Világ 61 Csevegő

DeletedUser

Vendég
Csalodtam Ma Gabciban 16-s Volt a fala, Pedig nekem ugy remlik 12-s a menööö... :D :D
 

Csatolmányok

  • 06757035-601D-493C-8878-461225750E9F.jpeg
    06757035-601D-493C-8878-461225750E9F.jpeg
    252,9 KB · Megtekintések: 23

dezoox

Member
A reakció pontszáma
71
Ha megnézitek a térképet, akkor lett egy két új kontinens. (600|494), ez például K46-on van. Ez azt jelenti, hogy ott van üres tőzsde, nemde?
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Azért nah... itt megint megjelenik a tudás XD "Nem nyertünk, de nem is vesztettünk hát hogy van ez?"
 

Sand

Active Member
A reakció pontszáma
113
Kicsit csalódtam az ASG-ben. Többet vártam. Nem azt, hogy az első komolyabb Stark-DA koprodukció után lefekszik.
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
593
Don nem veszített soha, mindig az árulók miatt, vagy saját döntésből adja át a faluit. Jelenleg az a publikus infó, hogy őket nem győzte le a senki az armában, hanem csak újra akarnak kezdeni a peremen. Úgy h ajánlom figyelmetekbe az ASG peremvidék produkcióját, amúgy már ők uralják a k34 es kontinenst. Starkok óvatosan mert donga hátúlról "letarol" titeket. Gabest(Bika) szegényes megnyilvánulásához meg nem szólnék semmit.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1545547

Vendég
akkor mikortól számít üres tőzsdésnek egy konti? gondolom akkor játékos számtól függ
Szero elejen is van benne kb 25k/fajta /konti. Csak ugye ez ilyenkor leurul. Nem emlekszem mennyi van az uj kiterjesztett kontin, de emlekeim szerint joval tobb %-ban
 

DeletedUser19597

Vendég
Hiányzik nekem a hó pelyhes animáció a fórumról, mert karácsonyi hangulatom van! :(
 

DeletedUser

Vendég
Nincs itt olyan mester, aki attud alakítani zenét? Meg lehet ezt valósítani?

Volt régen az a coronita-s mix
“Kati, Kati, Kati, szivd fel a katit”
Én ugyanezzel a hanggal szeretném, hogy “gabi, gabi, gabi, húzd fel a bugyit”
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
XD egyébként szerintem az a cél Donnak hogy megtanulnak lassan de biztosan úgy védekezni, hogy elhúzzák a szervert míg ki nem halnak még az unokáink is....
 

DeletedUser

Vendég
Sztem az asg-nak már célja sincs, míg a királyt le nem döntik, csak vicc tárgya marad..
 
Fent