk, közben Ő már mindenkit is megvédett...

szevasz!!!! Ez v59 es beszelgetes volt mikor szét ment a klán valaki a VIP vagy RIP klánokba mas N.K ba ment es volt aki hozzam jot.
Mvel én léptem ki elsonek mer tugy ereztem hogy egyik klánb sem mehettek es nem is akarok mert VIP és RIP ellen harcoltam.
N.K ba meg azert nem mert ök mnt re léptek Barcsáékal igy oda sem szeretem volna menni mert barcsáék ellen is harcoltam.
Aki hozzam jottek azok belsore voltak téve ez volt az alku ára en meg azoknak segitettem aki hozzam jottek
hogy legyen jatek élményuk nem pedig csak csalodas es keseruseg és hogy világ végéig megtudjanak maradni.
Akik a világ végéig velem voltak kérdezd meg öket okostojás.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
még ha azt irtad volna, hogy farmolni csinálsz 5k KL falut azt mondom oké :D Egyedül az NL faluban van érték és abban is csakis a sebesség miatt. Én szoktam még 20k ijászos lovagos falut képezni, de az is inkább csak buta berögződés, mert nagyon hosszas a képzés és annyi pliszt nem ad.

na és a kém-only?
 

DeletedUser

Vendég
ha te mondod biztos ugy van :)
Igazad van kobi, nem kell itt erőlködni ma, igaz a világhoz közük sincs, de ez a nap most meg is az agyhalottak-e engedd el és elvezd mosolyogva. Most te vagy a témakör a fogyatekkepzo szakon, holnap már más lesz a tanulmány, amivel részt tudnak venni a 61-s csevegoben... van hogy az ember össze fut külföldön a sunyi fele egymást lehúzó magyarokkal, na őket abba a keretbe tudnám helyezni..

Ui.: Engedd el... :D
 

Deleted User - 1516429

Vendég
Passzív védőjáték az a stílus mikor nem támadsz csak a védőt nyomod a frontra de ez nem elég ezek szerint.A DA majd rájön erre mikor elfogy a védelme mert nem lesz ki küldje hátulról előre.
 
Fent